Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

04 lut 2010, 15:56

ELu no rece opadają na Twoja tesciowa. Ja bym sie wkurzyła konkretnie za takie teksty. :ico_zly: Ale ja zawsze się wkurzam a potem pokojowo podchodzę do sprawy...

Aniu jak Ci tam na spacerku było? U nas też dziś śliczna pogoda. Aż się lepiej robi na sercu :-D

Martunia trzymam kciuki za egzamin. Póki co dobrze Ci idzie. :ico_brawa_01:

Justyna fotelik super. Lence na pewno będzie wygodnie. :ico_oczko:

Anita nie martw się okresem bezruchu. Taka pora roku, że nic się nie dzieje... Przyjdzie czas to sprzedasz.


A my dalej u mamy :-D Ale Szymek już zaczyna marudzić, bo tęskni do taty dlatego nie wracamy w niedziele tylko w piatek. Nie bede go to trzymała na siłe. Odpoczęłam sobie troszkę, nabrałam sił i mogę ruszac do boju o prace. :-D Jakiegos optymizmu nabrałam..
Dziś Szymek zaliczył mały wypadek. Chciał wejsc do mnie na rece (siedziałam przy stole) i jak się wdrapywał uderzył głową w kubek stojacy na stole. :ico_placzek: rozciął sobie skórę przy oku i ma sliwe... Biedulek moj kochany. A jaki płacz był.. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

04 lut 2010, 16:11

śliczny ten fotelik :ico_brawa_01:

Ula super, że nabrałaś sił!!!! Rysio się tez pewnie bardzo stęsknił za Wami!!!A Szymuś biedaczek, miejmy nadzieję, że szybko zejdzie, dobrze, że nie tzreba było szyć bo to byłby klops totalny...

A ja zrobiłam sobie przerwę i nie chce mi się wracać do tych notatek... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

04 lut 2010, 16:51

biedna Amelka, Lenusia juz w zasadzie nie choruje, ale teraz chyba ma zapalenie spojowek. Na poczatku myslalam ze oczy jej ropieja przez to ze ma za dluga grzywke i wlosy podrazniaja oko, podcielam i dalej. Ciotka zobaczyla mowi ze zapalenie i zeby przemywac rumiankiem. od niedzieli przemywam i nic...moze jakies krople, ja chyba dostawalam sulfacetamid, ale nie pamietam czy byl na recepte. Ania, moze pomozesz...

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

04 lut 2010, 20:03

Dziewczyny dzisiaj zarejestrowałam swoją działalność i świętuję :ico_kawa: :ico_tort: :ico_tort: Moja firma rusza pierwszego marca. Najważniejsze, że się odważyłam.
Czytam Was cały czas, ale odpiszę później. Mam nadzieję, że bezruch minie, spacer z dziećmi się udał, Brew się goi i fotelik spędził. To tak krótko. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

04 lut 2010, 23:23

Marta- oby egzamin poszedł dobrze :ico_sorki: :ico_sorki:

Ula- super że odpoczęłaś i nabrałaś sił. :ico_brawa_01:

Ela- :ico_brawa_01: za firmę i powodzenia.

Justyna- sulfacedamid to chemioterapeutyk wiec na receptę.

Spacerek udał się świetnie, byliśmy ponad godzinę na placu zabaw, było takie piękne słoneczko. Ale poszłam na łatwiznę i podjechałam autkiem na taki ogrodzony plac, coby mi Tosia nigdzie nie uciekła :-D A popołudniu byliśmy na kręglach, ale było fajnie tak zwyczajnie sobie wyjść :ico_brawa_01: już zapomniałam jak to jest, nawet wypiłam sobie troszku piwa- ale cii :-D

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

05 lut 2010, 01:16

Ania, fajnie ze wyjscie sie udało :-) ja ostatnio w ogole nie moge piwa, reddsa owszem, albo jakiegos mega słabego drinka i nic wiecej.
Kiedy powinna byc poprawa z tymi oczami, od niedzieli wieczora przemywam oczy i nie widze poprawy. Jak cos to dac jej ten sulfacetamid, bo u mamy mam zapas po tym jak kolega potraktowal moja twarz pasta do zebow, a ja wtarłam to w oczy

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

05 lut 2010, 09:16

Wiesz co ja przemywałam Adasiowi rumiankiem i solą fizjologiczna i mu po 3-4 dniach przeszło. Możesz jej potem zakropić 6-8 razy na dobę 1-2 krople do worka spojówkowego. Takie jest zalecenie ale może spróbuje tak raczej 6 niż 8 razy. Powinno jej przejść.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

05 lut 2010, 15:31

ehhh dostałam dziś z egz 3,5...trochę złą jestem na siebie bo program obroniłam na 5 ale poległąm na pytaniu teoretycznym, bo było tak sformułowane,że nie wiedziałam o co kaman, a umiałam to...ale co tam ważne, że do przodu :-D Jutro jedziemy po Nelkę, juz się steskniłam za tą moją kruszynką :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

05 lut 2010, 15:35

Marta- :ico_brawa_01: za zdany egzamin. Może umówimy się kiedyś z dziećmi w Gibonie w Aqua parku, ja co prawda nie byłam ale ponoć jest mega fajnie, a godzina 9zł.

A my dzisiaj mieliśmy kolejne podejście do przedszkola, zabrałam też Adasia, na początku był straszny ryk i nie chciała mi z kolan zejść, ale jak usłyszała jak się dzieci bawią to nieśmiało poszła, wychodziła parę razy ale ogólnie chyba się już przekonała i następnym razem spróbuje ją tam zostawić, oby się udało :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

05 lut 2010, 15:39

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Martunia :-D Ania, a co to za przedszkole? W ogole gdzie będziecie zapisywać, marzec tuz tuz, a ja jeszcze do konca nie wiem. Na pewno na okólną bede próbowac bo tam sie dzieci ze zlobka naszego ponoc dostaja w pierwszej kolejnosci, ale gdzie jeszcze...

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość