Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

12 sie 2007, 22:00

mamy juz swoj wątek na noworodki i niemowlaki..... Narazie malo tam wpisow ale chyba wszystko przed nami....

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

12 sie 2007, 22:30

Ja też życzę Wam wszystkim miłej nocki. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 sie 2007, 00:34

sosim mam nadzieje ze mala ureguluje sobie spanko i pozwoli mamci odpoczac...

basik super foteczki.. maly ma fajne ubranko. zazdroszcze spacerku po rynku krakowskim.. ja bylam tam ostatnio w kwietniu kiedy odwiedzilam siostry, a u was pogoda nie za bardzo co? bo widze ze maly tak cieplo ubrany.. a myslalam ze w polsce nadal upaly

sylwia gratuluje porodziku dzielna bylas !!! i czekamy na fotki..

a my bylismy wczoraj nad morzem z leonkiem. pogoda spoko bo nie za goraco. dla maleg bylo w sam raz. lezal sobie w pol namiocie z dala od slonca i wiatru hihi
potem grilowalismy i inprezowalismy w domku z okazji ukonczonego miesiaca...

pozdrawiam mamcie i zycze spokojnej i przespanej nocki

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

13 sie 2007, 00:44

ja tu jeszcze zagladnęłam popatrzeć. Barbapuppa nieźle musieliście razem napracować sie z Tadziem na te 5 kilosków. Basiu a ile twój skarb ma ( nie wiem jak napisać chyba tygodni bo to jeszcze nie miesięcy) Mój Bronuś do śpiochów nie należy i wiem co przezywacie z Tadziem ja też mam za sobą nocki zarwane, już z zazdroscią patrzę na większe dzieci które pewnie nie mają kolek tak jak moje maleństwo. Dziewczyny a jaki tytuł ma ten nowy wątek na niemowlaczkach?????

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

13 sie 2007, 08:22

Wpadłam się przywitać bo już nie śpie :ico_oczko: Było wielkie kupkanie, amcianie a teraz grzecznie sobie leży w łóżeczku mój skarbik :ico_buziaczki_big:
Wczoraj wieczorem patrzyłam jak słodko śpiunia i miałam ochotę ją tak mocno wycałować :ico_oczko: Czasem jak już tak długo śpi to aż tęsknie :ico_oczko:
Madziorka świetne zdjęcie i Leoś widać taki szczęśliwy :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

13 sie 2007, 09:37

witam z ranka :)
nocka przeszła spokojnie ...
Milenka śpi razem z nami...więc jak sie tylko obudzi to je mleczko z cycusia i dalej zasypia... :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: a ja razem z nią... :-D :-D :-D

basik super zdjęcia !!!!
Madziorka super wygladacie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a Leoś słodziutki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

13 sie 2007, 09:44

hej dziewczyny! Jak tam u was z pogodą? U mnie dziś leje co niestety wyklucza spacerek :ico_placzek: :ico_placzek: nie wiem jak zniesie to nasz skarb...... Ale na razie smacznie sobie śpi.... powiedzcie mi kiedy dziecko zaczyna w miare normalnie przesypiać nocki?? Natala jak na razie budzi się 3-4 razy i przynajmniej raz w tym marudzi i jojczy.....póki co spi ze mną więc problem niewielki dostaje cyca i obie zasypiamy (ja z odkrytą piersią.... dobrze że ciepło.... :-D )

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

13 sie 2007, 10:14

Witamy przy śniadanku!

Tym razem to ja zajadam, nie Jaś.

Madziorka odlotowe zdjęcie, ja też chcę nad morze! Moi rodzice tydzień temu wyjechali z siostrzeńcami i podobno dzieciaki biegają jak murzyniątka :ico_haha_01: Ja rok temu byłam 2 razy nad morzem, w sumie ponad 2 tygodnie, jakieś 17 dni, z czego pogody plażowej mieliśmy jakieś 3 dni... Nie mieliśmy szczęścia. A teraz tak mi się tęskni za plażą...

A u nas na przekór - leje i zimno. Ale są plusy takiej pogody: zrobiłam sobie cieplutką herbatkę (koperkową, posmakowała mi) zaraz borę książkę, kocyk i do łóżeczka. Póki Jaś śpi, choć wiem, ze nie potrwa to długo.

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

13 sie 2007, 11:16

My tez sie meldujemy po przespanej nocce.
Stawiamy bo rowno m-c temu o tej porze sciskalam poraz pierwszy corke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Madziorka ja tez chce nad morze a mam gory to tak na przekor :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-08-13, 11:19 ]
Oj Basiu 5 kg no to masz Tadzia glodomorka :-D :-D Ja juz w kregoslupie odczowam 4500kg :ico_noniewiem:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

13 sie 2007, 11:28

joasiu przesyłamy buziaczki dla Juli z okazji pierwszego miesiąca :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a my już od dawna na nóżkach, nie wiem jaka to jest norma, ale od 20 do 8 rano mamy 5 karmień, więc nie wiem czy dużo czy mało czy w sam raz, na pewno Tadzio nie daje się oszukać i jak nie doje to zaraz kwęka i płacze
a jak najedzony to spokojniutki jak aniołeczek
trochę się martwię tą wagą, bo nie chciałabym otyłego bobasa z rozepchanym żołądkiem, ale przecież jak mu odmówić, kiedy jest głodny :ico_olaboga:

dziewczyny czy dajecie swoim dzieciom WitaK (witaminę K w kropelkach), bo my mamy zalecane, ale Tadzio zaczął po nich strasznie ulewać i odstawiłam na 2 dni i przestał, ale nie wiem czy mam nadal podawać i nie przejmować się ulewaniem ?

a co do Gdańska, to chętnie wybrałabym się na ten jarmark, ale Tadziu jeszcze malutki
moze za to uda się wyskoczyć do Zakopca

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość