Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

17 lis 2007, 15:07

witajcie kochane ja telko na chwilecze bo mam przerwe miedzy zajeciami

gosienko glowka do gory dasz rade
masz doswiadczenie wiesz z czy to sie je i napewno poukladasz sobie tak ze szybciutko wrocisz do hubertusa
a taka odskocznia to bedzie dobre dla ciebie

a na wyjazd przeciez mozesz go wziasc
to jest tylko tydz a moze troszke załapie górskiego powietrza :-D
wiem ze to marna pociecha ale pomysl ze ja bede sama 2 tyg!!!!!!!!!! w grudniu
bo najpierw spiriva a potem cyklówka
ja zwariuje :ico_olaboga:
nie lubie samotnych nocek

najlepsze zyczonka dla kingusi rosnij zdrowo slicznotko :ico_tort:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

17 lis 2007, 15:32

Ja jak zwykle zapominalska :ico_wstydzioch:
:ico_prezent: dla naszej Kingusi!!!!!!!

Nowa mata i pomysłowe balony zainteresowały bardzo, a i ja poturlałam baloniki z radością :-D
Zresztą same zobaczcie:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

17 lis 2007, 15:33

sikorka zainspirowałas mnie zaraz zrobie takie same baloniki

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

17 lis 2007, 16:14

Miłej zabawy jagodka24, :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

17 lis 2007, 17:00

Hej!
Najpierw życzonka dla Kingusi!!! :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: niech następne pół roczku przynosi same radosne chwile!!!

Powinnam napisać dzień dobry...ale nie jest dobry! Mam dziś okropnego doła...Jesteśmy same i porażka...Nie umiem nakarmić własnego dziecka!!! w leżaku się kręci, macha łapami... :ico_zly: na kolanach to samo, pręży się :ico_zly: nie mam cierpliwości....mama ją zagaduje i spokojnie nakarmi. A mnie to wkurza! bo ja ją zawsze karmiłam w leżaczku i jak świrowała to mówiłam, że nie wolno i było ok. A teraz? nonono...się już nie da...Popłakałam się nad tym jej jebanym obiadem! :ico_placzek: nie..ja już chyba nie chcę mieć dzieci...to nie dla mnie. Widocznie nie powinnam.......

Byłyśmy na spacerze, odkurzyłam, zrobiłam oględnie łazienkę, pranie, zmieniłam pościel...teraz Hanka znów drzemie, a ja dokończę jeszcze 1pokój, może zmyję podłogi? to wieczorem będę mogła pogrzebać sobie przy pazurach. oj, coś smutno mi...

Sikorka! świetne zabawki...niestety ja nie mam czasu na ten program...ale balony mi się widzą, może kupię?

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

17 lis 2007, 18:15

Hejka
ja tylko na chwile..bylismy dzis rano na zakupach i jak wrocilismy to okazało sie ze Mili ma goraczke, tzn 38,3, za poł godz juz spadła do 38,1...a jak mierzyłam w dupci to miała 37,5 - juz po odjeciu tego 0,5 stopnia...wogole to teraz juz jest soba, ale jeszcze koło 15 nie to dziecko, tylko sie tuliła i popłakiwała, teraz juz sie bawi... to chyba na zeby taki stan podgoraczkowy, nie??

dla Kini moc całuskow :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 lis 2007, 19:38

Lady...ja bym stawiala na zeby :ico_noniewiem:

a nam Maya nie spi...w dzien...koszmar...dzis w sumie 1 i 40 minut....i to pojechalismy z nia pojezdzic autem bo tylko to aktualnie dziala :ico_olaboga: .....dostala tez kolejny raz porcje Nurofenu....ja juz nie wiem jak jej pomoc...oby szybko ten czas minal....samemu to nawet na spacer nie da sie z nia wyjsc bo tak krzyczy nam w wozku...szok....teraz po udanej samochodowej drzemce ma dobry humorek i bawi sie z tatusiem....jablko juz w piekarniku-bedzie deser.... :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Zborra a J. wraca jutro z rana czy wieczorem?

[ Dodano: 2007-11-17, 19:39 ]
Sikorko...slicznie Karolek bawi sie balonikami...a ta prezencja :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_haha_02: ...fajna ta nowa mata...rozumie ze to ta kolorowa?

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

17 lis 2007, 21:08

Ladybird23 no pewnie masz rację...współczuję...U nas się uspokoiło, tfu, tfu!

Glizdunianieźle...to Was też zęby atakują???

Ja po 2godzinach pełzania po pokoju!!! :ico_olaboga: Hania wniebowzięta...uciekła z koca, na wstecznym weszła pod huśtawkę, potem zawróciła i znów pod stolik od kompa... :-D Teraz po kąpieli i może uśnie...DObrze by było, bo właśnie przypadkiem odkryłam, że leci dirty dancing!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: kocham ten film...więc spadam...może coś zjem? dobrze, że reklamy będą :-D

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

17 lis 2007, 21:12

w imieniu swoim i Kingi dziekujemy za zyczonka :)

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

17 lis 2007, 21:24

temp. Mili spadła do 37,3, po kapieli zjadła i od razu zasneła..ale musza ja w nocy obserwowac, o ile bede w stanie, musze czuwac... :ico_noniewiem:

zbora na co ty.." dirty dancing "??nie kibicujesz biało-czerownym??

to ja lece na mecz..

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość