Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

12 sie 2007, 18:41

Basiu Jasio fajowy chłopaczek i Wy jako rodzice też super wyglądacie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ula super że impreza się udała :ico_oczko: My też już spróbowaliśmy :ico_oczko: Mnie jeszcze ciupke boli na początku bo zauważyłam, że mnie ciaśniej zszyli :ico_oczko: Jest tam jeszcze ciaśniej niż przed ciążą :ico_oczko: Ale mężuś szczęśliwy :ico_oczko: hihi
A co do wagi wróciłam do swojej z przed ciąży ale ok.2kg jeszcze skacze raz w ta raz w tą :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

12 sie 2007, 19:38

Witam..udalo mi sie znalesc czas..a wiec porod byl okropny trwal 7 godzin,skurcze byly straszne..pojechalam w niedziele do szpitala,w poniedzialek mialam miec wywolywanie,ale udalo sie bez poniewaz w nocy dostalam skurczy i w poniedzialek o godzinie 12.20 na swiat przyszedl kubus..Kazali mi skakac na pilce bo rozwarcie roslo dlugo..na porodowce wyladowalam z rozwarciem na 3 cm..podlaczyli mi oksytocyne i sie zaczelo na dobre..juz im mowilam zeby mnie cieli,ale ciesze sie ze udalo mi sie bez ciecia..jestem z siebie dumna..A moj maz byl przy mnie caly czas.. od pcozatku do konca..przecial pepowinke,masowal kregoslup gdy byly skurcze..Kubus wazyl 4 kilogramy i ma 58 cm..duzy zdrowy chlopak..dodam ze ma dlugie wloski.. teraz jest bardz ogrzeczny budzi sie tylko na karmienie..ok nie chwale bo przechwale..woecej jutro poniewa mam gosci teraz pozdrawiam !! nastepnym razem wkleje fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

12 sie 2007, 19:52

basik piękne to twoje dzieciątko, i takie męskie nosi już ubranka!!!!!!!!!!!!! ja zazdroszcze wychodzenia do restauracji bo ja prawie niczego nie moge jeść bo Bronuś ma zaraz kolkę. Napisz mi jak wlejasz te fotki???

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

12 sie 2007, 19:52

Sylwia, jescze raz gratulacje :ico_brawa_01:

ja mam dzis totalnego dołA :ico_placzek: rycze i rycze

Mala cala noc nie spała a w dzien je i spi wiec znow sie boje ze noc bedzie koszmarna :ico_olaboga:

powiem wam ze tesknie do ludzi = do wyjsc na dwor, Zosia na razie po 1 spacerku (godzinnym) byla bardzo niespokojna wiec sie boje z nia na ten moment wychodzic

co do wagi to ja przytylam 24 kg a spadlam juz 17 kg wiec mam jeszcze 6 kg do zrzucenia :ico_brawa_01:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

12 sie 2007, 19:56

serafinka pisze:basik piękne to twoje dzieciątko, i takie męskie nosi już ubranka!!!!!!!!!!!!! ja zazdroszcze wychodzenia do restauracji bo ja prawie niczego nie moge jeść bo Bronuś ma zaraz kolkę. Napisz mi jak wlejasz te fotki???


Serafinka bardzo Ci dziękuję :ico_brawa_01:

Aby wkleić fotkę zaloguj się tutaj www.fotosik.pl Potem klik na dodaj zdjęcia, wczytaj z komputera, i otrzymasz kody tego zdjęcia. Wybrany kod wklej do "odpowiedzi" na forum. mam nadzieję że da sie zrozumieć co tu łopatologicznie tłumaczę :ico_noniewiem:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

12 sie 2007, 19:57

Hej dziewczyny :-D Fajnie sylwio ze juz masz to za soba i jestescie w domku.
Basiu334 swietne zdiecia i Jasio wydaje sie wiekszy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Super z was rodzice :-D
A ja jem bananki i mojej tez nic nie jest.Wydaje mi sie ze bananki mozna :ico_noniewiem:
Wiecie ciekawe co u Anuli czy juz sie zaklimatyzowala w nowym domku.
A kiedy przechodzimy na nowy watek?W koncu jestesmy juz w komplecie :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-08-12, 20:01 ]
Sosim moze Ci to pomoze ale poczekaj to minie.Hormonki nam wariuja.Ja tez to mam od czasu do czasu.A co do wyjsc to do wczoraj tez mialam zabronione z powodu cyckow ale juz i tak wychodzilam ukradkiem do ogrodu bo bym dostala na glowe.A moj facet biedny przy mnie jak mi odbija wyrzywam sie na nim,ale on to stara sie zrozumiec.
Sosim glowa do gory bedzie lepiej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

12 sie 2007, 20:15

joanna1111, dzieki zqa wsparcie
ale nie mam czasem sily :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

12 sie 2007, 20:25

helo, Basiu śliczny ten twój maluszek super ciuszki ma :-D a jaki rozmiar nosi????
Bo mój maluszek dopiero w 62 zaczyna wchodzić tylko jeszcze troszke za szerokie niektóre sa :-D
No a przez tą ciąze to nie poznaje mezulka bo teraz to by tylko mnie gwałcił :-D ale ja tam nie narzekam :-D
No własnie kiedy sie przenosimy na nowy wąteczek?????

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

12 sie 2007, 20:33

No właśnie, gdzie potem wylądujemy? Żebyśmy nie musiały się szukać.

Ula, no Jaś wchodzi w 62 i ten rozmiar tak w sam raz na niego, strasznie wystrzeliło to moje chłopisko. A ja stresowałam się że chuchro będzie z niego...

Sosim, na pewno wkrótce będzie norma, zobaczysz. Ja też ryczałam, zwłaszcza na początku, ale mnie głównie chodziło o zbędne kiloski. I tak jak Asia napisała, hormony...


A ja muszę umówić się do dentysty, chyba znów zęby polecą. Tym razem nie ciąża, ale laktacja :ico_wstydzioch:

Aha, dziękuję Wam za komplementy. Miło będzie kiedyś wrócić do tych zdjęć. :-)

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

12 sie 2007, 21:04

witajcie wieczorową porą, ja tylko w przelocie...

jestem trochę padnięta, ale jest nieźle
Tadziu waży już 5 kilosów, a mnie łapki mdleją, zresztą nic dziwnego, skoro nocki nadal spędza przy cycu, jest już zdecydowanie lepiej, ale od 5 rano nie ma już spania, a o 6 tradycyjnie dołącza się Wiki
ostatnio sąsiadka stwierdziła, że wyglądam na zmęczoną, a ja że wreszcie widać ten mój miesięczny wysiłek
hormonki i mnie dają sie we znaki i mnóstwo rzeczy - takich błachostek mnie wkurza
najgorszy jest piątek kiedy jestem z dziećmi kompletnie sama, nie licząc mojej babci, którą dodatkowo muszę się zajmować, bo u nas mieszka (ostatnio nawet upadła, a ja miałam akurat Tadka na rękach i nie wiedziałam czy mam jego kłaść na podłodze i babcię podnosić, w każdym razie na szczęście się nie potłukła, bo przy osteoporozie byłoby kiepsko)

muszę kończyć, bo zaczyna się błyskać i grzmieć, wiec pewnie kolejna burza, a leje jak z cebra co chwilę
dobrej nocki, trzymajcie się cieplutko i przesyłam wam moc gorących fluidków

p.s. dajcie znać gdzie i kiedy się przenosimy

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość