Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

01 lut 2008, 11:45

a ja wlasnie wczoraj znalazlam swoje zapiski jak juz bylam w szpitalu...
tylko musze je spisac na kompiku i wstawie...
ehhh... wspomnienia... :) :) :)

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

01 lut 2008, 12:24

dla Amelci

Wszystkiego najlepszego... szczęścia i radości moc... ciepłego słoneczka co dzień... kolorowych snów co noc...

http://tortownia.pl/src/galeria/pony.jpg


EvaWszystkiego co najlepsze w życiu, zdrowia, miłości, uśmiechu na twarzy i pociechy z dzieci :) :ico_tort:

mamaciakochanafajnie ze znow jestes, śliczne fotki, Julcia śliczne minki robi a ty fotografem tez jestes niezlym,ze to wszystko wychwytujesz
mamcia i inne lutówki własnie a propos zdjec,patrze tak na nie i juz nie wiem czy ja zle ubieram mojego Patryka, on na co dzien po domu to ma tylko bodziaka i rajstopki a widze, ze wasze dzieciaczki to i sweterki,kamizelki albo bluzy nosza, ile u was jest stopni w domu, u mnie 23-25 a jak cos gotuje to 26-27 nawet. Ale z drugiej strony moj Patrus sie duzo poci, i juz sie martwie jak zacznie chodzic i po domciu bedzie smigac w bucikach jak on w rajstopkach ma spocone stópki.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

01 lut 2008, 12:26

Eva_1977 Nie wiem czy życzonka dotarły do Ciebie, jak tak to fajnie jak nie to raz jeszcze życzę Ci:

[size=150][center]Urodziny-dzien radosny
pelen kwiatow zapach wiosny.
Wszyscy zlozyc chca zyczenia
zdrowia, szczescia, powodzenia.
Niech Ci slonce zawsze swieci
i niech czas radosnie leci.
Niech odejda smutki, zlosci
i nastanie czas radosci.
Te zyczenia, choc z daleka,
plyna jak wzburzona rzeka
I choc skromnie ulozone,
sa dla Ciebie przeznaczone![/center]
[/size]

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

01 lut 2008, 12:27

i Wam bardzo dziekuje za zyczonka :-) :-)
Malgorzatko dodtarly wlasnie przed chwilka bardzo Ci dziekuje :) :)

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

01 lut 2008, 12:28

i jeszcze raz dla Amelci bo sie nie udalo

Obrazek

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

01 lut 2008, 12:31

Iwona77 Ja ubieram tak samo jak Ty Wojtusia, rajstopeczki, bodziczki z długim rękawniem, i ciepłe skarpety na szłpacie ...i tyle. U mnie też jest iepło w domu 20-23 stopnie w pokojach, tylk ow sypialnie mamy 20 stopni żeby się lepiej spało i śluzówka noska się nie wysuszała małemu ale na noc to go ubieram tak: bawełniane bodziaki z krótkim rękawem, ciepły pajacyk, no i śpiworek. Okrywam go kolderką i lekkim kocykiem i śpi jak susaeł. Ja go tylko lekciej chce ubrać albo bez śpiworka bo się budzi a tak to śpi.
Dobrze ubierasz małego!

[ Dodano: 2008-02-01, 11:33 ]
Iwona77 pisze:Patrus sie duzo poci, i juz sie martwie jak zacznie chodzic i po domciu bedzie smigac w bucikach jak on w rajstopkach ma spocone stópki.


Wiesz co, ja zaobserwowałam jak ma takie jedne rajstopki ubrane to tez starszanie mu się stucie pocą :ico_szoking: ale jak inne ubiorę to nie bo są z innego materiału- w tych z biedronki co oststnio były się nie poci właśnie, więc może to od tego. A tak na marginesie to może jak się tak poci, to do lekarza zajdź i to powiedź dla pewności bo może wit. D3 mu w większej ilości przepisze, ale to pewnie przez materiał!

Eva_1977 :ico_brawa_01:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

01 lut 2008, 12:50

Pocenie się u mojego Wojtaszka jest nagminne, ale wcale mnie to nie martwi, bo z Radziem było to samo. Pocił się na potęgę, a po jakimś czasie samo
minęło.
Iwona77 pisze:nie wiem czy ja zle ubieram mojego Patryka, on na co dzien po domu to ma tylko bodziaka i rajstopki

Ja Wojtaszka też tak ubieram. Bodziaki na długi rękaw i rajstopki, a czasem jak chłodniej to bluzę mu zarzucę, ale sporadycznie.

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

01 lut 2008, 12:54

Eva_1977, wszystkiego najpepszego z okazji urodzin!!! Dużo zdrowia, pociechy z dzieciaków i meża, mnóstwo miłosći i wszelkiego powodzenia życzy Kate;lajdka z meżem i Bartusiem!!
Obrazek

Amelusia wszystkiego najlepszego dla moje synowej!!!! Kochana dużo zdrówka i pogody serduszka na codzień!! Żebyś wyrosła na śliczną i mądrą kobietę i żeby mama z tatą byli bardzo z Ciebie dumni!!!
Obrazek

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

01 lut 2008, 13:38

LUTOWKI,DZIEKUJEMY BARDZO ZA PRZEPIEKNE ZYCZENIA I TORCIKI I W OGOLE ZA WSZYSTKO
Wiecie niedawno wróciłam z Kacpim z kontroli u laryngologa i z nim duzo duzo lepiej a ze mna no umiarkowanie ale rewelacji nie mogłam sie spodziewac po 3 dniach brania leków ;0. Mamy sie stawic znow po niedzileli do kontroli i zobaczymy.
No i akurat przejezdzalismy obok szpitala w ktorym rodziła sie Amelusia i tak patrzyłąm prosto w okno za ktorym wszystko nabierało własnie tempa i rozmyslałm jak to było równo rok temu az łezka mi sie w oku kręciła :). W taxówce leciała w radiu akurat moja ulubiona pisenka, stalismy w korku dziś i miałam chcwilke na spojrzenie w tamte okna, nawet Kacpi powiedział do mnie: mamusia a tu sie Amelusia urodziła aja na to no tak własnie sie szykowała do przyjscia na świat:)
Urodziła sie o 13.30 więc za godzinke wybije dokładnie jej święto,taka jestem dziwna,szczęsliwa ale jakas taka sentymentalna czy cos.
Pozniej poszukam fotek z narodzin i wkleję,mam dzis na pulpicie jej fotke z narodzin maz mi ustawił szok jaka teraz z niej pannica juz.
Narazie imprezke urodzinową przesunelismy na nastepny tydzien na 9 lutego ale nie weim czy to nie przesunie sie na 16 lutego no zobaczymy musimy sie porządnie wyleczyc:)

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

01 lut 2008, 13:39

obraczka ja musialam sciagnac jakis miesiac przed porodem bo cala spuchlam

Iwona77 ja Tymkowi zakladam jeszcze cienkie dresiaki. a co do pocenia to chyba macie ciut za cieplo w mieszkanku. optymalna temperatura to tak jak u Malgorzatki 20-23 stopnie. my staramy sie trzymac 22,5. no i zauwazylam tez ze w rajstopkach z woli tymkowi nie poca sie nozki tak jak w innych

olala zdecydowalismy ze chyba taki wozek kupimy
http://www.allegro.pl/item301403727_chi ... cover.html

wspomnienia z porodu super sprawa jestem jak najbardziej za. tylko ze ja jako jedna z ostatnich bede pisac:( a wiecie ze gdybym byla na forum od poczatku ciazy to byla bym na watku marcowym (mialam termin na 1 marca)? dlatego zjednej strony sie ciesze ze dolaczylam do was pozniej i ze Tymek jest z lutego bo SUPER Z WAS BABKI Tylko zaluje ze ciazy nie przechodzilam z wami, choc pewnie i tak nie mialabym czasu bo jak myszka_f pracowalam do 8,5 miesiaca

asiam_26 zdrowka kochana

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość