Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

12 sie 2007, 13:38

Ja też witam...
u nas noc przebiegła już znacznie lepiej...1 raz dokarmiłam Milenkę a pózniej to juz tylko cyc.
teraz sobie spi...ale chyba nie potrwa to długo, bo w dzień śpi bardzo krótko....
Joasiu to super, że Julii tak ładnie spi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

12 sie 2007, 14:17

hello
a ja po imprezke :-D naszczescie pogoda nam sie udała wiec moglismy sobie w ogródeczku posiedziec :-D a maluszek przez cała imprezke grzecznie spał w wozeczku tylko na jedzonko sie budził :-D imprezka skonczyła sie po północy ale wtedy mój maluszek sie obudził i zaczał swoja imprezke :ico_noniewiem: wiec spac poszlismy dopiero po 2 :ico_szoking: a rano sie nim mezulek zajał wiec udało mi sie troszke odespac :-D

Co do owocków to jadłam juz: gruszki, jabłka, brzoskwinie, arbuzy, banany, jerzyny, maliny i winogron to chyba cała lista :-D i nic z tych rzeczy maluszkowi nie zaszkodziło wiec moze to od maluszka zalezy albo sie wam tak zdarzyło ze akurat w tym samym czasie maluszka bolał brzuszek z innego powodu a nie po owockach, sama nie wiem :ico_noniewiem:

A co do pikantnych to ja od czasu jak zaszłam w ciaze jestem uzalezniona od czosnku, moglabym go do wszystiego dodawac :-D no wiec maluszek chyba przez te 9 miesiecy w brzuszku przyzwyczaił sie do niego bo teraz mu mleczko czosnkowe bardzo smakuje :-D

A ja u ginekologa jeszcze nie byłam, bo on ma strasznie duzo babek ,a jeszcze ostatnio był na urlopie, wiec wizyte mam umówiona dopiero na 21 sierpnia, ale chyba ne bedzie bolało, bo mysmy juz z mezusiem nie wytrzymali i nic nie bolało, a nawet było lepiej niz przed porodem :-D

No oczywiscie gratuluje naszym ostatnim mamuśkom :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i bedziemy sie juz mogły na nowy wateczek przeniesc :-D

A Viola jak tam twoi mezczyźni w domku :-D podoba im sie Milenka :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

12 sie 2007, 14:25

ULA_TOMEK pisze:A Viola jak tam twoi mezczyźni w nonono im sie Milenka

Ula moi chłopcy są zauroczeni Milenką, na czele z tatusiem oczywiście :-D :-D :-D :-D :-D :-D . Cieszą się....Miłosz to by cały czas przy niej siedział i patrzył czy spi czy nie... :-D :-D :-D :-D :-D ....
ja dzis zjadłam banana.....ale myslę, że nic Milence nie będzie po bananach...

[ Dodano: 2007-08-12, 14:26 ]
ale nadal mnie ciągnie do słodkich bułeczek.....i ciasteczek...
no i te.... truskawki.... :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

12 sie 2007, 14:32

no Violu to super ze chłopaki tak dobrze to przyjeli :ico_brawa_01: bedzie miała fajnie ta Milenka aż jej zazdroszcze, trzech starszych braciszków, super :-D
No a ja mam jeszcze jedno uzależnienie :-D czekolade, naszczeście moj maluszek chyba ją tez lubi :-D ale moje kilogrami chyba mniej bo waga na razie cos niechce za szybko spadac :ico_noniewiem: no ale cóż zobic jak sie jest uzależnionym :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

12 sie 2007, 14:41

ja się przed chwilą zważyłam i spadło...prawie 9kg. :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
cieszę się, bo to więcej niz przytyłam.....
ciekawe jak będzie dalej bo z tymi słodyczami to moze być ciekawie... :-D :-D :-D
Ula a jakim mleczkiem dokarmiasz Pawełka? ja bebikiem omneo1...., ale pije ziółka mlękopędne więc myślę, że niedługo Milence będzie wystarczać tylko mleczko mamusi...

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

12 sie 2007, 14:50

Violu mi tez juz 8 spadło ale jeszcze tak z 7 bym chciała zrzucic :-D tylk to raczej dłuzej potrwa, ale jestem dobrej mysli :-D
Amleczko kupuje z Nestle NAN HA 1, bo takim mi go w szpitalu dokarmiali i mu smakowalo wiec juz zostalismy przy tym :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

12 sie 2007, 15:04

no ja tez bym chciała żeby ta waga jeszcze poszła w dół :-D :-D :-D
Ha to hipoalergiczne mleczko?
Ula a pamietasz ile twój synek zjadał tak na poczatku? bo moja Milenka wczoraj zjadła 50ml.

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

12 sie 2007, 15:19

mój maluszek był dokarmiany dopiero w trzecim tygodniu i pielegniarki mówiiły ze powinin juz 100 ml zjadac, ale on zjadał tak ok. 70, a jak zaczal jeszcze cyca ciagnac to ok. 60, to zalezy ile z cyca sciagnie :-D
tak Ha to hypoalergiczne

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

12 sie 2007, 15:41

malhyn - serdecznie ci gratulujemy z Tadziem, niech twoje ukochane dzieciątko rośnie zdrowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

violu - witaj ponownie

dziewczyny, ja tylko na chwilę, bo ostatnio mam horror, nie mogę sobie z dzieciakami poradzić (wieczorem jak je uspię, to sama od razu wskakuję do łóżka, żeby trochę odespać) ale mam nadzieję, ze to minie
pozdrawiam Was wszystkie

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

12 sie 2007, 15:59

Witam w weekendowe popołudnie.

To już mamy komplecik :ico_brawa_01:
Basiu na pewno dzieciakom się ułoży to spanie, tylko trzeba cierpliwości i czasu, niestety...

My poszliśmy w trójkę do kościoła i potem na spacerek po rynku w Krakowie, i wstąpiliśmy jeszcze na obiadek, a powiem Wam, że nie tylko my z mężem tam jedliśmy. Jaś także - i całe szczęście ze szybko poszło, bo masa ludzi tam się zebrała, gdzie go karmiłam. A mnie to jakoś krępuje :ico_wstydzioch: A gdy Jaś spał sobie w wózeczku, nagle...JAK NIE LUNIE! Na szczęście mieliśmy z sobą folię do wózka (Dzięki Bogu że ją kupiliśmy :ico_brawa_01: ). Obyło się bez oblania, bo prawdziwe oberwanie chmury było.
Ostatnio zmieniony 22 paź 2007, 09:36 przez basik334, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość