Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

16 cze 2010, 14:57

ech z tymi imionami.....
Maja juz od dawna postanowiona nasze ukochane imie dla dziewczynki niepodwarzalnie :ico_oczko:
u nas gorzej jest z imieniem dla chlopca, juz o Mateusza suszylam glowe mezowi dlugo oj dlugo :ico_oczko: wygralam na porodowce :-D Maz po 23 godzinach porodu powiedzial, dobrze niech bedzie Mateusz tylko niech on juz na swiat wylazi :ico_haha_01:
Mial byc filip Łukasz badz łukasz filip a jest Mateusz Filip :-)
Co do chlopca to moj maz znow upiera sie przy Łukaszu no bo skoro ja dla pierwszego wybralam to teraz on chce wybrac i ma byc łukasz :ico_noniewiem: A kurde chcialam miec wszystkie dzieci na M, stad Mati i Maja no wiec i Mikołaj chce by był, ale Maz slyszec nie chce :ico_zly:

Bartek, Szymon podobaja mi sie, ale Bartka juz w rodzinie mamy, chrzesniak mojego meza, a Szymon urodzi sie u meza w rodzinie w lipcu :-D
Podoba mi sie jeszcze Igor, Grzegorz i Sebastian no, ale to nie na M :ico_oczko:
Juz sama nie wiem wiec musi byc Maja, Maja Monika :-D

[ Dodano: 2010-06-16, 14:58 ]
Maja strasznie imie popularne, ja juz z Matim w ciazy myslalm, ze w brzuszku Maja siedzi :ico_oczko: a tu psikus, ale maz wiedzial od poczatku :-D

[ Dodano: 2010-06-16, 15:01 ]
http://gorny.edu.pl/imiona/index.php?rok=2007 tak a propo popularnosci imion :-) nadajac synkowi imie Mateusz nie mialam pojecia, ze jest tak popularne :ico_szoking:

[ Dodano: 2010-06-16, 15:04 ]
a jesli zdarzyloby sie tak, ze jeszcze kiedys trafila by sie dziewczynka to bylaby Pola :-D .... chyba :ico_oczko: Bo juz chyba na M nic nie wymysle, no chyba, że jeszcze Marysia mi sie podoba.

[ Dodano: 2010-06-16, 15:05 ]
i Laura mi sie podba, ale jak to zdrabniac?? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

16 cze 2010, 15:18

jak byłam w ciąży z igorem to w sumie od samego początku miała być dziewczynka-Amelia
a tu psikus
pod koniec mi mówi że ma jajka :ico_haha_01: :ico_haha_01:
wiec moja mama podsuneła mi pomysła na Igora i tak nam sie spodobało że został igor
ogólnie mam słabość do imienia Szymon-a to chyba dlatego, że mój mąż w pracy ma bardzo fajnego kolege, przesympatyczny, prześmieszny, w ogóle bardzo go lubimy i chyba dlatego sie zdecydowaliśmy, ze chłopak bedzie Szymon :-D
a dziewczynka....
jeszcze o tym tez konkretnie nie rozmawailiśmy :ico_noniewiem:
a jesli zdarzyloby sie tak, ze jeszcze kiedys trafila by sie dziewczynka to bylaby Pola
babcia mojego Krzysia to Apolonia, zdrobniale mówimy na nią babcia Pola :-D
i Laura mi sie podba, ale jak to zdrabniac?? :ico_noniewiem:
hmmm...
może Laurunia :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-06-16, 15:19 ]
Monia M, na która do lekarza idziesz...?

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

16 cze 2010, 15:56

na 17:40 :-D

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

16 cze 2010, 17:02

U nas jak będzie chłopak to będzie Mateusz bo na "MA" :-D Mateusz Aleksander a jak dziewczynka to też bym chciała na MA ale nie wiem jakie :ico_noniewiem: Marysia też mi sie podoba ale Maria już średnio... :ico_noniewiem: choć z angielskiego ładniej brzmi Maria a ja i tak będe Marysia w domu przecież mówić a jak będzie dorosła ew. (jeśli dziewczynka) to tu będą mówić w wersji angielskiej napewno :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

16 cze 2010, 19:05

a ja juz sie wykompałam i młodego też
mąż pojechał do fryzjera
a ja najchetniej to bym poszła juz do łóżka :ico_noniewiem:
spać mi sie juz chce
wczoraj prawie zasnęłam z młodym jak go usypiałam
a dzisiaj to chyba czułam ruchy mojego bąbelka
tzn sama nie wiem jak to określić
ale brzuch napiął mi sie w jednym miejscu i był taki twardawy
jak położyłam ręke to normalnie tak górka była
i stwierdziłam że to chyba właśnie "to" :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

16 cze 2010, 19:17

wrocilam :-)
wszystko dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wyniki badan super, szyjka dluga twarda wiec ok, slyszalam bicie serdunka naszego malutkiego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i dostalam skierowanie na usg na poczatek lipca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: juz nie moge sie doczekac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

aniaj84, gratuluje wobec tego pierwszych ruchow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Moj synu juz po kolacji, ja w trakcie :ico_oczko: jak skoncze ide go kapac i klade spac, a potem znow samontny wieczor przed kompem....

[ Dodano: 2010-06-16, 19:52 ]
synu juz wykapany w swoim lozku oglada baje na dobranoc :-)

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

16 cze 2010, 20:10

wszystko dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
super, że wszystko dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mój już własnie zasnął :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

16 cze 2010, 20:15

mój już własnie zasnął
moj jeszcze walczy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

16 cze 2010, 20:22

Monia M, super ze wszystko ok - co do imion to u nas

chlopiec tez Mikolaj - maz wybral a ja nie protestuje bo mi sie podoba no a Dziewczynka Anielka :)

aniaj84, gratuluje ruców - ja jeszcze nie czuje niestety


a ja do lekarz ide w poniedzialek //. a nie we wtorek no i w poniedzialek tez na 4d - bo mój K zazyczyl sobie na urodziny :)


i caly dzien Wikunia strzyglismy - srasznie sie sprzeciwiala ale w koncu sie udalo :) teraz wiko jest przystojniak ze hej - co prawda chcialam irokeza ale nie wiedialam e bedzie tak rtródno :)

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

16 cze 2010, 20:28

ejustysia,
moj juz irokeza mial :-) swietna fryzurka dla chlopca na lato :-) niestety nie znalazl on aprobaty u moich tesciow :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość