Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

21 gru 2007, 23:59

wybaczcie, nie miałam czasu na włączenie nawet kompa... :-/ nie to żeby dziewczynki... po prostu, we wtorek Patryk miał urodzinki, to byłyśmy tam... w środę w domku trochę, mieliśmy jechać na zakupy nocne ale jakoś sie droczyliśmy spieraliśmy czy jechać czy nie i olałam - zostaliśmy w domku, rano w czwartek tato mój przyjechał :-D to dzień z dziadkami, bo przecież i tamci przyszli, no i szukałam choinki i ja i Bartek - choinki idealnej i co?? teść razem ze mną (po tym jak już zwątpiłam) znalazł taką u sąsiada na działce, dziką, fajną i co najważniejsze - za darmochę :-D heheh, bo te co oglądałam to jakieś miotły po 100 zł :ico_puknij: i dziś ją ubraliśmy - Lila jak zobaczyła drzewko "wchodzące" do domu to zamarła... z wrażenia :-D jak zaczęliśmy ubierać to tylko "uuu uuu uuu" wołała - próbowała wieszać bombki, jak my :-) ale po prostu je kładła na gałązkach i te spadały :D taaaka słodka moja ;-) Różyczka w tym czasie smacznie spała :-)

Felicity - gratulujemy raz jeszcze ile napisz mały "Feluś" (od Felicity :-D) waży?? jak się ma i takie tam... no i menu - miodzio :-D ja to ograniczam się do zejścia na Wigilię do teściów :-P ooo

Lila lubi tulić misie, maskoteczki różne :-) lale kocha i Różynkę traktuje jak człowieka już :-D delikatnie głaszcze, buźki daje (wystawia język :-D) i w ogóle...

Kasiulka - wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :-) 5 lat - wow :-) my nawet dwa nie jesteśmy :ico_wstydzioch:

Zdrowia Maciusiowi życzymy!!! bieduś...

dziewczynki no i muszę spadać, małż woooła :-D

I love you !!!!

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

22 gru 2007, 10:38

http://www.interia.tv/rozne,3966,0,1,1027608

Marittko dobrze,że znalazłaś chwilkę na wpadnięcie na TT.Taki cieplutki twój post,rodzinny :ico_oczko:

UCIEKAM NA PORZĄDKI

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

22 gru 2007, 12:25

Też wpadłam się przywitać :-D
Choinkami już czuć..... u nas dziś fajny mrozik na szybach, robi się świątecznie :ico_brawa_01:

Kasiula, gratuluję rocznicy :ico_prezent: , mam nadzieję że jednak skusiłaś się na to winko :ico_oczko:

Dziękujemy kochaniutkie, za wszystkie życzenia mailami :-D

Maritko, dobrze że się znalazłaś :ico_brawa_01: "ja mam "miotłę za 140zł' :ico_oczko: ale Mariusz wybrał wyjątkowo śliczną jodłę kaukazką :-D Maks na razie daje się jej zaaklimatyzować :ico_haha_01:

spadam jeszcze na zakupy, do wieczorka :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

22 gru 2007, 13:02

Witam

Ach święta tuż tuż alez się cieszę :-D
Przyznam się wam, że wam pozazdrościłam i zaczełam pisac bloga,a co :-D ciekawe na ilu postach się skończy :ico_oczko:
Martula super że jesteś juz sądziłam że czegoś nie doczytałam i gdzieś zniknełaś

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

22 gru 2007, 14:50

ja między porządkami :-D

wpadłam na momencik - Asiu daj link - cio??

Anetko - :-) kochana...

Neluś, masz pewnie piękną chojnę jak jak bym znalazła śliczną to i 200 bym dała taka desperacja a tu nic nie było :-P

dobra... spadam bo mnie zamęczą :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

22 gru 2007, 15:35

Martula jeszcze go dopracuje i się pochwalę,apropo bloga, patrzę na twoje go i miałam zapytać co to ten sej ale już wiem
:ico_oczko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

22 gru 2007, 16:42

Hej dziewczyny wybaczcie ale nie czytałam bo mi nie dają :ico_haha_01: Mąż w domu i dzieciaki, wczoraj cały dzień jezdziłam za prezentami a potem poszłam do fryziera. Dzis od rana na zakupach, i troche pożądków choinka już umyta rozłożona no i wieczorkiem ubieramy. Życzę wszystkim wesołych zdrowych i smacznych świąt. Dużych prezentów pod choinką i dużo spokojuuuuuuuuuuuuuuuuuuu......Do zobaczenia po świętach.

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

22 gru 2007, 22:01

Hej

Dziękuję za życzenia rocznicowe i świąteczne :ico_buziaczki_big:

NELLY masz rację napiłam się a nawet więcej bo szumiało we łbie tak że o 23 jeszcze łazienkę umyłam :-D :-D :-D Chyba muszę pić częściej :ico_haha_01:

MARITTA i co z tego że 5 lat jak Wy przez niecałe 2 dorobiliście się dwójki dzieci :ico_haha_01:


Choinkę ubrałam wczoraj wieczorem. Rano Konrad lekko zdębiał :ico_szoking: Podszedł do niej i zaczął dmuchać na lampki które porypały mu się ze świeczkami :ico_smiechbig: Potem zaczął molestować aniołki więc przewiesiłam je do góry, tak w ogóle to słabo widzę aby długo ta choinka postała. Nie powiesiłam też żadnej tłukącej się bąbki bo znając Konrada to pewno zgniótłby jakąś w rączce i zjadł :-D

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

22 gru 2007, 22:38

Hej!I ja dziękuję za życzenia świąteczne. To "nasze" drugie wspólne święta :-) :-).
Dziękuję za troskę o Maciusia, jest już całkowicie zdrowy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i psoci na całego :ico_haha_01: I ja w święta leniuchuję - idę na gotowe. Wigilię spędzamy u moich rodziców, jedno ze świąt u teściowej...
Podobno chrzestna Macieja kupiła mu samochód jeszcze większy od tego co już ma. Mam nadzieję, że to żart, bo jak pomieścić 2 spore samochody na 48 metrach?? Ludzie nie mają wyobraźni :ico_puknij:
kasiulka, wszystkiego najlepszego dla Was z okazji rocznicy.
felicity, gratulacje. Czekamy na kolejnego chłopczyka.
maritko, :-)

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

22 gru 2007, 23:38

CHLOE super że Ci maluch wyzdrowiał :-) My też idziemy na gotowe. Wigilia u moich rodziców, ja mam przydzielone "śledzie pod pierzynką" i już :ico_haha_01: Ale zrobię jeszcze dla nas rybkę po grecku i śledzie w oleju i w śmietanie a co tam... najwyżej do Wielkanocy będzie się nam śledziami odbijało :-D :-D :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość