Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

15 lis 2007, 23:40

KOCHAM WAS WSZYSTKIE!!!!!!!!!!!!!!
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
dzięki że jesteście i za wszystko co mi napisałyście
staram się być twarda tylko czasami tak jak dziś mi ciężko...
GLIZDUNIA, dzięki za Twoje słowa to jakoś tak lżej jak się wie że ktoś Cię dobrze rozumie...
massumi, no już mi się wyczerpały pomysły jak ja nakłonic do leczenia a w sumie to im bardziej się ją przyciska to tym gorzej... ale dzięki za wiarę we mnie to baaaaardzo dodaje sił :ico_sorki: :ico_sorki:
a ta nasza Sikorka to tak zawsze w sedno trafi :-D i co do mnie i co do massumi :-D :ico_brawa_01:
zborra, no z tatą nie jest źle - ideałem nie jest, ale kto jest... też z nim miałam niezłe akcje kiedyś ale teraz jest oki... no i ma się Igą zajmować jak pójdę do pracy :) (wyobrażacie sobie co powiedziała na to moja mama jak się dowiedziała...)
ja już od lat kombinuje jak się zachować, co powiedzieć a czego nie itd. żeby mamy nie wkurzyć - non stop samokontrola :/ ale tak się nie da, zawsze coś takiego wyskoczy niespodziewanie i koniec miłej wizyty... cóż - wszystkiego przewidzieć się nie da...

ej zborra, to Ty może jakieś zdjęcie... co?... plissss... :) no wiesz siebie po tym solarium hhihihihi bo depilacja dla męża :ico_oczko: :ico_szoking: :-D

[ Dodano: 2007-11-15, 23:07 ]
Lady chciałabym jej pomóc ale niestety nie mogę, psycholog nie może pomagać swojej rodzinie bo sam jest emocjonalnie z nią związany - tzw. sprzeczność interesów, jako psycholog czy terapeuta trzeba być bezstronnym, umieć obiektywnie z zewnątrz spojrzeć na daną osobę a wiadomo że na własną matkę trudno spojrzeć obiektywnie zawsze się do niej coś czuje i jest się w relacji z której nie można sobie tak po prostu wyjść na chwilę... a nawet jak już by mi się udało to z kolei ona mnie traktuje jak córkę(powiedzmy :ico_noniewiem: ) a nie jak terapeutę...

Zbora ona ma uśmiech cudny!!!!!!!

[ Dodano: 2007-11-15, 23:11 ]
to na dobranoc :)
Obrazek

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

16 lis 2007, 09:02

anza, wspolczuje... nieciekawa historia,

wiem co czujesz, niestety z choraba psychiczna sie nie wygra jesli osoba "zainteresowana" nie zdecyduje sie na leczenie...

moja babcia tez jest chora psychicznie, ale ona twierdzi ze to wszyscy na okolo sa chorzy a nie ona. pamietam jak jeszcze bylam w ciazy - w okolicach stycznia to bylo to wpadla w taki szal, ze chciala mnie uderzyc kulą o ktorej chodzi i gdyby nie to ze Artur zlapal jej wtedy reke to nie wiem i nawwet nie chce myslec jak to by sie skonczylo.

tak w ogole to dzien dobry

jutro mam koło z filozofii i nic nie umiem :ico_olaboga:

czeka mnie dzis caaaaaaaaaaaaaaaaaaaala noc namietniej nauki...

no a oprocz tego prezentacjapracy z podstaw turystyki, "kartkowka" ze slowek na angielskim, prezentacja pracy z psychologii....

juz mi sie nie chce studiowac.

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

16 lis 2007, 09:20

Witajcie :ico_haha_02:

Hania i Igunia prześliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

16 lis 2007, 10:28

Dzieńdoberek :-D i jak tam, uśmiechy są????

Zbora no nie, ta Twoja modelka jest rozbrajająca :-)

anza, ta fotka Igusi jest poprostu śliczna :-)

A moje małe śpi, na dworze mróz -3, w południe będzie mniej, to jeszcze na spacerek wyskoczymy,a poza tym to nic mi się nie chce, rozleniwiłam się przy tej teściowej. A tu właśnie pranie się kończy i trzeba powiesić.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

16 lis 2007, 10:42

i ja mowie dzien dobry..

dzis znow pospałam do 8 :ico_brawa_01: pieknie...ale niunia cos niespokojnie spala, bo co jakies dwie godzinki musiałam jej smoka dac bo by mi sie rozpłakała :ico_noniewiem: o co jej chodzi...mam nadzieje ze to taki jednonocny wybryk.. :ico_noniewiem:

lece jej kupic jakies body..w koncu..

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

16 lis 2007, 11:16

dobry, dobry! :-D

Anza gdzie Wy trzaskacie Igusi takie słodkie zdjęcia? toż normalnie jak z obrazka...ale będzie miała pamiątki!!!
A moje zdjęcie? daj spokój...nie ma się czym chwalić...poza tym...chyba nawet tak bardzo nie widać...

Doris powodzenia...

No i w ogóle to u nas zima...mróz...młoda spała ślicznie...ale teraz się drze w niebogłosy!!! ma spać...no już to widzę...
Ja humorek mam elegancki...Właśnie odebrałam wiadomość od mojej niespełnionej miłości licealnej...Jak ja go tak kochałam, to on akurat zaczął chodzić z taką jedną...No i mówił mi, że gdyby z nią nie był, to byłby ze mną :ico_puknij: że jestem super itp..itd...tylko nadzieje mi robił...a ja po nocach płakałam...i kochałam nadal...wreszcie się pojawił J i jakoś mi się pozmieniało na szczęście :-D No a teraz jakoś się z tamtym "odnaleźliśmy" i się okazuje...że z tamtą laską był 7lat!!! i jak to napisał/...kopnęła do w nonono na ostatniej prostej :-D poszła z kimś a tango :-D nawet se myślę, że dobrze! los sprawiedliwy! może nie wtedy, kiedy chcemy, ale jednak tego kto sam kopał w końcu ten kop dogania :-D

O, młoda zamilkła...to może się wreszcie ogarnę, bo siedzę z fryzurą łóżkową i w piżamie...dobrze, że chociaż zjeść zdążyłam...To lecę kochane babki! I Anza pamiętaj...zawsze jesteśmy i trzymamy kciuki!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

16 lis 2007, 11:39

ZDJECIA BOSSSSSSKIE!!!!!bardzo mi sie podobaja....Anza...a twoj maz fotograf o ile dobrze pamietam?super pamiatki.....

moja piekna dzis w nocy fajnie spala ale coz ze teraz jest juz pozne rano a ona do lozka :ico_nienie: mysli nawet isc...zjadla 2 cyce bo slaba byla i myslalam ze to na dobranoc...a ona spac nieidzie....
mroz u nas ostry....anglicy dawno takiego tu nie widzieli...sasiad auto rano drapal pol godziny...hehehe...
slonko swieci ale nawet nie mam ochoty na ten mroz wyjsc....i niby w co sie ubrac? :ico_noniewiem: nawet nie wiem gdzie zimowe buty wyladowaly po przeprowadzce...hmmmmtrzeba sie zaczac zimowo nastawiac...buuuu

[ Dodano: 2007-11-16, 10:43 ]
wiecie co..juz mnie cos bierze...mala nie chce sie polozyc w lezaczku...siada juz w nim szybko i sprawnie...ale lezec nie chce....rzuca zawawkami na lewo i prawo...jak ja zająć????? :ico_olaboga: help......na lezaco to jeszcze mogla usnac w lezaku a jak siedzi to jak?buuuuu

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

16 lis 2007, 11:59

Witam witam !!!

A ja klika m z ............. pracy :ico_oczko: :ico_noniewiem:
Musiałam sie dziś wstawić bo zaczynam od poniedziałku i itrzeba godfziny ustalić... hehhee a i dowiedzialam sie, że dodatkowobędę brałą udział w "Korczakowskiej Akademii wiedzy i umiejętności" a zajomować sie będę wsparciem psychologiczno-pedagogicznym ucznióww ze specjalnymi potrzebami edukaaacyjnymi. :-D :ico_brawa_01: :-D aaaaaaa już sie nie moge doczekać !!!!!
Resztę opowiem wieczorem ............. Scciskam całuję !!!!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

16 lis 2007, 12:19

Massumi...z pracy :ico_szoking: ...no taka kolej rzeczy......szkoda ze mniej Cie dla nas bedzie ale moze chociaz te dzieciaki beda mialy wiecej USMIECHU :-D :ico_brawa_01:
my po kolejnej juz probie uspania malej...no do ilu razy sztuka?! :ico_olaboga: :ico_noniewiem: ...wyczerpaly mi sie zabawki ktore ja interesuja....hihihi...i znalazlam taka torbe na lunch ktora byla dodatkiem chyba do sokow...i idealnie nadaje sie do gryzienia i slinienia...a mala jak piesek walczy z nia na podlodze...a co jej dam jak sie znudzi???? :ico_chory:

wczoraj gdy ja bylam u kolezanki z Maya to moj A. pral wykladzine w salonie bo ten kolor ecri to taaaaaaki praktyczny jest :ico_puknij: ..kupilismy odkurzacz pioracy i o dziwo dobrze sie spisal...a myslalam ze to dak tylko pomaze te wykladzine...ale udalo sie....czyli drugie pomieszczenie wyprane...ale jeszcze troszke tego tu zostalo... :ico_olaboga:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

16 lis 2007, 12:28

Milu zasneła dopiero jak mamusia wrociła, bo jak tatus chciał ja połozyc to go po prostu obrzygała..dosłownie.. :ico_szoking:
nonono z zakupow, kupiłam tylko jedne body i to takie dupiate, ale chociaz po domu bedzie dobre..jak mała wstanie to wezmiemy ja na ten snieg i moze cos w drugim kacie Chwałowic cos kupimy... :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość