Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

01 sie 2011, 19:07

hej

U nas upały, upały i jeszcze raz upały, dzieci praktycznie od rana do nocy na golaska chlupią się w wodzie :-D
Więc za dnia jestem praktycznie ciągle na podwórku, no wracam do domu tylko mleko odciągać :-D

Poza tym od tygodnia zaczęłam się uczyć Norweskiego , wiec siedzę po 3-4h w książkach :-D Powiem wam , że nawet spoko mi nauka idzie bo już sporo zwrotów i słów znałam. wcześniej się nie uczyłam bo wszędzie po angielsku się dogadałam, no ale jak się chce mieszkać w kraju to w końcu trzeba się wsiąść za naukę :-D Ja zabrałam się z przyjemnością i dużo radości mi to daje hehe :ico_oczko: Poza tym w końcu wyjdę do ludzi , bo będę musiała Mikiego do przedszkola zaprowadzać i odebrać , więc już z kimś będę mogła w tym języku pogadać i się podszkolić :-D


Dziś byliśmy w przychodni Nelluś waży bez 30g 9kg :ico_szoking: , no i ma 66,5cm :-)
Pani od razu pytała się co je więc karmię ją prawidłowo, same mleczko jak na razie plus trochę kaszy i parę łyżeczek owocu jakiegoś . Więc się mnie pytała jak tam z jej ruchliwością czy się przekręca ciągle, ja mówię, że przekręca się dopiero od 2 dni , wiec pani powiedziała, no to skoro od dwóch dni dopiero ma więcej ruchu , to pewnie zacznie teraz gubić kg :ico_haha_01: Bo tak to ona tylko leżała lub siedziała. W środę mamy jeszcze wizytę u lekarza na 6mc :-D , matko ale ten czas zleciał :ico_olaboga:
i musze sie pochwalic jaka zdobycz wykupilam na allegro
super zabawka :ico_brawa_01:
My na razie się żegnamy, bo dziś lot.
udanego pobytu :-D
stawiam za 5 miesięcy Mateuszka :ico_tort:
wszystkiego najlepszego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
siostra urodziła słodkiego Michasia Stasia :-D w środę .
gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Co do Stefcia to mamy mały problem powiedzcie mi od czego mam zacząć nowe menu od jabluszka?
różne są teorie
jedni zaczynają od gruszki, jabłuszka
inni od marchewki czy ziemniaczków
ja zaczynałam od gruszki, nie posmakowało, dałam jabłuszko, nie smakuje dałam borówki (posmakowały troszkę )
Aha mój Stefan jest najcudowniejszym bobaskiem choć wiem ,że żadna z was się ze mną nie zgodzi :-D :-D
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: i tu masz racje pewnie, że się nie zgodzimy :-D
Bo dla mnie to Nellunia jest cudowna, wesoła , kochana :-D
Aha Steff ma 65,7 cm i waży 7850 a ma 5 miesięcy i 11 dni
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wojtuś waży równe 8,5 kg :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ładnie rośnie
obyło się bez płaczu podczas szczepienia! Wyobrażacie to sobie??
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja sobie wyobrażam bo i Nell też ostatnio nie płakała, co też było dla mnie szokiem wielkim,za to potem tydzień miała gorączkę
witajcie, wpadłam szybko się pożegnać. Do zobaczenia za 2 tygodnie
udanego wypoczynku :-D
ja ostatnio Julke wazylam z kolezanka to wazy 9 kg :)
no to Nell i Julka sobie piątkę mogą przybić :-D

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

02 sie 2011, 10:06

Poza tym w końcu wyjdę do ludzi
pewnie ze tak ;) a jeszcze jesli tam mieszkasz to w ogole jezyk ten sie przyda na pewno
matko ale ten czas zleciał :ico_olaboga:
oj leci czas i to az za szybko

my teraz na bioderka musimy sie umowic na ost wizyte
no to Nell i Julka sobie piątkę mogą przybić :-D
oj tak tylko szkoda ze jedynie wirtualnie ;)

a u mnie Julce sie wkrecilo krecenie po lozku - strach juz spuscic z Niej wzrok - jak posadze to sobie siedzi- no ale jak jej sie znudzi to sie kladzie na brzuszku lub na plecach

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

02 sie 2011, 21:01

Stawiam :ico_tort: za 5 miesięcy Wojtusia.
Dzieciaki mi się pochorowały. Wojtuś z piątek wieczorem zaczął kichac i kaszlec, a Zuzia wczoraj. Byłam z nimi u lekarza i mają infekcje gardła, ale każde jakby z innego źródła. Wojtuś mimo choroby jest wesoły i uśmiechnięty, tylko w niedzielę trochęe pomarudził, za to Zuzia.. brak słów, pół nocy przebeczała.
Tynusz1, fajnie Julka siedzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

03 sie 2011, 06:39

Stawiam :ico_tort: za 5 miesięcy Wojtusia.
Gratuluje ;)
Wojtuś mimo choroby jest wesoły i uśmiechnięty, tylko w niedzielę trochęe pomarudził, za to Zuzia.. brak słów, pół nocy przebeczała.
dzielny chlopak- no a jak to mowia baba to baba ;) U mnie Julcia tez beksa sie zrobila, a raczej histeryczka .. teraz spi- bo o 4:30 wstala z usmiechem i wpierw piszczala - potem sie poprzekrecala na boki po lozku zjadla i w koncu zasnela- wiec i ja lece :ico_sorki:
fajnie Julka siedzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
juz jest o wiele lepiej ;) jak ja posadze to jesli sie czyms zajmie to potrafi 20 minut byc w spokoju

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

03 sie 2011, 14:16

witam


stawiam za pół roczku Nell :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Obrazek

Nellus dziś miała wizytę u lekarza na 6mc
Więc serduszko, oczka, nóżki ok, a ze słuchem jest tak, że ma ona w uszkach dużo tego miodu i dlatego czasem nas nie słyszy bo jej się uszka zatykają, no ale przez ostatnie chyba 2 tygodnie super nas słyszała , więc mam nadzieję, że już się nie będą zatykać :ico_sorki:
a u mnie Julce sie wkrecilo krecenie po lozku - strach juz spuscic z Niej wzrok - jak posadze to sobie siedzi- no ale jak jej sie znudzi to sie kladzie na brzuszku lub na plecach
super :ico_brawa_01:
Stawiam :ico_tort: za 5 miesięcy Wojtusia.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja pamiętam, że Wojtuś i Nell mają równe miesiąc różnicy :-D
Dzieciaki mi się pochorowały.
zdrówka dzieciaczkom :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
U mnie Julcia tez beksa sie zrobila, a raczej histeryczka .. teraz spi- bo o 4:30 wstala z usmiechem i wpierw piszczala - potem sie poprzekrecala na boki po lozku zjadla i w koncu zasnela- wiec i ja lece :ico_sorki:
no to masz niezłe pobudki :ico_oczko:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

03 sie 2011, 16:51

stawiam za pół roczku Nell :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Buziaki dla Nelluni ;* kurde jak weszlam to od razu pomyslalam "Kurcze jaki tort upiekla no !" hehe :D

[ Dodano: 05-08-2011, 06:35 ]
Hejka ;) my zostalismy zaproszeni na slub i wesele 17 wrzesnia :D juz nawet na allegro sobie sukienke kupilam hehe :ico_brawa_01: no ale za 25 zl z przesylka i do tego nowa to zal bylo nie brac ;p

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

05 sie 2011, 07:04

mam nadzieję, że już się nie będą zatykać
Trzymam za to mocno kciuki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Pobyt w domu szałowy :-D :-D :-D mało czasu oczywiście na internet, więc wpadam tylko na chwilkę, zazwyczaj, żeby Was poczytać.
Powiem Wam tylko, że siostra urodziła swoją Amelię dzień po naszym przylocie, przyleciałyśmy po 20:00 a jej wody odeszły o 3 w nocy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Już ponad tydzień jest z nami wszystkimi i nie możemy się na nią napatrzeć, taka śliczna czarnulka :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Hehe jest młodsza od naszej Zuzi o równe 5 mcy :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Zuzia ostatnio posmakowała kaszki z morelami i szczerze mówiąc jest to jedyna rzecz po której mniej pluje :-D bo marchewka i jabłko nadal be :ico_oczko: musi się jeszcze nauczyć ładnie jeść, bo na razie jej to śmiesznie wychodzi i większość ląduje poza buzią :-D :-D :-D
Dzieciaki mi się pochorowały.
Uuuuuuu :-| to przesyłamy gorące przytulaki, żeby szybko z tego wyszły :588:
ostalismy zaproszeni na slub i wesele 17 wrzesnia :D
Superrrrr, też bym się pobawiła na weselu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

06 sie 2011, 13:37

Superrrrr, też bym się pobawiła na weselu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
j
uz nawet sukienke kupilam :ico_haha_01:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

06 sie 2011, 15:50

j
uz nawet sukienke kupilam :ico_haha_01:
No to pochwal się :-D

U nas wszystko ok goście polecieli do domku w piątek a my ze Stefanem odpoczywamy .U nas wiele zmian np Stefan zjada papkę z marchewki ziemniaczka i brokuła z koperkiem i pietruszką .Je aż miło pięknie przełyka tak ,że śliniaczek jest czyściutki.Od dwóch nocy przesypia od 21h do 6h to jest 9h superaśnie ,mogę teraz się wyspać.
napisał/a:
Dzieciaki mi się pochorowały.
Życzę pwrotu do zdrówka bidulki

Aha no tak jak mówiłam dzięki obiadkom starcza mi mojego pokarmu więc sztuczne nie potrzebne :-D

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

08 sie 2011, 02:49

No to pochwal się :-D
potem wstawie foto :ico_brawa_01:

[ Dodano: 08-08-2011, 06:42 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości