Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

09 cze 2008, 15:18

lulu_, dobrze miec jeszcze jeden komplecik poscieli, czasem nie zauwazysz jak dzidzia mocniej uleje, czy siusiu zrobi i bedzie trzeba prac.

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

09 cze 2008, 15:19

siunia, trzymaj się!!!
Jeśli tak długo Cię już męczą te skurcze, to przynajmniej wiadomo, że nie są przepowiadające, tylko akcja się rozkręca :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

09 cze 2008, 15:29

lulu_, dobrze ze doswiadczenie mam za soba, to przynajmniej wiem czego sie spodziewac, choc troche liczylam na to ze akacja raptownie sie rozkreci, no nic widocznie nie jest mi to pisane.

Zmykam bo poki co ja sama z milanem.

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

09 cze 2008, 15:47

siunia trzymam kciuki :-D

kamilka tez lubi sikac po rodzicach podczas przewijania :ico_haha_01: rozek juz byl zasikany. ale teraz go nie uzywamy i tak bo jest cieplo, maa na nim lezy. posciel tez wyjeta z lozeczka, bo niepotrzebna, jak cos to przykrywamy kocykiem, a dzis pielucha albo wcale za zaleceniem poloznej, bo goraco :-)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

09 cze 2008, 16:14

No, my już po pierwszym spacerku i tarasowaniu, Mała śpi juz ponad 3 h :ico_szoking: :-) widac świeże powietrze jej służy :-)

Tuska, a jak ubierasz Malutką w dzień, ja daje na górę koszulkę/kaftanik na dół nic, albo przykrywam tylko pieluchą i do rożka (lub półspiochy w zalezności od temp.). Dziś jest w półspiochach (bo spacer), ale nie przykrywam rożkiem.
U mnie pościel na razie nie używana, mała śpi jak jestesmy na dole w wózku, a w nocy z nami w łóżku. Boję się ja zostawiac, choc łózeczko mam w odl. 3 m :ico_wstydzioch: , ale postanowiłam, ze dorobimy kółka i na noc łóżeczko będę przysuwac koło łózka. ale wydaje mi się, ze na poczatku taka bliskośc dla takiego maleństwa jest wskazana?

siunia oby cos się w koncu ruszyło :ico_sorki:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

09 cze 2008, 16:39

a w nocy z nami w łóżku
tylko żeby Wam się nie przyzwyczaiła do spania z Wami. mojej kuzynki Córka tak się przyzwyczaiła i teraz ma 10 lat i spi z Mamą i z tata :ico_szoking:
widac świeże powietrze jej służy :-)
Maja jak byla malutka a była na dworze to i 4 godz. spała... czasem ją musialam budzic na karmienie :)
siunia, może wieczorkiem się cos bardziej rozkreci. trzymam kciuki :)
ja kolderkę zaczełam dopiero używac jak Majka skonczyla 1.5 roczku :) tak to tylko pod kocykiem albo w spiworku spala :)

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

09 cze 2008, 18:25

hej ja juz po wizycie. Dzidziek duzy, ok. 3500, wyglada na donoszonego bobasa , łozysko co prawda jeszcze nie jakies stare ale rozwarcie prawie na 2 cm i gin. mi prorokuje poród w ciagu kilku najblizszych dni :ico_szoking: ale oczywiscie już tyle proroctw na tt było że ja sei nie nastawiam :ico_nienie: tylko stresik mnie lekki ogarnął jak usłyszałam co on do mnie mówi :ico_olaboga:
no i przepisał mi nystatyne dopochwowo bo stwierdził że według niego mam grzybice, mimo że posiew z 20 maja wyszedł jałowy. i teraz mam dylemat- czy powinnam brac ten antybiotyk skoro mam już rozwarcie, czy to dzidzi nie zaszkodzi? gin chyba sie zna, no nie? :ico_noniewiem: co myslicie?doradzcie, brac to? :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-06-09, 18:36 ]
kurcze i znów plamie po tym badaniu :ico_olaboga:
tym bardziej nie wiem czy ten antybiotyk tam wsadzać czy nie... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

09 cze 2008, 18:50

mARTUŚ JESTEM

[ Dodano: 2008-06-09, 18:52 ]
Marta26, możesz wziąć nystatyna dzidzi nie zaszkodzi
Ale fajnie już niedługo zobaczysz się z Patryczkiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

09 cze 2008, 18:55

laupina, dzieki wielkie Słonko!!!

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

09 cze 2008, 22:53

Marta26, ja nie wiem jak tam Twoj sie zna, ja sie zdenerwowalam na mojego bo przepisal mi jakies globułki , na których z ciekawości czytałam ulotkę.a tam: PRZECIWSKAZANIA: CIĄŻA I KARMIENIE PIERSIA :-/
Oczywiście ich nie wzięłam, bo czy się lekarz zna czy nie, to oni chyba lepiej wiedzą kiedy tego nie zażywać.

byłam z mamą na zakupach, oczywiście u mnie cisza, żadnych skurczy, zadnego bólu nawet pleców :(
buty kupiła sobie śliczne, a ja nic bo na te spuchnięte stopy to zwariować można. Teraz trzymam farbę na głowie i czekam na efekty - tuska wie jakie :-D


a gdzie siunia? moze cos zaskoczylo?

[ Dodano: 2008-06-10, 01:35 ]
UWAGA UWAGA!!!!!

SMS od siuni:

"Urodziłam siłami natury o 24.20, Natan waży 4kg (3950g), 50cm długi. Oboje czujemy się dobrze. Teraz próbuje dać cyca, synek głośny krzykacz i podobny do Milana."

siunia!
serdeczne gratulacje!!!!! , a myslalam ze to ja bede pisac do Ciebie ;-)
pociechy z kruszynki, wielu radości i szczęścia!!!

Gratki wielkie!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość