gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

31 paź 2007, 11:22

hej dziewczyny
Fela urodzinki byly bo akurat w sobote wypadaly. Obrazilam sie na tesciowa w czerwcu wiec nie na reke mi byla ta wizyta no ale w sumie to wnuk i zaprosilam ją i Pawła siostre jeszcze. Chociaz ochoty nie mialam. Bo tylko neci i podburza :ico_zly:
zdjecia sa tutaj tylko ja nie wiem czy masz ustawione tyle samo postow na stronie wiec najwyzej daj strone dalej jak nie bedzie zdjec.
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... start=6690

Beata ale slodziutki maluszek :ico_brawa_01: Jejku moj 2 lata temu taki byl.

Jasnie Pani
i jak tam nerwy? Uspokoily sie juz?

Madziorka
ja dawalam sloiczki. Slaba ze mnie kucharka i nie chcialam dziecka otruc. Ale tesciowa sie strasznie obruszala ze zupkami bedziemy karmic i probowala normalnymi zupkami Tomka karmic. Ale jemu strasznie nie smakowaly. Pluł je. Dosyc dlugo jadl te zupki. Dopiero w maju przestal jak lekarka zabronila bo mial problem z zaparciami a te sloiczkowe za bardzo zmielone byly. A wygoda to zajebista.

Emilka
bulimia ma podloze psychiczne. I ty sama chyba najlepiej wiesz jak sie czujesz ze swoja wagą. Jesli sie wydajesz sobie gruba i za wszelka cene chcesz byc chudsza to moze byc bulimia. A jesli nie to moze w czyms innym jest problem. Mi moja siostra stwierdzila bulimie po porodzie. Po tym jak zwracalam cale jedzenie stwierdzila ze po porodzie chcialam wrocic do poprzedniej wagi. Troche sie pomylila ze swoja diagnoza.

Lucy super Olivierek a jak sie slodko usmiecha :ico_brawa_01:

Julie a cos konkretnego kupujesz? Czy co ci w rece wpadnie?

Dziewczyny a co Ilonka tak zaginela? Juz z tydzien sie nie odzywa :ico_placzek:

Marta fajny taki maminsynek moj to do wszystkich pojdzie z usmiechem na ustach az czasem bym chciala by byl takim maminsynkiem. Ale on tylko jak sie skarzy to przychodzi do mnie z placzem

Delfina brawa dla Mayusi za mowe :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-31 ]
Wszystkiego najlepszego Oscarku !!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

31 paź 2007, 11:28

sto lat dla oskarka!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

prawie ci sie chlopcy w tym samym dniu urodzili hihihihihih



gosia narazie to sie nudze czekam az ksiaze wstanie a on spi w najlepsze wiec pewnie nie za wiele czasu bede miec :ico_noniewiem:

che kupic firanki nowe, komplet garnkow hihihihihi
butki i jakies cieple body dla ntahna i sobie jakis fajny sweterek no i jak zwykle cos na obiad :ico_noniewiem: moze jeszcze jakies buty dla siebie a co :ico_oczko: wszystko zalezy jednak od nathana

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

31 paź 2007, 11:41

Wszystkiego najlepszego dla Oskarka :ico_prezent: Widze Beatko,ze masz same skorpionki (ale to super znak :-D w koncu sama jestem :ico_haha_02: )
Ja dzis tez zamierzam wyjsc na zakupki za niedlugo....ale zobaczymy jak mi to wyjdzie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

31 paź 2007, 11:49

dla Oskarka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: juz masz doroslego facecika w domu

gosia888 pisze:Jasnie Pani i jak tam nerwy? Uspokoily sie juz?

wlasnie nie bardzo, ale troche ochlonelam to wam napisze o co poszlo. Mielismy na poczatku roku jechac do Cantrbury do mojej kolezanki, a ona mi na gg wczoraj napisala, ze dosc juz mieli tego miasta i starej pracy i dali wypowiedzenie i szukaja mieszkania i pracy gdzie indziej, a gdzie to nie powie, zeby nie zapeszac :ico_noniewiem: pytam sie to co z tym co sie umawialismy, bvo przeciez sama zapraszala i proponowala, a ona na to, ze dalej zaprasza, ale jak sie urzadza :ico_noniewiem: ale przecez nie wiadomo ile to potrwa, a poza tym ona nie napisala gdzie sie przeprowadzaja, wiec co ja tak w ciemno mam postanawiac??? chyba cos innego wymyslimy, bo chyba nie ma o na nia liczyc :ico_noniewiem: palnie tak bez zastanowienia cos, a potem sie wycofuje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

31 paź 2007, 11:56

ja tez jestem skorpion jak Oscarek ale niestety Marcelek sie nie zalapal :ico_placzek: i jest waga.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

31 paź 2007, 11:57

felicity001 pisze:Widze Beatko,ze masz same skorpionki (ale to super znak w koncu sama jestem

no i ja skorpion wiec zgadzam sie z super znakiem :-D
Felicity a kiedy masz urodziny?
Jasnie Pani troche nie powazna ta kolezanka. Ale z drugiej strony czy wy musiscie do kogos jechac? Przeciez juz tyle tam siedzieliscie wiec nie bedzie problemu ze znalezieniem pracy i mieszkania. Wiecie jak to robic no i na poczatek tez kase macie. Mysle ze wszystko bedzie w porzadku zobaczysz, a to miasto nie bylo wam pisane i tyle.

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

31 paź 2007, 12:35

gosiu torcik wygladal apetycznie...zamawialas? a prezent jaki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

beatko dla oscarka ogromne buziale z okazji 3 lat :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja mialam termin na 1 listopada :ico_oczko: ale zacisnelam nogi i do 3 przytrzymalam :-D

julie ja w next kupilam buty dla konrada,popatrz moze cos ci wpadnie w oko.albo w clarksie popatrz.

jasnie panibrak slow na kolezanke,ale ja juz sie nie dziwie i raczej nie polegam na nikim tylko na sama siebie :ico_oczko: glowa do gory, napewno cos wymyslicie....

ide bo konrad modeline sobie we wlosy wciera zebym go gonila :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

31 paź 2007, 12:38

Hej kochane :ico_haha_01:
Ja w koncu dolanczam do was z kawka :ico_kawa:
gosia888, ja wlasnie mam taki problem ze nie akceptuje swojej wagi i czuje sie winna po zjedzeniu czegos kalorycznego czy po wypiciu coli :ico_noniewiem: ale nie zmuszam sie do wymiotow :ico_nienie: wrecz przeciwnie boje sie i nie chce aby cos takiego sie stalo
Jasnie Pani :), biore pod uwage te tabletki poniewaz przed miesiacem skonczylam je brac (bralam 2 miesiace)
A co do znajomej to nieladnie sie zachowala :ico_olaboga: mogla powiedziec wprost ze sytuacja sie zmienila (czy ona zmienila zdanie) anie tak odkrecac po glupiemu
Beatka78, wszystkiego najlepszego z okazjii urodzinek dla Oscarka :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_urodzinki: :ico_buziaczki_big:
Jestesmy z Oscarkiem urodzeni tego samego dnia :ico_haha_01: a skorpionami jestesmy oboje z mezem :ico_haha_01:
julie_377, udanych zakupkow :ico_brawa_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

31 paź 2007, 12:42

madziorka jesli chodzi o obiadki to ja robilam tak ze na poczatku dawalam Kubusiowi sloiczki bo faktycznie gotowac kazdego dnia brudne garnki miksery wrrrr a jedzenia jak dla wrobelka :-D jak kubus mial 5 -6 miesiecy to mu juz do buzi pchalam wszystkiego po troszke z mojego taleza jak robilam zupe to tez mu dawalam i tak mi sie nauczyl i teraz sloiczkow nie chce :ico_szoking: pluje za nic nie da sie go przekonac tak wiec je normalne obiady z nami :ico_haha_01: nic nie wymyslam :ico_nienie: je to co my :ico_brawa_01:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Dla Oskarka
a moje lonko dzis 9 miesiaczkow konczy :ico_szoking: stawiamy :ico_tort:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

31 paź 2007, 12:45

Ja mam ur. 5.11 :-D
Co do wag - tez sa super - bo Ola tez waga :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-10-31, 11:45 ]
Dobra znikamy w koncu do miasta :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość