ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

19 lis 2007, 12:22

a tu wklejam jeszcze ozdoby robione przez moja mame
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ten jest z brokatem
Obrazek
Obrazek
wieksza wersja poprzedniego
Obrazek

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

19 lis 2007, 12:42

o jakie ładne Aniołki na dzien dobry ........

ja juz cała chatke posprzatałam - tak dla polepszenia nastroju .... hehe

teraz mmyju myju i lece na poczte .... zapłacic za pieprzony gaz 1000 zł wrrrrrrrrr :ico_zly: no ale co ciepełko musi byc ....

http://s1.bitefight.onet.pl/c.php?uid=53994
klik klik ...

a Miluni :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :509: :509: :509: i jeszcze :532:

a mojemu Jakubowi włosy zaczeły rosnac :537:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

19 lis 2007, 13:30

ladybird23, fajne te ozdoby szczególnie ten bialy aniolek super :)
jak wystawisz to daj znac

i nie martw sie u nas tez nocka do nonono

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

19 lis 2007, 13:55

oj syropki nie smakuja :ico_nienie: i juz widze jak bedzie wygladac podawanie ich po 3 razy dziennie :ico_olaboga: płacz i plucie :ico_noniewiem:

na allegro wystawie, tylko musze sie dowiedziec jak to sie dokładni erobi, bo jestem poczatkujaca...do Świat zdaze :ico_oczko:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

19 lis 2007, 14:26

Lady śliczne cudeńka robi Twoja mama, no i kolejna drzemka się nie udała, usypianie na rękach, fakt ze nie muszę go długo usypiaś ale fajnie buy było wrócić do czasów kiedy to sam usypiał no ale cóż szpital zrobił swoje...

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

19 lis 2007, 15:15

Dla Miluni sto lat :ico_prezent:

KUIka to chyba dobrze, że Kubusiowi rosną włosy :ico_noniewiem:

I parę fotek mojego marudy :ico_oczko:

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

19 lis 2007, 16:02

ja już nie wiem co mam robić z tym moim alergikiem, dziś o 12 dostał surowe jabłuszko ( je już od dawna) pomieszane ze słoiczkiem marchew jabłko i kaszką jabłkową, o 14 dałam mu samo mleko (zawsze dostawal mleko z kaszka) zjadł odbił a dosłownie za sekundę mi zwymiotował marchewką i mlekiem.... za 10 min poszła kupa taka bardzo rzadka ale zółciutka i już nie wiem co to było marchewka mu zaszkodziła??? słyszałyście może o uczuleniu na marchewkę??? wcześniej jak mu dawałam zupki z marchewką to nic się nie działo...

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

19 lis 2007, 16:15

kate_k82, moja pani doktor mówi, że uczulać może właściwie wszystko, nawet marchewka i jabłuszko. Mój Karol nie toleruje jabłuszka, ma po nim okropne gazy, wysypki nie tylko właśnie gazy. Trzeba mieć tylko nadzieję, że z tego wyrosną.
Ale obiawy,które opisujesz, to znaczy ta rzadka kupa to może raczej na zęby, skoro była ładna. Proponuję dać jutro taki sam zestaw i zobaczyć, co się będzie działo.

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

19 lis 2007, 16:43

dzień dobry !!!!!!!!!!! :-D
dla solenizantów z wczoraj i dziś - Kingi i Milenki :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
w weekend mnie nie było- bo byli dziadkowie jedni i drudzy :-D prezenty były :-D
ja dziś w pracy .. było ok ..szybki w miare pwrót ..tylko sie dowiedziałam, że chyba na początku grudnia - tez wyjazdówka .... na tydzień ..podobno do Płocka ... :ico_zly: 100 km ..i co ? będę kursowac????? :ico_zly: nie wiem ... :ico_noniewiem:
kamizela - Hubertusowi sie ulewa po marchewce ... jakoś mu nie wchodzi ..
mały zasnął - ja mam chwile - na pralke ... zjedzenie :-D do :-D

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

19 lis 2007, 17:26

Sikorka no właśnie wszystko się tak złożyło że kupę moge podpiąć pod zęby, tak się właśnie zastanawiam czy może go nie przekarmiłam dlatego zwymiotował lub co raczej bardziej prawdopodobne to ze niepotrzebnie mu dałam samego nutramigenu bo jak jadl to widziałam że mu nie podchodzilo a mimo to chciałam żeby zjadł.... no cóż Mat zasmakował innego smaku i samo mleko jest już beeeee, ale zobaczymy jutro czy jakiejś nowej wysypki nie ma bo ta stara to już schodzi teraz totylko buzia wokół ust jest taka nieładna... małe krosteczki i troche jakby zrogowaciała ale wydaje mi się ze od śliny....
Gosia widzę ze ciągle jakieś wyjazdy...nie wiem jakie jest Twoje zdanie ale co podoba Ci się praca??? a wyjazdy to przecież nie takie straszne,

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość