Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 lut 2008, 23:25

Aginka pisze:ale z Ciebie super wnuczka ..... :ico_brawa_01: ja też mam tak leciwą babcię ...ale byłam u niej ostatnio na dniu babci i to dojechałam z chyba dwutygodniowym opóźnieniem :ico_wstydzioch: - moja babcia jest super .... ale jakoś wiecznie czasu brak ...

A wiecie że ja mam prababcię...
ale już gaśnie moja kochana prababcia...starowinka, nic już nie pamięta, mało mówi...
aj...starość się Panu Bogu nie udała :ico_placzek:

Aginka pisze:Ja jutro mam mega uroczystość rodzinną .... 4 marcza mój tato kończy 60 lat i z tej okazji - razem z rodzeństwem jutro robimy mu "niespodzianke"- zaprosiliśmy rodziców na obiadokolację - torta- i taki poczęstunek do wytwornej restauracji ... oczywiście wszyscy złożyliśmy się na mega prezent i pokrywamy wspólnie koszty imprezy - myślę że powinno być fajnie - będą mio rodzice i ja i bracia z rodzinami ..... - napisałam niespodzianka w cudzysłowie bo planowaliśmy by tatuś dowiedział się o tym że to jego impreza dopiero na miejscu ... ale nieststy - musieliśmy go troszkę wtajemniczyć bo obawialiśmy się że oeje temat ..... no zobaczymy jak to będzie ....

Aginko, no to trzymam kciuki żeby było super...zreszta napewno będzie...świetna niespodzianka, tatus napewno będzie szcześliwy :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

29 lut 2008, 23:30

Maggie pisze:tatus napewno będzie szcześliwy


oj mam taką nadzieję ....

Maggie pisze:starość się Panu Bogu nie udała
- moja babcia .... obawiam sie że mnie by przeskoczyła .... jest naprawdę odlotowa ....

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

29 lut 2008, 23:33

a jak TY się czujesz psychicznie???


Staram sie nie myslec o tym, i w dzien mi sie udaje, bo przy Asi mam to robic, ale jak przychodzi wieczor i noc a Asia spi, to tak sobie.... Ale dam rade!
Dziekuje za troske :ico_buziaczki_big:


Aginka pisze:Ja jutro mam mega uroczystość rodzinną .... 4 marcza mój tato kończy 60 lat i z tej okazji - razem z rodzeństwem jutro robimy mu "niespodzianke"-


Super pomysl :ico_brawa_01: , ja rowniez trzymam kciuki!!

Maggie pisze:starość się Panu Bogu nie udała :ico_placzek:


oj tak, zgadzam sie z Toba w 100%, wiem to po swojej prababci ... :ico_noniewiem: , niestety juz jej nie ma z nami....

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

29 lut 2008, 23:34

Dobry wieczor..
Ja dzisiaj wyjatkowo tak pozno pisze do was,ale nie mialam jak wczesniej wejsc.
Kurde mam dwoje dzieci i nie zawsze jest czas na przyjemnosci takie jak TT :-D .
Moja Nicolinka w polodnie spala tylko 1 godzinke,pozniej byla caly czas marudna,i to bylo straszne nie dosc ze chodzila marudna to jeszcze taki sielobuz z niej zrobil i nie slucha sie nic a nic.. mysle ze to taki wiek a teraz moj maz ja usypia bo ja niemam cierpliwosci.. :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_placzek: Lezalam kolo malej Nicole okolo godziny myslalam ze spi po 5 minutach mala przyszla i dalej chce ze mna isc spac poszlam znowu mala uspac i leze kolo niej 10 minut wstae bo mysle ze spi a mala za 5 minut przylatuje znowu wiec zwatpilam i teraz moj maz kolo malej lezy i ja usypia a Nicole o dziwo nie placze . :ico_oczko: to dobrze niewiem co sie dzieje dzisiaj ze spankiem malej..
A moj Marcus to zasypia sam,ale duzo spi sobie w ciagu dnia i budzi sie jak jest glodny i lubi sie nosic jak kazde dziecko,i jest ok spokojne i kochane dzieciatko bezproblemowe :ico_oczko:

Mama_Kingi u nas dzisiaj nocka minela ok,Marcus sie budzil 2 razy w nocy na jedzonko ale pozniej zaraz zasypial.. pozatym nocka minela ok :ico_oczko:
Moj maz usypia Nicole czasami,przewaznie w nocy ja dalej usypia,ale ogulnie mala sie tez przyzwyczaila ze tata ja usypia

No na szczescie mojemu mezowi udalo sie i mala spi i juz nie przyszla... czasami mamy takie dni ze Nicole nie umie spac albo niechce niewiem sama.. :ico_noniewiem:
Dzisiaj bylismy na zakupach i bylo ok,jestem zmeczona,malutki Marcus jest spokojniusi ladnie spi,ale za to Nicole mnie troche meczy.. duzo sie bawimy razem,mala wchodzi na mnie jak sie poloze na podlodze.. fajnie sie z nia bawi ale to tez meczace troche jest.. :ico_wstydzioch: Sama mala sie nie bawi za bardzo,no ale nie jest zle radze sobie i jest ok.

Maggie fajnie by bylo jakby przyjechala twoja babcia pouwazalaby na Antosia a ty moglagbys spokojnie isc do pracki i uwazam ze to super pomysl,trzymam kciuki zeby wypalil :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Diem piekne foteczki malenstwa usg, :ico_brawa_01:

No to pomarudzilam wam troche a teraz pobede troche na kompie i odpoczne bo dzisiaj znowu trzeba wstawac w nocy ale mimo wszystko nie narzekam i jest ok.
Jutro przychodza do nas tesciowie na kawe,i moj tesc z moim mezem beda jutro "oblewac" Marcuska,takze maz juz sie zaopatrzyl w maslanke jakby za duzo wypil :-D :ico_haha_02: :ico_oczko:
Milej nocki i dobranoc wam zycze paa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

29 lut 2008, 23:42

Kristi, marcusek robi się podobny do siostry chyba

[ Dodano: 2008-02-29, 22:48 ]
:ico_spanko: dobranoc :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

29 lut 2008, 23:48

Aginka tez tak mysle ze jednak Marcus i Nicole sa do siebie troche podobni nawet mam jedno zdjecie na ktorym identycznie wygladaja jak spia kiedys wam wkleje dla porownania moze nawet dzisiaj.. zobacze :ico_oczko:
Fajnie z ta niespodzianka dla taty mam nadzieje ze mu sie wszystko spodoba :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-29, 22:49 ]
Aginko Dobrej nocki do juterka :ico_spanko: :ico_spanko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 lut 2008, 23:59

Basia jednak wieczory są najgorsze, człowiek ma czas na myslenie Obrazek
Kristi kochana może te problemy w usypianiu Nicole sa spowodowane nowymi emocjami, przezyciami Nicolci...w końcu od niedawna ma braciszka..i to dla niej nowość :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

29 lut 2008, 23:59

To moja Nicolinka jak byla taka malutka jak Marcus
Obrazek

A to Marcus spiacy :ico_oczko:
Obrazek
Obrazek

Male podobienstwo dostrzegam :ico_oczko: niewiem jak wy.. :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

01 mar 2008, 00:01

Kristi pisze:Male podobienstwo dostrzegam :ico_oczko: niewiem jak wy.. :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem:

ja też :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

01 mar 2008, 00:06

Maggie masz racje,mozliwe jest tez ze nowa sytuacja,Nicole ma braciszka mowi tylko naniego bejbi,bejbi i przezywa kazdy dotyk i cieszy sie ze ma braciszka wiec to moze byc tez przyczyna bo to cos nowego

ok uciekam bo maly sie obudzil i chce jesc buziaki paa

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość