Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

04 sty 2009, 19:43

Fintifluszka pisze:Gabriel cały czas płakał-ząbki mu dokuczają, nie ma jeszcze trójek, a czwórki po lewej stronie mu sie pchają-widać te podwójne napuchnięte koronki pod dziąsłem... płacz płacz i jeszcze raz płacz

no niestety tak te zęby dokuczają.

Arturkowi też już wychodzą na całego bo marudzi, dostaje panadol i dzisiaj już lekkie rozwolnienie ma czyli na bank już zęby i to kilka bo on tak ma że jak parę na raz to przewijanie co trochę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

04 sty 2009, 19:44

Pamiętam kilka dziewczyn jeszcze z ogólnego wątku ciążowego-chwalenie się brzuchem i te sprawy i widzę, że Lalka, która ma córę 1-2 m-ce starszą od naszych maluszków też już jest w 3-cim miesiącu :-) nie próżnują mamuski :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

04 sty 2009, 19:49

hej hej dziewczyny! sciskam i pozdrawiam! fajne te wasze dzieciaczki, rosna oj rosna!
przez jakis czas bylam tak zapracowana ze nie dawalam rady czytac tego co piszecie wy i na marcu i lutym. Wystarczy odejsc od komputera na 2 godzinki i juz mozna niezle sie pogubic :)

My zdecydowalismy sie na drugie, zeby Hanka miala szybko rodzenstwo i sie potem razem bawily. Hanka jest mega energiczna i wymaga towarzystwa. Mysle ze bedzie wesolo. Poza tym chcialam za jednym razem odchowac dwojeczki i wrocic do jakiejs sensownej pracy i aktywnego zycia.

Najgorsze jest teraz to zmeczenie... Ale jestem nadzieja dla wszystkich polskich matek :) - przy pierwszej ciazy wymiotowalam do 19 tygodnia dzien w dzien a przy tej ciazy nawet mdlosci nie mam! Wiec jest szansa dziewczyny!

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

04 sty 2009, 19:53

Tagar, gratuluję ogromnie, my też chcemy rodzeństwo w miarę szybko ale tak szybko jak Ty :ico_brawa_01: napewno nie będzie na początku łatwo ale później dla dzieci lepiej.

Fintifluszka pisze:nie próżnują mamuski :ico_oczko:

my tylko takie w tyle :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

04 sty 2009, 20:53

Gabriel się obudził chwile po 19, zjedliśmy kolację, bo nie dał się zbyć cycem... myślałam, że do 22-giej mam pozamiatane, ale zaczął ziewać i marudzić, więc mu tylko pupkę umyłam, ubrałam w piżamkę, dała pierś i głaskałam Go po główce i tak sobie zasnął ślicznie-oczywiście to czy śpi faktycznie się okazę w najbliższych minutach :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

04 sty 2009, 21:26

Tagar i ja się dołączam do gratulacji :-D Ale Ci fajnie !!!!

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

04 sty 2009, 22:12

Wow! Gonia - chyba dzisiaj roczek stuknal? Wybrawialas? :ico_tort:
Wszystkiego naj!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

04 sty 2009, 22:25

Ula już śpi, dostałam wczoraj @ i czuję się fatalnie, jestem roklejona i moje hormony buzują okropnie, nie lubię takiej siebie...
Goonia pisze:Pinko a jak tam Battlestar? Oglądacie jeszcze? :-D A wiesz, że 21 stycznia wychodzi ostatnia seria? Ja już się nie mogę doczekać.

Obejrzeliśmy wszystko co było i czekamy na nowe odcinki :-) Wciągnęło nas to :-D A ty oglądałaś stargate?
Asikk pisze:tylko liczba ząbków się powiekszyła mamy już 14 :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Asikk pisze:dostaliśmy już klucze wiec teraz się zacznie :ico_olaboga: :ico_szoking:

Super, to jeszcze trochę i wprowadzicie się do siebie :-)
Fintifluszka pisze:Gabriel nauczył się robić "taaaki jestem duży" :ico_oczko:

:ico_brawa_01: za nową umiejętność.
iwona83, ja herosów ściągałam z www.osloskop.net ale tam też wrzucałam po jednym odcinku, tyle że wszystkie na raz i czekałam, aż się ściągną.
na maila poproszę foteczki, zrobię z nich suwaczek :-)

Muszę poszukać, bo płytka z tymi zdjęciami była dawno nagrywana i nie wiem gdzie może być.... :ico_noniewiem:
iwona83 pisze:Maja lubi na sloneczko patrzec

Ula też najbardziej lubi to słoneczko z teletubisiów.
Fintifluszka pisze:ja pewnie jakbym powiedziała Kubie, że chcę już to nie byłoby kłopotu, ale nie jestem na to absolutnie gotowa...

To tak jak ja :-)
Tagar, gratulacje drugiej dzidzi, będzie Ci ciężko na początku, ale potem będzie łatwiej :-)

My dzisiaj nie byliśmy na żadnym spacerku, czułam się kiepsko przez te spojówki i katar, ale może jutro już wyjdziemy, kto wie jak długo ten śnieg będzie, a Ula musi go dotknąć :ico_oczko:
OK, uciekam jeszcze zajrzeć na nowy wąteczek, jutro postaram się poszukać zdjęć Uli :-)
Jutro też przyjdzie facet z dialogu od internetu, więc jak Jarek skonfiguruje po południu wi-fi, to będę już dostępna cały czas.
Buziaki :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

04 sty 2009, 22:59

u nas znowu koszmar z zasypianiem wczoraj troche Majka plakala ale tlumaczylam sobie ze pewnie jeszcze sie jej spac nie chce bo spala dlugo popoludniu ale dzisiaj tak strasznie plakala chyba z 1,5h az szlochala tak mi jej szkoda bylo ale nie moglam jej wyciagnac i na rekach usypiac bo by sie przyzwyczaila ciekawa jestem jaka noc nas czeka chyba znowu jakies zeby wychodza :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-01-04, 22:16 ]
Aga dzieki ale jednak pozostane przy starym programie nie wiem jak ten obsluzyc :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

05 sty 2009, 09:20

My się tylko witamy tradycyjnie rano bo teraz nie mam jak pisać i tak długo grzeczne siedział mi na kolanach jak czytałam :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość