julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

06 kwie 2007, 13:46

ajjjztym zabkiem to masakra dzis znow od rana placz i krzyki i juz nawet jesc nie moze malenstwo- tylko lyzeczka ai tak :ico_noniewiem: do buzki juz sobie palca wetknac nie da ale poki co ja tam jeszce nic nie widze... rany ile to moze trwac :ico_olaboga:
jasnie pani moze to i racja hihihi z ta bramka :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

06 kwie 2007, 17:12

Kasik a gdzie moge takiego health Visitor dorwac???? te polozne nie za bardzo chyba chca zebysmy my Polki cos dostawaly :ico_zly:
Ps Kasik moze urodzisz w moje urodziny 19.04??? w te dni podobno najlepsi ludzie sie rodza :ico_brawa_01:
Lucy mysle ze wyrobilas sie w tygodniach bo czytam w "glosiku" ze tyle wlasnie wynosi stawka jak sie te tygodnie przepracowalo :-)
Jasnie Pani zostawie to bez komentarza, bo jakos w tej ciazy mnie telepie a nie mam zamiaru sie denerwowac, dosyc mam nerwow w robocie
Ilonka dzieki, zalezy w co sie ubiore :-) ale brzusio mi rosnie i to w szybkim tempie teraz
Ps juz chce miec malego przy sobie :ico_placzek:
teraz jakas plaga jest bo wczoraj jak jechalam autobusem to same maluszki takie prosto z brzuszka co wyskoczyly takie fajniutkie g;)
dziewczyny myslicie ze to juz czas na " zakupy" bo mi sie wydaje ze za wczesnie, ale niektore z WAs widze ze juz kupuja :ico_haha_01:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

06 kwie 2007, 17:27

Julie kochana wiem co to znaczy zab wychodzacy, bo wlasnie Mayci wylazl, ale nam bardzo pomogly zimne gryzaczki z woda w srodku, zel calgel czy jakos tak nie moge go znalesc, oraz na noc czopek homeopatyczny tyle, ze jeszcze z Polski VIBURCOL-bardzo bardzo polecam!!!!
Uciekam sprzatac!

[ Dodano: 2007-04-06 ]
Julie nie zagladaj mu do buzi i nie dotykaj bo to bardzo boli i bez sensu jest draznic dzieciatko, a ten calgel to nakladam Mayci na paluszek i ona sama sobie smaruje.

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

06 kwie 2007, 18:16

dzieki delfina to ja juz nie zagladam bo faktycznie maly sie bardzo pry tym denerwuje

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

06 kwie 2007, 18:39

Julie moja kuzynka jak jej małej wychodziły zabki zastosowała dośc ekscentryczną metode, ale pomogła bardziej niż się wszyscy spodziewali... dała jej do żucia KABANOSA :ico_szoking: mała żuła tak sobie i sie uspokajała...

Delfina dzisiaj chyba przejęlam jakies geny od ciebie, bo od samego rana tylko sprzątam... tylko chodze po domu i szukam co tu jeszcze moge zrobić :ico_olaboga: umyłam już okna, zrobiłam dwa prania, posprzatałam łazienkę, wyczyściłam sofe i pufy... teraz 5 minut odpoczynku i idę prasować... a potem jeszcze zobaczę :ico_haha_02:

Martucha health visitor jest w każdej przychodni i przyjmuje przeciętnie raz w tygodniu... a tu masz linka do strony rządowej jakie benefity należą się kobiecie w ciąży:
http://www.direct.gov.uk/en/Bfsl1/Benef ... /index.htm
co do zaukupów, to od 20 tygodnia kupowałam ubranka, a od 26 tygodnia powazniejsze rzeczy, jak łóżeczko, wózek itd.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

06 kwie 2007, 18:58

martucha ja tez kupowalam wczesnej....nie moglam sie doczekac i jak tylko byl 12 tydz juz kupowalam ciuszki....jasnie pani nie wiem moze mi tego sick paya zaplaca,ale nie licze na to,bo kolezance nie zaplacili :ico_zly: ale ona miala zwolnienie z pl,tyle,ze przetlumaczone....zobaczymy ....julie zal mi nathanka,ale teraz to bedzie mial na dodatek hollywoodzki usmiech :ico_brawa_01: kasik a ty tez uwazaj z tym sprzataniem,bo ja sie za porzadki wzielam (domestosem he he) i teraz od tego zapachy mnie glowa boli,ale rozcieczylam,bo po przygodzie delfinki czegos sie nauczylam :-D a T gotuje :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

06 kwie 2007, 19:23

dziekuje Kasik :ico_buziaczki_big:
no to na to wychodzi ze wszyscy juz wszystko maja, a ja tylko pare ciuszkow mam :ico_olaboga:
chyba pojade po swietach na zakupy :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

06 kwie 2007, 20:17

martucha nie przejmuj sie ....tak naprawde to masz jeszcze czas...

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

06 kwie 2007, 20:30

Lucy pootwierałam wszystkie okna, żeby te zapachy wyleciały... a Domestosa uzywam tylko do łazienki a ten teren nalezy do mojego męża :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

06 kwie 2007, 21:05

Lucy masz racje, ale moj kochany w maju leci do Polski wraca w czerwcu wiec az tak duzo czasu tez nie bede miala, a wiesz jak bede sie czula w ostatnim miesiacu ciazy ????? :ico_ciezarowka:
pewnie jak super modelka na wybiegu :ico_brawa_01:
opuchniete nogi, rece, zero humoru itp :ico_olaboga:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość