Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 sie 2007, 12:51

astrid trzymam kciuki zeby badania wyszly ok... i zeby sie wszystko unormowalo :ico_brawa_01:

karla :ico_olaboga:

avisek zycze wspanialego urlopu.. duzo sloneczka i odpoczynku hihi i niech laura rosnie zdrowo!!!

acia podziwiam za pelna organizajce imprezki chrzcinowej. :ico_szoking: . i wklejaj fotki w nowej szalonej fryzurce.. brawa za odwage hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

madzia zazdroszzce takiego spanka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[glow=green][size=200]agniecha sto lat sto lat niech zyje zyje nam... i jeszzce jeden i jeszcze raz... tralalalalala[/size][/glow]

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

09 sie 2007, 12:52

Najgorsze w tym niejedzeniu jest to ze to wina pediatry bo zamiast zostac przy jednym mleku kazala nam je zmieniac co chwila i maly po prostu teraz zgupial i w ogole nie chce jesc. wkur... mnie to ale tak mi sie wydawalo ze to chyba za dobrze nie jest, czasami czlowiek nie powinien sluchac lekarzy tylko zaufac wlasnej intuicji. No nic bede zmuszac kupilam strzykawke jak nie bedzie chcial tak to bede wstykiwac po trochu nie wiem jaki efekt bedzie ale zobaczymy.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 sie 2007, 13:01

anie ciesze sie ze chrzciny zalatwione.. super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

julie nie sciemniaj z ta figurke.. fajnie wygladasz i juz hihi

lucy ty do dentysty tu chodzisz..ja czekam na grudzien.. na razie nic mnie nie boli i mam nadzieje ze szczerbata nie zostane do tego czasu ale tutejszym nie ufam i juz hihi

a leos lubi marudzi ok 15-16 hhi zwykle jak z nim na spacerki wychodze. a tam sie ucisza wiec ok

kamilka ja jak karmie przy znajomych to tez nigdy cyca nie wywalam hihi tylko w pokoju obok przystawiam malego i tak schowana pod pieluszke karmie w towarzystwie ... hihi taki cyc na stol.. jakos niesmacznie wyglada co? nawet taki malutki sliczniutki jak nasz hihi :ico_oczko:

ania ja tez czasem klade leosia na brzuszku.. i czasem tak zasnie ale wtedy sie boje o niego.. bo strasza smeircia lozeczkowa itd... ale jak masz go na oku to jasne ze moze tak spac od czasu do czasu
chyba asiulki emilka uwielbia ta pozycje :ico_brawa_01:
aniu ja uwielnbiam gosci i wciaz mi ich malo.. a prawie codzien ktos wpada a dzis dla odmiany my wychodzimy na spacerek... do ludzi.. do centrum.. wsrod tlumu i gwaru czyli tam gdzie czujemy sie najlepiej (tzn ja i leos) bo tatus niebardzo,. hihi

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

09 sie 2007, 13:17

astrid, moj pediatra powiedzial, ze nie mozna tak co chwile zmieniac mleczka, bo jak dziecko na jednym leci to jego brzuszek wydziela tylko enzymy trawienne na to jedno, a do innego musi sie dopiero przyzwyczaic i to trwa, wiec jak probowalam zmieniac mleczko to musialam co drugie karmienie stosowac to nowe, ale Luski zoladeczek nie wyrazila na to zgody i dopiero mi kazal przechodzic z HA na normalne przy okazji przechodzenia na dwojke, czyli kolo czwartego miesiaca zycia.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

09 sie 2007, 13:17

madziorka bylam tutaj juz 3 razy chyba,raz mi plomba wypadla(w polsce byl robiony zab),raz na przegladzie i bylo ok ,no i teraz ide,bo znow ta sama plomba wypadla :ico_zly: nie wiem co z tym zebem ...ja sie nie boje,bo mi sie zeby nie psuja i jak mam jakas dziurke to minimalna ,wiec luzik...ale jak bede w polsce to dentyste tez zalicze,bo zazwyczaj to w PL chodze,bo tez bardziej ufam :-D w sumie jakbym sie uparla,to niedaleko jest jakas polska dentystka ,ale len jestem i laze do centrum,bo to tylko 15 min drogi he he powiem ci madziorka,ze dentysci sa spoko w uk :ico_brawa_01: to samo co w polsce ...nie widze roznicy hi hi
aniurzeczywiscie oliver lubi na brzuszku i tez bardzo czesto kima he he ale tez mam obawy i nie lubie jak tak spi...a nie wiem czy to zdrowo :ico_noniewiem:

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

09 sie 2007, 13:18

Moj tez lezy na brzuszku tzn glowke mu cwicze i juz ladnie trzyma ok minuty napewno. A jak zasnie to wtedy nie wychodze nigdzie z pokoju tylko siedze kolo niego i sprawdzam czy oddycha. Tez sie boje o ta smierc lozeczkowa.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

09 sie 2007, 13:20

madziorka masz racje z ta smiercia,bo mozeprzeciez glowke jakos odwrocic i sie zadusic ...tak mi sie wydaje ..ja go zawsze pilnuje i tylko pod moim okiem spi na brzuszku,atak to tylko na pleckach :-D

[ Dodano: 2007-08-09, 13:21 ]
ide malego ubierac i da da :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

09 sie 2007, 13:37

Czesc Mamuski ale mnie z rana wku........ tesciowa wredny pokemon :ico_zly: :ico_zly: ,pokazalismy jej sukieneczke na chrzest to zaczela przezywac ze to na roczek sukienka a nie teraz ze powinnismy jej ubrac kaftanik i spioszki :ico_zly: powiedziala jej ze w koncu to dziewczynka i ze jej to zawsze sie nie podoba :ico_zly: ,mala zrobila mega kupcie no to my z mezem fru pod prysznic dupke przemyc to o malu zawalu nie dostal menda jedna :ico_zly:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

09 sie 2007, 13:38

na brzuszku zdrowo jest, bo mniejsze prawdopodobienstwo kolek potem jest, ale trzeba caly czas pilnowac, bo sie jakas poduszka powietrzna robi czy cos takiego i nawet jak sobie nie odwroci glowki calkiem do podloza, to i ak wdycha za duzo dwutlenku wegla i od tego glownie jest smierc lozeczkowa. lepiej zeby sobie dzidzi lezalo tak tylko pod kontrola doroslego, a nie spalo...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

09 sie 2007, 13:40

Obrazek Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość