Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

03 lut 2009, 20:15

a to ty w spacerówce małego wozisz??
tak w spacerówce rozłożonej na płasko i takim grubym śpiworze. Uznałam, że gondola jest bez sensu, bo krótko z niej będę korzystać, a później jest niepotrzebna.
moja mama tez mi to powtarza ... polozna tez tak sądzi
to zacznij jeść normalnie, to i pokarm będziesz miała wartościowy. Monotonna dieta powoduje mało wartościowy pokarm.

A mój mały znowu spał 3 i pół godziny, najadł się i teraz sobie fika.
gaga22, noo, wózio pierwsza klasa :ico_sorki: chudzino jedna :-D suprr, że tak szybko dochodzisz do siebie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dzięki dziewczyny - jaka chudzino ? ja w życiu takiego wielkiego brzucha nie miałam :ico_olaboga: no ale dzidzi też nie :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

03 lut 2009, 21:05

jaka chudzino ? ja w życiu takiego wielkiego brzucha nie miałam :ico_olaboga:
nie marudź, bo Ci mój pokażę :-D :ico_oczko: a przy moim to Ty jesteś wklęsła :-P
tak w spacerówce rozłożonej na płasko i takim grubym śpiworze. Uznałam, że gondola jest bez sensu, bo krótko z niej będę korzystać, a później jest niepotrzebna.
noo, ja etż tak uważam, miałam wkładkę dla noworodka w komplecie, inaczej bym nie kupowała, a tak korzystam, ale mój Alutek juz wyrasta z niej, zresztą u mnie tak zimno nie jest...
to zacznij jeść normalnie, to i pokarm będziesz miała wartościowy. Monotonna dieta powoduje mało wartościowy pokarm
:ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

03 lut 2009, 22:34

Udało mi się dopaść do kompa, bo chłop poszedł jeść kolację.

Mały jak co dzień po kąpieli najchętniej u mnie na rączkach siedzi - wtedy jest spokojny i nawet wydaje się, że śpi. A jak go położę to od razu oczy jak 5 złoty i zaczyna marudzić. Jeszcze z pół godzinki i zaśnie na dobre jak zwykle.
noo, ja etż tak uważam, miałam wkładkę dla noworodka w komplecie, inaczej bym nie kupowała, a tak korzystam, ale mój Alutek juz wyrasta z niej, zresztą u mnie tak zimno nie jest...
Dokładnie. Mojemu małemu w tym śpiworze i jeszcze pod kocykiem jest cieplutko, a jakby były mrozy to tak na spacer nie pójdę. Zresztą jeszcze miesiąc i powoli się wiosna zacznie.

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

04 lut 2009, 09:04

witam z ranka :-D
my dzis pierwszy dzien od rana same w domku.mam nadzieje ze niunia bedzie grzeczna jak zawsze i pozwoli mami porobic rozne rzeczy w domku.. :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

04 lut 2009, 09:04

witam mala do 22 plakala nie wiadomo o co chodzilo a ona glodna jednak i kupa

dzwonilam do poloznej mam dawac cyca a potem dokarmiac

zaraz sie ubieramy i jedziemy na kuku na morfologie z mała....

ale bajzer mam ze szok
to zacznij jeść normalnie, to i pokarm będziesz miała wartościowy. Monotonna dieta powoduje mało wartościowy pokarm.
ty jestes szczesciara i jesz wszystko a ja wczoraj aby wprowadzilam serek i juz wzdecia... wiec boje sie czego kolwiek nowego wprowadzac ale po troszke zaczac musze

ok lece bo placze

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

04 lut 2009, 09:46

hej!

ja już tez na nogach, mała po karmieniu i teraz trochę śpi trochę nie. w nocy ok 4 dała nam piękny koncert. nie obeszło się bez espumisanu ;( nie mogę patrzeć jak ją męczą te wzdęcia, płacze razem z nią. poza tym strasznie ulewa, wczoraj wieczorem zwróciła chyba wszystko co zjadła. Marcin akurat ją nosił do beknięcia a ona tak chlusnęła, że aż na podłogę. potem to samo na łóżku i nowa narzuta do prania. ale pal licho narzutę, martwi mnie to, ze tak ulewa. uleje a za chwilę płacz bo głodna i znów cyca trzeba dac.

jestem strasznie głodna więc chyba czas na jakieś śniadanie. ostatnio zaczęłam pić bawarkę ale nie wiem czy to po niej niunia nie ma tych wzdęć więc muszę zaprzestać i zobaczymy...

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

04 lut 2009, 11:08

bry z rana :-)

u nas nocka oki :ico_sorki: powiem: bardzo oki, młodszy jadl co 4,5 godz i poza jedną dłuższą przerwą między 3.30 a 5.30 (noo, ileż możnba spać ;-) chłopak chciał omówić kilka tematów ze mną pilnie :-D ) to spał ślicznie :-D

ja teraz śniadanko w locie i sprzątam tak wizualnie (znaczy, żeby było widać względny porządek w salonie), bo za 2 godz przychodzi położna :-D a potem jak się utrzyma takie słonko na dworze (i zelżeje temp, bo jest -6stopni :ico_chory: ) to bym na spacer poszła :-)

a jakie plany u Was na dzionek?? :-)

aniabella, a radziłaś się lekarza albo położnej w związku z tymi ulewaniami?? wiem, że jak dziecko często ulewa to lekarze czasami przepisują lek specjalny... jedna z dziewczyn na grudniu podawała cos takiego synkowi, bo często ulewał i wymiotował...

gaga22, a jak się wózio sprawował na spacerku?? jak Ci się go prowadziło?? zadowolona jesteś z zakupu??

[ Dodano: 2009-02-04, 10:13 ]
aa i dziś będziemy ciociami :-) :ico_brawa_01: Beatris ma cesarkę, więc rozglądam się za wieściami usilnie :-D :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-02-04, 10:23 ]
noo, to się nasprzątałam :-D dzwoniła właśnie położna, że nie może dziś przyjść i czy bym jutro nie podeszła do przychodni, to zważymy małego i pogadam z innymi mamami :-D nnoooo, to jutro idę :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

04 lut 2009, 11:27

witajcie :-) ,
u nas nocka oki, wieczorem synusia coś po karmieniu brzuszek bolał i płakał, dałam mu Plantex i powoli mu przeszło. A dziś rano mu ulał i to sporo.

[ Dodano: 2009-02-04, 10:28 ]
aa i dziś będziemy ciociami :-)
super :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-02-04, 10:29 ]
a jakie plany u Was na dzionek?? :-)
siedzenie w domu,
no może pójdziemy na spacer, dziś nie wieje, ale jest narazie 0 stopni

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

04 lut 2009, 11:38

no może pójdziemy na spacer, dziś nie wieje, ale jest narazie 0 stopni
kurczaczki... u mnie wczoraj tak pizgało (nawet nie przepraszam bo to wianie nie było, łby urywało po prostu.) że też nie byłam nawet, jak przestało padać, ale dzis na ten mrozik to się cieplej ubiorę i tyle :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

04 lut 2009, 11:50

U nas nocka też ok, mały ładnie spał, ale też o 4 rano postanowił pół godzinki z mamą pogadać :-D
gaga22, a jak się wózio sprawował na spacerku?? jak Ci się go prowadziło?? zadowolona jesteś z zakupu??
super - prowadzi się rewelacyjnie i niemal w miejscu można zakręcić. Ale ja wiedziałam co robię, moja kuzynka ma trzykołowca tej firmy i ja nim jej córkę woziłam, dlatego wiedziałam, że te wózki super się sprawują.
ty jestes szczesciara i jesz wszystko a ja wczoraj aby wprowadzilam serek i juz wzdecia... wiec boje sie czego kolwiek nowego wprowadzac ale po troszke zaczac musze
milutka jak nic nowego nie wprowadzałaś, to też pisałaś, że małama wzdęcia i kupy nie może zrobić. Więc to pewnie nie zależy od Twojego jedzenia, tylko taka już jej uroda - po prostu ma kolki, a to jak wiadomo jest niezależne od diety matki. A ja po prostu od początku jadłam normalnie i nie muszę niczego wprowadzać, a mały się do tego od razu przyzwyczaił. To nie od szczęścia zależy, tylko od racjonalnego postępowania.
Ostatnio zmieniony 04 lut 2009, 11:52 przez gaga22, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość