Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

26 paź 2007, 00:06

a u mnie jeszcze tylko 9 dni celibatu..juhuhhhh :509: :509:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

26 paź 2007, 11:47

Natashka, dasz radę ale jak dosiądziesz chłopa to oj.... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

29 paź 2007, 09:20

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Kobitki gdzie jestescie???? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

29 paź 2007, 10:05

Ja jestem i musze powiedziec ze niewiem jak Wy ale ja jak mam miesiaczke to mam taka ochote na seks ze szok a poniewaz moj P nie narzeka moze i wtedy to normalnie dopadla go i w srode i czwartek i piatek a w sobote nie mialam czasu i padlam natomiast wczoraj skonczyla mi sie @ i :):):):):):):) tylko musiala byc ta niepowiem co na litere P :( bo przestalalm karmic i brac tabletki teraz mam nowe ale musialam odczekac miesiac takze powiem Wam ze dzis jestem rozlozniona i gotowa na wszystko :):):) a jak u Was????

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

29 paź 2007, 12:50

Karolina u mnie troche inaczej jest..
Jak ja mam miesiaczke to raczej nici ze sexu jakos w tym czasie niemam wogule ochoty na zadne igraszki i jak mam okres to mamy spokoj tak zwana pause te 3-4 dni ale to calkiem dobrze nam robi bo jak sie tylko skonczy mi miesiaczka to odrazu zabieramy sie do dzialania :ico_oczko: I jak fajnie jest hohohoo
A dzisiaj tez mam ochote na sexik i cos czuje ze cos bedzie w nocy juz ja sie postaram o to zeby cos bylo :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_oczko: :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

29 paź 2007, 13:37

ja mam tez ogromna ochote jak mam okres i sie tak wkurzam, bo z jedej strony mogłabym cały czas, a z drugiej strony czuje taki dyskomfort i raczej nigdy do niczego nie dochodzi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

29 paź 2007, 14:50

ja tez zawsze mialam dyskomfort i zawsze mialam ochote a moj P jakos neiwiem poprostu powiedzial ze jak mam ochote to mu nie rpzeszkadza mi troche tak bo to tak glupio ale znowu z drugie strony mozna bez prezerwatywy i mozna do konca :))))))))) sa plusy i minusy chociaz wiele dziewczyn to dziwi ze tak mozna

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

30 paź 2007, 11:47

Karolina ja uwazam ze jednak jak sie ma okres mozna sobie zrobic pause .. bo niewiem jak inne dziewczyny ale to naprawde jakos niechetnie sie kocham jak mam okres.. Czuje sie taka mokra wtedy.. az za bardzo.. i sobie wyobrazam jak to jest dla faceta sie kochac wtedy.. chocby powodz.. wiadomo pozniej tak na drugi czy trzeci dzien juz leci mniej ale mimo wszystko jakos nie wyobrazam sobie sexsiku w te dni.. To jest plus ze mozna sie kochac do konca bo i tak wszystko wyleci (splynie :ico_oczko: ) ale niewiem jak inne babeczki ja wole sie w tym czasie nie kochac.. Za duzy dyskomofort wtedy czuje i jakos takiej wielkiej ochoty na sex wtedy tez niemam :ico_noniewiem: Ale nie mowie ze nie kochalam sie jak mialam okres bo kochalam sie na poczatku jak poznalam mojego meza i jak do mnie przyjezdzal to mialam wtedy okres i sie kochalismy .. jeszcze w prezerwatywie.. bo wiadomo na poczatku itd.. ale ogulnie jak mam okres to niema sexsiku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

30 paź 2007, 13:26

nie no jasne rozumiem kazdy robi to co lubi :) mi sie skonczyla @ i moze dzis dopadne a raczej moj mezulek dopadnie mnie bo ostatnio jak ja go dopadalam to mu sie to podobalo :) i teraz mi mruczy ze chce jeszcze :)

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

30 paź 2007, 17:56

az :ico_wstydzioch: sie przyznac, ale odkad miedzy nami same spiecia, wiecie jak sie czuje, jakbym była obca dla swojego meza, tzn on tak nie czuje, ale np ja :ico_wstydzioch: sie zaproponowac mu seks, czy wogole jakos go zaatakowac i :ico_noniewiem: czemu tak sie stało??

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość