Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

18 mar 2008, 16:21

:-D super

wiadomo każdy może poczytać itd, tylko sie zastanawiałam, czy wasza grupa jest juz taka "zżyta" znacie sie bardzo dobrze, pewnie razem przechodziłyście ciąże, itd

ale super ze nie macie nic przeciewko, przynajmniej jak na razie.. :ico_haha_01:

i niech tak zostanie :ico_noniewiem

indigo tak pisze na alergicznym bo mój Aleksandro jest alergikiem :ico_placzek:

o właśnie sie obudził :ico_spanko:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

18 mar 2008, 16:21

Eee magda ja to mam dobrze bo nic nie szykuję. Do mamy jedziemya ona narobi zawsze tyle, ze jeszcze do domu zabieramy.

A ja właśnie poszłam do Tomka zobaczyć bo zasnął i co widzę? On śpi w pozycji jak w brzuszku: nogi skrzyżowane na klatce piersiowej hihi. Jak ta pozycja się nazywa?

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

18 mar 2008, 16:25

hehe Kamilko ja zapomnailam jak to sie nazywa :ico_wstydzioch:

Aleksandrowicz opowiedz nam cos wiecej o synku :):

A my pierwsze swieta sami tzn nie jedziemy do tesciow i chwala bogu za to :-D :-D :-D :-D nie odzywamy sie z nimi od stycznia a co do nich dalam sobie spokoj nie chce utrzymywac kontaktow z taki dwulicowymi ludzmi chce sie od nich trzymac jak najdalej ....ech....
Wiec co do swiat to dla mnie "pierwszy raz" hehehe :ico_wstydzioch: dlatego tak mam juz wszystko przygotowane P mowi ze szaleje i ze wie ze wszystko bedzie pysznie :)

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

18 mar 2008, 16:26

Aleksandrowicz pisze:wiadomo każdy może poczytać itd, tylko sie zastanawiałam, czy wasza grupa jest juz taka "zżyta" znacie sie bardzo dobrze, pewnie razem przechodziłyście ciąże, itd


Aleksandrowicz, u nas wciąż jest rotacja dziewczyn. Jedne odchodzą z wyboru inne z braku czasu ajeszcze inne sie pojawiają. Takich co od początku ciąży są na wątku to juz bardzo mało zostało.

Madziu ja pamiętam, ze mówiłaś, że Marcinek przez 3 miesiące 400g przybrał. Mój Tomek tez tak mało i też sie martwiłam. No i dlatego teraz pytam. Ja wkrótce ide go zważyć. No ale teraz to na pewno przybrał bo tak zajada... dzis bylismy zrobić morfologie to z wynikami będę szła na kontrol.

[ Dodano: 2008-03-18, 15:29 ]
magda26 pisze:A my pierwsze swieta sami tzn nie jedziemy do tesciow i chwala bogu za to nie odzywamy sie z nimi od stycznia a co do nich dalam sobie spokoj nie chce utrzymywac kontaktow z taki dwulicowymi ludzmi chce sie od nich trzymac jak najdalej ....ech....


No i dobrze. nie ma co sie narzucać. Ja już o swojej teściowej zapomniałam, ze istnieje. babsztyl jeden. W nosie ją mam. Tomek będzie miał tylko jedną babcię, ale miłości da mu za trzy :-D

Aleksandrowicz a jak masz na imię??

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

18 mar 2008, 16:29

-indigo- pisze:Madziu ja pamiętam, ze mówiłaś, że Marcinek przez 3 miesiące 400g przybrał
no wlasnie wychodzi na to ze w 3 miesiace 900 g dla mnie malo ale lekarka mowi ze ok to ok ufam jej

A za wyniki trzymam kciuki oby byly dobre :):

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

18 mar 2008, 16:34

Słuchajcie, gotujecie mięsko na zupke w osobnym garnku czy razem z warzywami?? Bo niby piszą, zeby osobno gotowac bo wywar mięsny może uczulać. a ja wszystko razem robię. A Wy??

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

18 mar 2008, 16:34

Aaaa mialam wam jeszzce powiedziec o tym mieszkaniu co bylismy obejrzec....wiec mieszkanie rudera :ico_olaboga: okolo 50 tys w sam remont plus kupno 149 tys Facet sobie zyczy...wiec my sie nie zgodzilismy...
Jakbym miala brac 200 tys kredytu to wolałabym nowe kupic a i tak traktowalismy to jako jakis fart .wiec zostajemy u siebie dalej :)

[ Dodano: 2008-03-18, 15:35 ]
Ja osobno warzywa i osobno miesko ...ale czemu ...zastanawiam sie teraz i nie wiem :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

18 mar 2008, 16:38

magda26 pisze:mieszkanie rudera


szkoda

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

18 mar 2008, 16:39

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-03-18, 15:40 ]
Kamilko a te seanse dla dzieci w galaxy to powiedz mi czy beda jakies jeszcze??

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

18 mar 2008, 16:51

:ico_wstydzioch: no fakt powinnam sie przedstawić..teraz w skrócie, bo Alek czeka na kaszke

mam na imię Alina, Aleksander jest moim pierwszym dzieckiem, ale mam nadzieje że nie bedzie jedynakiem :ico_haha_01: ale dopiero za jakiś czas,,,,,,,,,,,,, mam 26 lat, niedawno skończyłam studia, obroniłam sie 14 a 19 Alek sie urodził, lubię takie wyzwania :ico_haha_01: a ciąg dalszy później bo dziecina mi głodna

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość