Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

19 cze 2007, 15:26

hej kobitki
na te kupki to mkupcie czopki glicerynowe działąją momentalnie i maluszki się wogóle nie męczą, no albo śliwki w słoiczku u nas dają ten sam efekt;)
Julie ale musisz być laska teraz ! ah! aż zazdroszczę figury bo moja jeszcze nie najlepsza:( chociaż już się za nią wziełam taz za swojuą dietę od wczoraj ciekawe ile wytrzymam, ale wiecie co mi przeszkadza okrutnie?! za dużo skóry na brzuchu!!! masakra, prze4z to jak tylko coiś zjem albo się napiję to od razu wyglądam jak w 5 mies!! normalnie jakbym kase miała to do chirurga bym się udała...
mój synek za to w niebo wzięty codziennie haha uśmiech od ucha do ucha! normalnie nie widziałam jeszcze dzidzi która by się tak śmiała i ze wszystkiego była zadowolona:) a jak u Was?
Maju niby na wakacje ale zobaczymy, moze zechcesz już zostać... mi też jak musiałam lecieć do bydapesztu na 3 dni to tak ciężko było małego zostawić i coiągle ryczałam a teraz już spoko wiem że robie to dla nas obojgaq a jemu jest dobrze pod opieką babci,
no lece, ściskam mpcno wszystkie listopodówki i ich maleństwa:)

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

19 cze 2007, 20:16

Moniś faktycznie przeoczyłam sorki już poczytałam i wszystko wiem :-)
Moniś i Agusia będą wam dzieciaczki tak rozrabiały że szok :ico_szoking: cieszcie się że na razie są spokojne.
Julie gratuluję formy i figury :)
Wszystkim pracującym mamom życzę dużo radości z pracy i przebywania z ludzmi a potem uśmiechu dzieciaczków :ico_haha_01:
Dzięki za gratulacje dla Ani :-D

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

19 cze 2007, 22:48

Lemonii ja czopków urzywam od mometu jak Kubus skończył 2 miesiace bo nie chciał robic kupki ale nie moge tak długo juz musze robic zeby robił sam.
Maju mojego meza ciezko utrzymac w domu on nie jest naucziny siedzenia w domu czasem to juz mam takie nerwy na niego że hej ale czasem to juz machne ręką.
Kuba coś ostatnio zrbił się taki cycek ze jak mu się chce spać w dzień to nie może usnąc a jak go wezme na ręce i przytule to sekund 5 i już spi az mnie to martwi bo do tej pory zasypiał sam a teraz jak już jest większy jak bede go miał nosić na ręcach do spania to co to będzie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

21 cze 2007, 08:04

Moniś do wszystkiego idzie się przyzwyczić, nawet do takiego kochanego cycusia :-) , ja np z córcią spałam do 3 rż, bezemnie nie usneła.

A ja mam dość, jestem już wykończona psychicznie i fizycznie. Mały jest strasznie marudny, budzi się w nocy, ja sie nie wysypiam a w pracy jest tak gorąco i do tego jestem nie wyspana że nie rozumiem co koleżanka mi tłumaczy, a od poniedziałku jestem sama bo wróciłam tylko na zastępstwo w sezonie urlopowym :ico_olaboga: , do tego córa ma straszne problemy z ząbkami i mówię wam tylko płakać się chce :ico_placzek: . Mam nadzieję, że szybko wpadnę w rytm i pogodzę to wszystko bo jak nie to sfiksuję. Pa uciekam do roboty. Buziaczki

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

21 cze 2007, 12:09

Maju napewno minie troszke czasu nim sę wdrarzysz ale nappewno wszystko będzie dobrze :ico_oczko: . Życze powodzenia będe trzymała kciuki aby wszystko ułożyło się pomyślnie . A moze mały tęskni za tobą i dlatego tak się budzi z płaczem w nocy , co się stało z ząbkami twojej córci jakie to problemy?????

U nas bez zman Kubuś nadal ma problemy z kupą wczoraj probował zrobić sam ale nie mogł wyprzec ale jak mu ugiełam troszke nozki i przcinsełam nimi brzuszek to jakoś poszło może już jest troszke lepiej jeżeli udało się bez pomocy czopka bo do tej pory to jak nie mogł to wkładało troszke czopka i ruszałam nim w dupci .
U nas dzisiaj strasznie duszno wczoraj była fajna pogoda a dziś pewnie znów jakaś burza będzie :ico_olaboga:

Mamy gdzie wy się podziewacie :ico_nienie: strasznie pusto u nas.

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

21 cze 2007, 16:24

Maju na pewno wszystko się dobrze ułoży i dasz sobie doskonale radę.Co się dzieje z tymi ząbkami u was?
Moniś to dobrze że Kubuś sam zaczął robic te kupki jest jakiś postęp a nie tylko przez czopki.Byle tak dalej :ico_brawa_01:
A my jesteśmy po wizycie u hematologa....lekarz powiedział że wyniki Ani są całkiem dobre i na szczęście nie musi już brać żelaza,jest zdrowa :-D Normalnie odetchnęłam z ulgą bo się bałam że coś nie tak...no i pokazuje się druga górna jedynka :ico_haha_02: mam w domu mały kasownik :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-06-22, 11:44 ]
Mamy dziś równe siedem miesięcy :ico_haha_02: z tej okazji Ania po raz pierwszy bez żadnego podpierania i podciągania sama usiadła :ico_brawa_01:
A tak wygląda mając te siedem miesięcy

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

22 cze 2007, 22:19

Margot tak się cieszę, że u Ani wszystko wporządku no i wszystkiego najlepszego :ico_prezent: :ico_prezent: , Ania to śliczna dziewczynka.

Moniś i co wybierasz się do innego lekarza z poradą co z tymi zaparciami?

Jeśli chodzi o moją córcię, to wystarczy mała dziurka w zębie a jej organizm zaczyna eagować odrazu stanem zapalnym. Zaczynają się robić ropnier na dziąsłach i małą to strasznie boli. We wtorek miała rozwiercane 3 ząbki i robione drenaże aby ropa zeszła z dziąseł bo nie mogła nic jeść i bardzo schudła. Jeśli stan zapalny mimo tych drenaży nie ustąpi będzie trzeba usunąć wszystkie trzy ząbki :ico_olaboga: . I co dziwnę te wszystkie ząbki to czwórki, ale lekarka mówiła że z tymi zębami zawsze sa problemy i mimo, że to mleczne ząbki to mogą nawet bardzo boleć i szybko się psują. Na szczeście stan zapalny już mija a do kontroli mam pójść za m-ąc i wtedy zobaczymy.

Ale się rozpisałam, ale dzieciaczki już śpią a ja jestem szczęśliwa że to weekend i mogę z nimi pobyć przez całydzień. Buziaczki i miłej nocki

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

23 cze 2007, 00:07

Mój Kubus również dzisiaj kończy 7 miesięcy ale ja nie mam zdjęcia dzis mu nie robiłam .
Margot to super że Ania jest zdrowiutka .
Maju wybieram sie ale jakoś tak sie zchodzi bo teraz miałam troche problemów ale mojego męż kuzyn ma znajomą dobrą lekarke i może nawet jutro zadzwonie i chociaz narazie telefonicznie się zapytam i wytumacze jej a jak tylko będzie mogła to sie z nią umówie a jak nie to będę musiała znaleść innego lekarz .

absens_carens
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:10

23 cze 2007, 14:56

Cześć Dziewczyny,

dziś o 18 mamy chrzest Olki, więc trzymajcie kciuki żeby mała się chociaż byle jak ale zachowywała ;). Jak się okazuje w naszej parafii taka impreza to istny cyrk. Wczoraj musieliśmy iść do kościoła na próbę :ico_noniewiem: żeby dowiedzieć się jak stać, gdzie kolejno chodzić i takie tam. Dzięki temu już jestem przerażona jak to wyjdzie.

No nic, wracam do kuchni.

Pozdrawiam Was i Wasze Maluszki

Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

23 cze 2007, 23:15

Czes mamusie :-) Wpadlam Wam poiedzieć, że wszystkie egzaminy zdane i to calkiem niezle :ico_haha_02: Jutro absolutorium, a w czwartek masakra-obrona :ico_placzek: Trzeba sie wziasc za nauke :ico_noniewiem:
Fajnie, że maluszki Wasze mają się dobrze :ico_haha_02: Brawa :ico_brawa_01: za postępy. U nas tez wporządku, Hubercik raczkuje i niestety szytsko co wpadnie mu w rece wklada do buzi :ico_szoking: Najbardziej lubi kable od telewizora i pilota :ico_oczko:
Wszytskiego najlepszego dla Oli z okazji chrzcin :ico_prezent:
Maju duzo zdrowka dla corki i powodzenia w pracy :-)
Monis mam nadzieję, że Kubuś nie bedzie się tak męczył z tymi kupkami. My poki co nie mamy z tym problemu, bo mały jak po nocy wywali "batona" to zaraz trzeba pokoj wietrzyć :-D Mówie Wam masakra :ico_szoking: Zycze zdrowka Kubusiowi.
Uciekam nyny bo jutro trzeba jakos wygladac, a padam na glebe po dzisiejszym dniu.
Dziewczyny trzymajcie kciuki w czwartek od godz 14.15 :ico_oczko: Juz od dzis mam taka galaretę, a co dopiero w dniu obrony :ico_chory:
Buziaczki dla Was, milego weekendu :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość