Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

02 lip 2009, 13:47

mamaJulci, zawsze mozesz do nas pisac. Z nami wariatkami czas Ci szybciej zleci. A chcesz sie komus wyplakac, to my od tego tez jestesmy :-)
Kazda z nas ma swoje problemy, jedne mniejsze inne wieksze ale wlasnie po to takie forum jest aby sie wyplakac, wykrzyczec i dostac jakies slowa otuchy. Wiem, ze to za malo, ze tesknisz za Opolem i nic tego nie zmieni ale siedzac z nami nie myslisz o cyganach :-)
A swoja droga to rzeczywiscie okropne z tym wozkiem, tez bym go juz nie chciala ale chcialabym na pewno, zeby zaplacili za to co syfiarze zrobili!!!!!

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

02 lip 2009, 14:37

mamaJulci super ze jestes co do metalnosci Austyjackiej i działania policji to w szoku jestem bo cygan smierdzacy wszedzie taki sam
ja mam rodzine w Niemczech nie wyjechała bym tam za nic
u siebie jestem tylko w PL wiec wracaj :ico_sorki: :-D

byłam na dworze tam jest +400 a w chałpie +500

byłam w przychodni i wracam :ico_szoking: :-D
przyjeli mnie jak najukochansza pacjentke smichy chichy ze fajnie bedzie, ze po poreodzie ma T, przyleciec do nich
pytam czy mam jakos sie przygotowac na przyjscie poloznej one tak
Flaszke załatwić-----no to ja na to "nie mowmy o sprawach oczywistych"
i znow smiechy
czy ktoś to kręcił zastanawiam się :)

porizbieralam sie latam juz w majtalaskach tylko mam to gdzies, pot mam nawet na koncowkach wlosów :)
ide coś zjem

Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

02 lip 2009, 15:02

Wczoraj kurier dowiózł mi fotelik, całkiem fajny
http://www.allegro.pl/item667453455_now ... ladka.html
wzięłam ten szaro-popielaty, uniwersalny i pasuje do tapicerki w aucie :-D
a poza tym będzie dla nastepnego dzidziusia :ico_brawa_01:
dzis tak samo upalnie jak wczoraj....urwałam się z pracy i zrobiłam sobie dłuuugi weekend :-D a po drodze kupiłam dla niuni okrycie kąpielowe, jeszcze pare ciuszków i czapeczki :-D
ale ledwie doszłam....brzuch mnie rozbolał po lewej stronie niesamowicie...teraz juz sie nigdzie nie ruszam :ico_puknij:
Ostatnio zmieniony 02 lip 2009, 15:03 przez mariquita, łącznie zmieniany 1 raz.

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

02 lip 2009, 15:02

witam sie ja popołudniowo
heh byłam z rana ale jakoś nie miałam weny do pisania
a później robiłam obiadek i sie troszke obijałam jak to ja ostatnio :ico_oczko:
ahaś i sasiadka zrobiła mi taki pyszny smalec do chlebka mniam mniam :ico_oczko: jak dobrze być :ico_ciezarowka: karmia z kazdej strony pysznościami :ico_oczko: jak nie jedna sasiadka to druga cos mi podrzuca :ico_oczko: a to jaies ciacho a to obiadkiem sie dzieli :ico_oczko:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

02 lip 2009, 15:09

mariquita, fajny fotelik, wygląda na taki mięciusi.

mariquita, ty jeszcze chodzisz do pracy?

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

02 lip 2009, 15:19

mariquita, super fotelik

malutkaniunia88, ty leniu :-D nawet Ci sie pisac nie chiało :ico_nienie:

Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

02 lip 2009, 15:44

olala tak chodzę...a jak chce się wczesniej wyrwać to nie chcą mnie puścić... :ico_puknij: tak mnie kochają :-D teraz to juz troche za duszno i nie chce mi sie juz pracować...więc ide do dyrcia i mówię, że idę do domu bo nie mam co robić :-D a on mi sie każe poszwędać :ico_oczko: no i tak leci.... :-D

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

02 lip 2009, 15:55

2 pranko powieszone i zapowiada sie na burze wiec juz nie wyschnie tak ladnie
za 2 godz bedzie K i jedziemy na izbe przyjec na sama mysl ze bede tam kiblowac w taka duchote bez wentylatora mnie bierze :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-07-02, 17:03 ]
dziewczynki ide wziasc prysznic i jade
brzuch mnie boli stawia sie pewnie to z nerwow
ma nadzieje ze wszystko pojdzie dobrze
jakos musze przezyc te kilka dni-dla dobra M
jakby co moj nr.komorki.507146588
trzymajcie sie cieplutko moje drogie i do kolejnego klikniecia :-) :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

02 lip 2009, 17:42

hej dziewczyny doczytalam Was dopiero :ico_sorki: :ico_sorki:

mamaJulci miło ze wreszcie napisałaś :ico_oczko: :ico_oczko: po to jesteśmy na forum zeby sie wspierać... przykro mi ze tak sie Twoje zycie na emigracji potoczyło :ico_pocieszyciel: ja też bym nie potrafiła z tej okropnej Polski wyjechac :ico_nienie: :ico_nienie: pomimo tego okropnego rządu i wogóle warunków zycia... jak widać i za granicą cyganie śmierdzą tak samo :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: pisz do nas zawsze jak masz chandrę :ico_sorki: :ico_sorki: po to jesteśmy żeby sie wspierać
życze szybkiego powrotu do naszej Polski, do Opola
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

betina, Słonko Ty moje trzymaj sie kochana :ico_sorki: :ico_sorki: bede dzwonić wieczorkiem co i jak

ja padam ryjem na pysk :-D
byłam na mieście, u gina po zaświadczenie... na zakupach w biedronce, przyniosłam pełen plecak i torbe :ico_szoking: :ico_szoking: po drodze byłam pożyczyć garnek na bigos...
a'propos... już pachnie na całą klatke moim bigosikiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
umyłam okna, jeszcze zostały podłogi, łazienka i wersalka ale to już Przemek zrobi jutro jak wróci :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
musze jeszcze dziś założyć sobie tipsy bo jutro nie ma szans, nie dam rady :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

wypije kawke i lece dalej walczyć z obowiązkami, tzn umyć naczynia w zlewie
a potem lenistwo i tipsy :-D :-D :-D
a no i z Hakerem na dwór

juz mnie brzuch napieprza :ico_noniewiem: tyle przyniosłam i zrobiłam :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ze az sama sie dziwie, no ale jakoś nie miałam kogo o to poprosić, kumpela i tak dużo mi pomogła :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

02 lip 2009, 18:11

izuś_85, Ty to już nic nie powinnaś robić, tylko sobie zaszkodzisz i Melci :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

mariquita, to w jakiej branży pracujesz, to jakiś ten dyrektor musi być fajny że tak bez problemów każe Ci się szwędać :ico_oczko: AA i fotelik rzeczywiście wygląda no przytulny

U nas słońce zaszło i na burzę się zbiera, trochę się ochłodziło dzięki temu :ico_sorki: ale deszczu brak jak do tej pory

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość