tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

13 wrz 2010, 18:35

A ja dopiero mialam jedno usg :ico_placzek: i nastepne pod koniec wrzesnia dopiero :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

13 wrz 2010, 18:37

magda1614, ja takiego lenia to mialam 2 tyg wstecz... domek to by mi brudem zarosl :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
chociaz dzisiaj tylko pranko zrobilam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

tabogucka, to wszystko wporzadku... :ico_oczko: ja bede miala 24 wrzesnia 3cie.. na 1 i tak tylko pecherzyk blo widac, na 2 juz byl maluszek i bilo serduszko...
a tak sobie czasem mysle, ze to 1 USG w 6 tyg to takie niepotrzebne, tylko na potwierdzenie ciazy, a i tak nie widac czy pecherzyk pusty czy nie..

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

13 wrz 2010, 18:40

i tak nie widac czy pecherzyk pusty czy nie..
ale i tak kazda z nas chce zobaczyc co nie :ico_haha_02:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

13 wrz 2010, 18:57

ale i tak kazda z nas chce zobaczyc co nie :ico_haha_02:
no tak, pewnie, ze chce :-)

a ja mam stos prasowania w domu :ico_szoking:
i tylko siedze i na niego patrze :-D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

13 wrz 2010, 20:29

to wszystko wporzadku... :ico_oczko: ja bede miala 24 wrzesnia 3cie.. na 1 i tak tylko pecherzyk blo widac, na 2 juz byl maluszek i bilo serduszko...
Moje pierwsze USG bylo pod sam koniec 7 tygodnia wiec dzidzia byla 8 i pol mm(zostala wymierzona) i serducho tez juz sluchalam -nawet sobie to cudenko w 3D ogladnelam :-D ale to bylo tak dawno.... a gin powiedzial ze nastepne za 6 tygodni bo wszystko jest w porzadeczku...

[ Dodano: 2010-09-13, 20:30 ]
Okrutnie dlugie te 6 tygodnii :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aldila
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 06 wrz 2010, 11:17

14 wrz 2010, 09:36

Okrutnie dlugie te 6 tygodnii :ico_placzek:
ehh ja nie mogę uwierzyć, ze od ostatniego usg minął dopiero tydzień - a kolejne dopiero 4 października ;(

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

14 wrz 2010, 09:57

Dzien dobry !!! Dzis sie obudzilam taka polamana ze tragedia... jakbym zakwasy miala w udach -nawet z malych schodkow zejsc jest nie latwo -natomiast w gore jest okey (wiec mysle ze to naprawde zakwasy po weekendzie spedzonym na sofie i poniedzialku w pracy :ico_oczko: ) i paluszki spuchniete troche (bo opierscionek ktory normalnie dynda na srodkowym palcu -dzis ledwo moge zdjac) ...ale to mysle ze akurat wyjatkowo ciazowe :ico_oczko: i piersi...rosna i bola tak ze sie :ico_oczko: nawet do tatusia przytulic nie da nie wsp[ominajac o spaniu na brzuszku....

[ Dodano: 2010-09-14, 09:58 ]
a mimo to jestem zadowolona bo ...brzuszek rosnie wiec dzidzia tez... :-D
Ale chyba powaznie sie juz rozejrze za tymi poduszkami ciazowymi :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-09-14, 10:00 ]
Lece mile panie bo niestety moj najglowniejszy szef wrocil z wakacji i zaraz tu pewnie wpadnie :ico_placzek: Na szczesie ja dzis tylko do 12:30 pracuje wiec moze nie bedzie tak zle :ico_oczko:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

14 wrz 2010, 10:09

witam
u nas pada i zimno,wczoraj zaaplikowalam sobie miodzik soczek malinowy własnej roboty i duzo cytrynki i gardło mnie nie boli juz tylko troszke katar mam ale ogólnie czuje sie dobrze :ico_haha_02: bo juz sie bałam :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

14 wrz 2010, 13:37

nie wsp[ominajac o spaniu na brzuszku....
a mimo to jestem zadowolona bo ...brzuszek rosnie wiec dzidzia tez... :-D
brzuszek rosnie, dzidzia tez a Ty jeszcze na brzuszku chcesz spac?? :ico_szoking:
ja juz dawno na brzuszku nie spie zeby malenstwu krzywdy nie zrobic

magda1614, zdrowiej kochana :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

14 wrz 2010, 17:19

brzuszek rosnie, dzidzia tez a Ty jeszcze na brzuszku chcesz spac?? :ico_szoking:
ja juz dawno na brzuszku nie spie zeby malenstwu krzywdy nie zrobic
wiecie w pierwszej ciazy mialam z tym problem bo zawsze spalam na brzuchu i ciezko mi sie bylo odzwyczaic, a lekarz mi powiedzial, zebym sobie spala jak chce, bo zanim bedzie to niebezpieczne dla dziecka to sama sie przestawie, bo mi bedzie po prostu niewygodnie, zostalam natomiast poinstuowana, zeby raczej nie spac na plecach, ze najlepiej na boku...
teraz tez juz nie spie od jakichs 2 tygodni na brzuchu, bo juz czuje dzidzie jak sie na brzuchu klade, ale poniewaz na boku srednio lubie spac, wiec sie klade tak pod katem i jedna noge zginam w kolanie-prawie jakbym spala na brzuchu, a zlozona noga robi miejsce brzuszkowi i jest ok...

te poduszki to mysle troche wyrzucanie pieniedzy... ja sobie kupilam rogala do karmienia-jak te wasze poduchy tylko mniejszy i nie uzywalam go, bo mnie kregoslup bolal.... karmilam piersia ponad 20 miesiecy i zawsze robilam to w pozycji lezacej, poduszka okazala sie byc zakurzonymi 50zl w kacie pokoju... lepiej sobie noge na meza zarzucic-niech tez poczuje ciezar nadchodzacego maciezynstwa, a co! :ico_haha_01:

mysle, ze moge powiedziec, ze przeszly mi dolegliwosci :-) nie mam mdlosci, ani tych wilczych glodow, nie spie na stojaka... dalej mnie odrzuca od niektorych produktow spozywczych, ale to tak juz chyba zostanie...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość