Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

01 wrz 2012, 23:01

no właśnie patrzyłam w aptece i nie było.
W drogeriach zobacz, w niemalże każdej powinien być :-)
Bo oliwkę tak się wyczesuje a ten krem?
Na opakowaniu napisane tak: Rozprowadzic krem na skorze pokrytej ciemieniucha, nastepnie delikatnie usunac zmiekczone luski przy uzyciu szczoteczki. Optymalne dialanie osiaga sie pozostawiajac preparat na kilka godzin. Nastepnie skore nalezy umyc uzywajac preparatow do codziennej pielegnacji. Stosowac 1-2 razydziennie do zupelnego wyeliminowania ciemieniuchy
I ciekawe czy się nadaje blisko oczu
Nic na ten temat nie pisza :ico_noniewiem:

[ Dodano: 01-09-2012, 23:02 ]
A margaryne mozna jesc?
Sojowe maslo o ile dobrze pamietam dziewczyny jadly.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

01 wrz 2012, 23:10

A margaryne mozna jesc?
_________________
Można, ja jem. Tylko zwróć uwagę na skład bo teraz większość margaryn do smarowania zawiera masło lub mleko :ico_noniewiem:

Gosia na ciemieniuchę jest coś takiego jak olejuszka do kupienia w aptece. Ale i tak najlepszy sposób sprzedała nam przy Jolce pediatra. Wydawał mi się drastyczny ale poskutkowało od razu... naTymka też.
Wacik nasączyć spirytusem salicylowym i przetrzeć ciemieniuszkę. Rzeczywiście zniknęła od razu, alkohol rozpuścił ten łój :ico_szoking:
I wbrew pozorom to nie szczypie ani nie piecze. Tylko na brwi akurat bym nie zastosowała...tylko na główce.

My po imprezce...normalnie tylko imprezować z tymi naszymi pociechami :-D Tymek nakarmiony ładnie przespał imprezę... nawet Dj mu nie przeszkadzał :ico_szoking: Jolka szalała na parkiecie. nawet my potańczyliśmy :ico_brawa_01: Wróciliśmy o 22:30 :-)

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

02 wrz 2012, 07:15

U mojego dziecka pojawily sie w buzi plesniawki....ide juz jutro do lekarza zglosic to wszystko :/ Kupy dalej zrobic nie moze, delicol nic nie pomaga:(

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

02 wrz 2012, 10:02

Mamusia28, na pleśniawki - NYSTATYNA najlepsza z wit C, przecierać gazikiem w buzi.znikna w oka mgnieniu :ico_sorki:

kosmetyki johnson chyba najbardziej uczulaja. z tego co wiem.

i tak, powinnas osuszac ciemieniuche a nie natluszczac.

pepti bebilon tez stosowalismy na alergie bialkowa.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

02 wrz 2012, 10:48

Mamusia28, albo w aptece kup Apthin i smaruj sobie tym sutki jak mala karmisz, badz nakrop na smoczek :-)

[ Dodano: 02-09-2012, 10:48 ]
tak, powinnas osuszac ciemieniuche a nie natluszczac.
osuszac i wyczesywac jak najczesciej

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

02 wrz 2012, 11:08

Czesc dziewczyny,melduje,ze u nas ok. Mały dosc mało spi w dzien. Aktywny jest bardzo i przez to mało czasu mam na cokolwiek. Ale teraz poszedł z tatą i wujkiem na spacer więc mam chwilę dla siebie.
Czkawka mnie taka złapała,ze masakra ;/

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

02 wrz 2012, 12:58

powinnas osuszac ciemieniuche a nie natluszczac.
a czym osuszać?
Tylko na brwi akurat bym nie zastosowała...tylko na główce.
na główce też ma jak zaczęłam skrobać :ico_zly: i na czole do brwi :ico_zly:
U mojego dziecka pojawily sie w buzi plesniawki...
biedulek :ico_olaboga:

[ Dodano: 02-09-2012, 12:59 ]
Aktywny jest bardzo i przez to mało czasu mam na cokolwiek.
ale aktywny czy marudny? Bo pamiętam że pisałaś że tak w nocy się budził a mi dzisiaj Maks od 2 do 4:15 nie spał :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

02 wrz 2012, 14:07

ale aktywny czy marudny? Bo pamiętam że pisałaś że tak w nocy się budzi
róznie :-)
Raz aktywny raz marudny :-) jak nie śpi np przez 3-4 godziny to polowe z tego czasu jest aktywny i chce ogladac swiat a połowe jest marudny :-)
Ale zauwazylam ze zaczal odrozniac dzien od nocy.
W nocy teraz po jedzeniu dośc ładnie usypia,za to w dzien horror :-) nie chce spać i koniec.Lezec sam tez nie chce wiec trzeba go zabawiac non stop :-)
Ale cwaniak zawsze mi da tą godzinke na zrobienie obiadu tatusiowi - :ico_noniewiem:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

02 wrz 2012, 15:49

Moje dziecko zrobilo kupe - ale czegos takiego nie widzialam jeszcze pruknela trzy razy i myslalam ze nic tam nie ma a to sie wylewalo z kazdej strony chociaz do rzadkich tez nie nalezala - po tym myslalam ze bedzie glodna ale nie chciala ssac - podejrzewam ze ja bola te plesniawki i zasnela mi na rekach dziwnie apatyczna- troche sie martwie.

[ Dodano: 02-09-2012, 15:51 ]
Madleine, U mnie Marysia tez w dzien sie chce bawic a w nocy nawet dosc ladnie spi - zawsze taki mamy maraton 3-5 godzin a pozniej sie budzi co 2-3 godzinki

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

02 wrz 2012, 16:21

podejrzewam ze ja bola te plesniawki i zasnela mi na rekach dziwnie apatyczna- troche sie martwie.
Możliwe, że ją bolą. Idź do lekarza bo nystatyna jest tylko na receptę a na pewno pomoże.
na główce też ma jak zaczęłam skrobać :ico_zly:
Spróbuj tym rozwodnionym spirytusem. To nie jest mój wymysł tylko porada naprawdę dobrej pani pediatry.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość