Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

03 gru 2007, 12:54

Siunia Witaj, fajnie, że moglaś sie spotkac z koleżanką z tt :-)

Współczuję Tobie i Milankowi, grypa żołądkowa potrafi naprawdę wymęczyc.
Mnie też strasznie mdli i mi słabo, jak jestem głodna, a bez śniadanka to :ico_olaboga:
A mój brzuszek w ciągu dosłownie paru dni powiekszył się,oczywiście m. jeszcze nie widzi róznicy, a ja go oglądam codziennie bardzo dokładnie. Ostatnio zauważyłam, że moja talia zanika :ico_placzek: , robią mi się z tyłu na biodrach wałeczki :ico_olaboga: Własciwie jesli chodzi o górę, to moge chodzic w szmatkach dotychczasowych, gorzej ze spodniami. Ostatnio mama wszyła mi do spódnicy taki pas materiału, wcale nie widac, a od razu luźniej.

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

03 gru 2007, 12:57

kasiulinka, no to porownamy nasze dzieciątka, bo mi tez moze usg zrobią , wiec powinny byc mniej wiecej tych samych wymiarow, bo tak samo nam termin wypada :ico_brawa_01:

NOWA, mi też mama przy poprzedniej ciązy poprzerabiała trochę ubrań :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

03 gru 2007, 12:58

kasiulinka pisze:cześć!
z tymi dziećmi to jak nie urok to sraczka :ico_olaboga: mój Bartolini przeziębiony,na antybiotyku.całe szczęście że nie gorączkuje i nie jest marudny;właściwie to juz dochodzi do siebie.
ja mam jutro usg na 10.10,ciekawe jak tam podrosło moje dzieciątko.
a moi faceci jadą jutro do Centrum Zdrowia Dziecka na scyntygrafię nerek.niestety ja nie mogę z nimi jechać bo to badanie robią w zakładzie medycyny nuklearnej i nie mogłabym nawet wejść do poczekalni.z resztą Bartek nie będzie mógł spać jutro w domu bo będzie promieniował i może zaszkodzić dzidziulkowi u mnie w brzuchu.


Cześc Kasiulinka, Twoja latorośl tez choruje? Wiecie to taki głupi okres, raz zimno, raz ciepło i wirusy wszelakie się rodzą :ico_olaboga:
Scyntygrafia nerek, a co to takiego, groźnie brzmi!
Zazdroszczę USG, a maleństwo na pewno sporo już urosło :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

03 gru 2007, 13:00

Ja tu sobie gadu gadu, a Milana spać trzeba połozyć.
Idę sobie jeszcze jakiąś kawkę rozpuszczalną zrobię i zabieram sie za nauke testów, bo dawno nie zaglądałam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

03 gru 2007, 13:01

Siunia to Ty tez widzę jutro masz wizytę :-)
:ico_brawa_01: No to dziewczyny czekam z niecierpliwością na relacje, może uda Wam się powklejac zdjęcia :-D

[ Dodano: 2007-12-03, 12:09 ]
spinka pisze:Nowa ja przed ciążą miałam miseczkę D, teraz pewnie ze 2 do przodu :ico_olaboga:
Ja kupiłam w ten weekend 2 bluzki ciążowe na allegro, jedna już na Święta :ico_brawa_01:


No, no to Cię natura obdarzyła, a ja narzekam, że moje za duże, z tym, ze ja jestem niska (tylko 158cm) i dlatego nie podobam się sobie z duzymi piersiami.
Jesli możesz to przeslij linka do tych bluzeczek ciążowych, może i ja sobie zakupię. Prawdę mówiac, nigdy nie kupowałam odzieży przez internet, ja musze sama zobaczyc. Ale dla dzidziusia jak najbardziej, juz nawet sobie podglądam ciuszki, zabawki itp.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

03 gru 2007, 13:15

http://allegro.pl/item277666911_dla_mod ... nowa_.html
Kupiłam taką, tylko, że większą. Ja też jestem niska i przez te cycki wyglądam na 10 kg większą, a sexowna bieliza - marzenie, no chyba że w necie kupię, oj szkoda gadać :ico_zly:

Ksiulinka trzymam kciuki za jutrzejsze dobre wiadomości i USG i wyniki Bartka :-)

kasiulinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2790
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:08

03 gru 2007, 14:59

NOWA pisze:Scyntygrafia nerek, a co to takiego, groźnie brzmi!


no tylko z nazwy groźnie :ico_haha_02:
to badanie pokazujące czynność nerek;wpuszczają przez wenflon kontrast i mały musi leżeć jakieś dwadzieścia minut bez ruchu pod takim urządzeniem.to wygląda jak rezonans mniej więcej.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

03 gru 2007, 18:15

oj dziewczyny, co ja mam z tym spaniem :ico_olaboga: połozyłam się dosłownie na chwilę, a patrzę spałam ponad 3 h, a miałam tyle rzeczy porobic. Jestem tym przerażona, czekam az ten okres przejdzie, tylko kiedy to nastąpi? Mam wrażenie, że przesypiam zycie, ale może to tylko przemęczenie no i ta pora roku.
Czy Wy też tak macie, bo ja najchętniej zapadłabym w sen zimowy :-)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

03 gru 2007, 18:18

NOWA, możliwe że pora roku, a i i te pierwsze miesiące ciąży, ale cisz sie poki możesz tym spaniem, bo potem to dopiero bedziesz szukała tylko wolnej chwilki żeby się zdrzemnąć :ico_oczko:

Ja sobie bloga trochę świątecznie udekorowałam :-D

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

03 gru 2007, 18:19

Kasiulinka[b] dobrze, ze to nic groźnego :-)
Spinka śliczna ta bluzeczka :ico_haha_02: , ja chyba będę kupowac na bieżąco w miarę potrzeb i rosnącego brzusia. Jakoś ciężko mi przewidziec, jak bedę wyglądac chociażby za miesiąc :-)

[ Dodano: 2007-12-03, 17:22 ]
siunia pisze:NOWA, możliwe że pora roku, a i i te pierwsze miesiące ciąży, ale cisz sie poki możesz tym spaniem, bo potem to dopiero bedziesz szukała tylko wolnej chwilki żeby się zdrzemnąć :ico_oczko:

Ja sobie bloga trochę świątecznie udekorowałam :-D


Siunia właśnie tak sobie to tłumaczę :-)

A swiąteczna dekoracja po prostu śliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A jak idzie nauka testów, kiedy zdajesz?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość