Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

28 lut 2008, 09:51

Aginka, ..... :ico_olaboga: straszne..całe szczescie że byląs czujna........
:502: ach ci faceci....pozostawiam to bez komentarza..przepraszam

Basiu najwazniejsze ze masz wspaniałych rodziców....
.wcale ci sie nie dziwie ze nie masz teraz do tego głowyrzymam kciuki zeby dziś zadzwonił dr.
Kristi cudeńkowate fotki..dwójeczka ze smoczkami..słodko to wygląda

maggie to super ze troszkę kasy wam wpadnie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

28 lut 2008, 10:31

Witajcie Kochane.
Basia, nie będę komentowała zachowania mężą... Ale już jak dojdziesz do siebie, to egzekwuj od niego kaskę. Nie może być taki bezwzględny w stosunku do Asi i Ciebie. To dobrze, że rodzice są w stanie Tobie pomóc, ale to jest jego zasranym obowiązkiem, aby pomóc Ci w utrzymaniu Asiuni. To jego córeczka przecież. Masz kochanych rodziców!!!
Kristi, śliczne zdjęcia. I Mamusia na nich taka szczęśliwa :ico_brawa_01: . Na fotkach dopiero widać, że nasze dzieci też były takie malutkie, jak Marcus... Aż się wierzyć nie chce. Nicole przy braciszku wygląda już taka duża. :ico_brawa_01:
Maggie, super podpisik. Chodzi mi o foteczkę z Antosiem.
Aginka, ja to bym chyba mężowskiego tą spaloną patelnią w głowę zdzieliła :ico_zly: . Chyba brak facetowi wyobraźni!!!

Kinga w nocy też czasem coś śni. Nie siada wprawdzie w łóżeczku, ale mówi przez sen. Wystarcza, że ją pogłaskam po główce albo rączce i śpi dalej.
Wczoraj byłam w szoku- Mała ostatnio znowu b. mało je. Usmażyłam 2 jajka , z myślą o tym, że Kinga swego nie zje, więc skończę jej i zjem swoje. I wiecie co? Mogłam tylko "wylizać" tależyk po śniadaniu. Zjadła dwa :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: . I obiadek wczoraj ładnie też zjadła :ico_brawa_01: .
U nas pogoda całkiem całkiem. Wyłazi słonko, wiatru chyba nie ma. Umówiłam się z siostrą, że pojedziemy zobaczyć do naszej babci. Nie mam pomysłu na obiad, więc po drodze zajadę do sklepu i może coś wymyślę do jedzenia...

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

28 lut 2008, 10:41

Aginka, Boze biedaku :ico_pocieszyciel: , tak jak mowi Iza cale szczescie ze czujnie spalas, i nic sie nie stalo :ico_sorki: :ico_sorki: . Podziwiam Cie Kochana!!!! Jestes bardzo dzielna kobietka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kristi, przepiekne fotki :ico_brawa_01: , najbardziej podoba mi sie to gdzie wiadac tylko glowki Twoich dzieciaczkow i ta zadowolona minka Nicolki :ico_brawa_01:

Aginka pisze:Basiu - ja ten temat przemilczę - szkoda słów ....


dokladnie...

Dziekuje dziewczynki za wsparcie, ja tez mam nadzieje ze dr dzisiaj zadzwoni, ale z drugiej strony sie mu nie dziwie, przeciesz nie jestem jedyna pacjentka, on ma pewnie rozpisany grafik operacji na duzo do przodu i musi teraz pokombinowac jak mnie gdzies wcisnac ...

Asia spala mi dzisiaj do 6:45, jak na nia, to bardzo dlugo, w nocy nawet mniej sie wiercila i poplakiwala niz zwykle, moze to dlatego ze jej w koncu te zabki wyszly... :ico_noniewiem:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

28 lut 2008, 11:11

Ello dziewczynki
u nas nocka ładna :-)

Aginko brak mi słów ... to sie mogło sko ńczyć tragicznie :ico_olaboga: dobrze ze byłas czujna, toż to jjakiś anioł stróż sie Tobą i dzieciaczkami opiekuje :588: .
A męża to bym :592: :536: :514: :502: :503: :561: :569:
Aginka pisze:Maggie, masz śliczną fotkę w podpisie :ico_wstydzioch: - jak Twoja noga ???

dzieki dzieki :ico_oczko: ... a noga chyba lepiej wczoraj mężu zrobił mi masaż jeszcze boli ale juz mniej niz wczoraj.

Dziewczynki a ja leece zaraz na rozmowe, 3-majcie kciukasy

[ Dodano: 2008-02-28, 10:16 ]
Ania :ico_brawa_01: dla Kingusi za tak dobry apetycik :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

28 lut 2008, 14:00

Witajcie
U nas nocka ciezka,wstawanie w nocy kolo 3 00 pozniej mala przyszla do nas do lozka o 7 00 i spala do 9 00 a Marcusek sie obudzil o 8 15 i dostal mleczko i byl troche zywy i pozniej zasnal i sie znowu obudzil na mleczko i teraz spi i spi Nicole tez zasnela niedawno mi wiec mam czas dla siebie :ico_oczko:
Za chwilke przyjdzie taka pani Hebama jak polozna czy pielegniarka i zobaczy jak sie Marcusek czuje,zmieni mu to przy pepku i pogadamy troche i pojdzie..
Dzisiaj idziemy na pierwszy spacer wszyscy razem,cala nasza rodzinka,dwoma wozkami pojdziemy na poczte foteczki naszej rodzinki musze mojej babciuni wyslac Nicole i Marcusa no i ladna pogode mamy wiec pojdziemy pozatym nic nowego :ico_oczko:
Ciesze sie ze podobaja sie wam moje dzieci mile to :ico_oczko:

Aginka wspolczuje,co ty sie masz z tym swoim mezem.. :ico_zly: widze ze to strasznie nieodpowiedzialny czlowiek,jak mowia dziewczyny dobrze ze nie spalas i bylas czujna.. bo w innym razie ani nie mysle jak to by sie moglo skonczyc..
Masz aniola stroza przy boku to jest wazne,zycze ci powodzenia i sily i wytrwalosci ohh brak mi slow do twojego meza co za idiota.. :ico_wstydzioch: :ico_olaboga:

Wpadne pozniej bo lada chwila ta moja hebama przyjdzie Pozdrawiam i dziekuje za milutkie slowka,ja jestem szczesliwa i ciesze sie ze to widac na zdjeciach.. Milego dnia wam zycze buziaki paa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

28 lut 2008, 14:46

Ja już po rozmowie, Manager powiedział mi że mam sporą wiedzę, i podoba mu się moje doświadczenie, tylko angielski mógłby być jeszcze l;epszy, dał mi jeszcze jakieś papierki do wypełnienia (papierki CRB czy nie byłam karana) no i mam czekać na odpowiedz....zobaczymy.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

28 lut 2008, 16:41

Oj - dziewczyny - co ja bym bez was zrobiła ... no ikomu bym się wypłakała ???? - bardzo Wam dziękuję za to że poprostu jesteście ..... nawet nie wiecie ile dla mnie znaczycie - wszystkie razem i każda z osobna .... :ico_sorki: - jeszcze raz dzięki :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-02-28, 15:41 ]
Maggie, życę powodzenia ....

[ Dodano: 2008-02-28, 15:43 ]
Barbara pisze:Asia spala mi dzisiaj do 6:45, jak na nia, to bardzo dlugo, w nocy nawet mniej sie wiercila i poplakiwala niz zwykle, moze to dlatego ze jej w koncu te zabki wyszly...


Oj u nas powawiła sie pierwsza "3" na dole .... - .... i nie wiem kiedy pojawi się reszta ...oby najszybciej jak można ... bo ja chyba padnę przez brak snu

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

28 lut 2008, 19:03

Aginka pisze:Oj - dziewczyny - co ja bym bez was zrobiła ... no ikomu bym się wypłakała ???? - bardzo Wam dziękuję za to że poprostu jesteście ..... nawet nie wiecie ile dla mnie znaczycie - wszystkie razem i każda z osobna .... :ico_sorki: - jeszcze raz dzięki :ico_sorki:

Aginko kochana jesteśmy i bedziemy Cię wspierać, :one:

A do mnie dzwonił tata...postanowił że idzie do psychologa, zobaczymy czy rzeczywiście pójdzie, jedno jest pewne, on jest od tej kobiety uzależniony, kiedy jest z nią nie czuje sie w pełni szczęsliwy a kiedyś z nią nie jest także....ech nie chce mi sie już o tym myśleć, chce tylko żeby do końca załatwił sprawę z moją mamą, nie wiem niech się z nią rozwiedzie ...bo Ona nie potrafi sie z nim przyjaznić, ona poprostu nie może Go widzieć i tyle.

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

28 lut 2008, 19:35

Kristi, super fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nie moge sie napatrzeć :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Tak w ogóle to witam :ico_haha_01: ja dopiero z pracy wróciłam ;w koncu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

28 lut 2008, 20:30

Maggie, trzymamy kciuki za Twoja prace !

Aginka, pamietaj ze jestesmy i bedziemy, niestety mozemy byc tylko duchowo / myslami ... Ja za swojej strony moge zaoferowac Ci moja modlitwe, no i oczywiscie to ze bede z Toba poprzez tt :-)

Maggie pisze:A do mnie dzwonił tata...postanowił że idzie do psychologa, zobaczymy czy rzeczywiście pójdzie, jedno jest pewne, on jest od tej kobiety uzależniony


:ico_pocieszyciel: Maggie chcialabym powiedziec Ci cos madrego, ale to wiem co ... :ico_wstydzioch: .
Trzymaj sie Kochana!!!

Iza, sliczny aviatorek :ico_brawa_01:


Asia spala mi dzisiaj znowu tylko 1h i od 11:30 nie spala ani min. i teraz jest juz po kapieli i chyba spi, bo cisza w pokoju :-) , zaraz pojde sprawdzic...


A dr jak nie dzwonil tak nie dzwoni... i ma wylaczony telefon :ico_placzek: . Wiecie to juz nie chodzi o mnie, ale widze jak moi rodzice sie bardzo denerwuja, i jak kazdy dzien bardziej...

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość