@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

08 paź 2011, 18:14

Trochę wam zazdroszczę bo tutaj już od lat 6 lat i do szkoły .Na dodatek Lucek jest z grudnia i jak będzie szedł do pierwszej klasy we wrześniu będzie miał jeszcze 5 lat ehhh ale jak będzie dawał sobie radę to ok jak nie można go przenieść na jeszcze jeden rok do przedszkola tak mi powiedziano.

Matka Wariatka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 08 paź 2011, 18:44

08 paź 2011, 18:54

Cześć moja maja też z 2006 chodzi do przedszkola ale ja mam bardzo fajnie bo ona w przedszkolu jest dwie sale obok mnie więc jak coś mogę do niej pobiec.

Za roczek do szkółki i się cieszę bo wiem że sobie poradzi. :-)

Wasze też dadzą radę bez problemu! :-D

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

08 paź 2011, 20:43

Matka Wariatka, tu nie chodzi o to, czy moje dziecko da rade, bo wiem, ze da. Tylko po co zabierac mu dzieciństwo? Potem już tylko nauka i praca. I to wydłużona praca......

Matka Wariatka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 08 paź 2011, 18:44

09 paź 2011, 20:16

Aha no tak zabieranie dzieciństwa to to jest ale cóż takie czasy nastały.
Ale jeśli rodzice nie będą oprócz szkoły dawać im jakiś innych zajęć tylko pozwolą na zabawe to nie będzie tak źle

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

17 paź 2011, 21:30

Ja mam synka ,który działa niczym bomba naładowana niesamowitą energią gdyby nie to ,że chodzi do szkoły to chyba bym w domu nie wytrzymała haha .Umie pisać mama tata swoje imię .Nie dlatego ,że ja go uczyłam ,ale dlatego ,że sam pytał i się interesował umie dodawać proste liczby więc dlaczego miałoby mu być żle w szkole za rok?? Jestem pełna ufności co do nauczycieli ,że ta pierwsza klasa będzie jednak na lekkim luzie

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

18 paź 2011, 11:20

Witam . Zobaczymy w marcu czy będziemy mieli wybór międy przedszkolem a szkołą.
My dziś byliśmy na pobraniu krwi z Mateuszem. Okropnie płakał , ale niestety musieliśmy zrobić bo wpiątek jedziemy na ostateczną kontrol do instystutu mowy i słuchu i jak wszystko dobrze pujdzie to w poniedziałek będzie miał wycinanego migdała. Chociaż marnie to widze bo obecnie ma katar, ale mam cichą nadziej że do piątku przejdzie. Narazie od poniedziałku siedzi w domciu żeby się wykurować . Niestety przez to nie dosypiam bo obecnie mam nocną zmianę w pracy , ale co się nie robi dla dziecka

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

19 paź 2011, 10:57

lala, życzę powodzenia no i trzymam kciuki by katarek minął

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

19 paź 2011, 11:01

lala, rowniez trzymam kciuki :ico_sorki:

Maja zdrowa odpukac. Chyba ten rok bedzie dla nas dobry jesli chodzi o chorobska, bo poki co juz po polowie pazdziernika i moje nadal zdrowe :ico_sorki: :ico_sorki: tfu tfu odpukac i wszystko co mozliwe zeby nie zapeszyc. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

19 paź 2011, 14:51

[quote]lala, życzę powodzenia no i trzymam kciuki by katarek minął
_________________[/quote
Katarek prawie miną , ale pojawił się nowy problem :ico_placzek:
Dziś byliśmy z wynikami potrzebnymi do zabiegu u pediatry i ku mojemu i pani doktor zdziwieniu poziom przeciwciałciał wzw typu b u mateusza jest za niski. Teoretycznie szczepionki które bierze się w wieku niemowlęcym powinny chronić do 10 roku życia .A jednak nie wszystkich chroni . Całe szczęście że dla pewności zrobiłam to badanie chociaż w jego wieku do zabiegu nie potrzebne. Dostał od razu szczepionkę , ale pani doktor powiedziała że prawdopodonie będzie musiał za dwa tygodnie drugą wziąść .kURCZE jestem zła bo przez to znowu mogą zabieg przełożyć.W piątek jedziemy na ostateczną kontrol ciekawe co tam powiedzą :ico_placzek:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

19 paź 2011, 15:49

lala, wspolczuje i przykro mi :ico_pocieszyciel:
Na pewno wszystko sie dobrze ułoży zobaczysz. :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości