Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

19 mar 2008, 22:14

czesc kochane
no jestem wreszcie
wczoraj juz nie dalam rady
wrocilam dopiero po 18-tej, i tak spedzilam kilka godzin przy kompie, ale pocztalam tylko i ucieklam :ico_wstydzioch:

dzis za to probowalam kilka razy sie tutaj dobic, ale chyba znowu sa jakies problemy na forum, bo ten error pojawia sie za kazdym razem :ico_zly:

chustowalismy sie dzis z lelekiem. normalnie czad, prosta ta mei tai, poogladalam filmiki na you tube i wszzystko zajarzylam
adas biegal wczoraj z lelkiem na plecach po domu i sie wydurniali
a dzis ja z nim w taki sam sposob gotowalam
ale sie rozgladal i wyginal do tylu, bo moj syn lubi ogladac swiat do gory nogami :ico_puknij:
cos po mamusi odziedziczyl :-D

droga do szkoly dzisiaj mi tak sprawnie poszla. zupelnie nie czulam tej trasy , jak za pierwszym razem wiec lajcik
w przedszkolu powtorka z ub tygodnia
lelus plakal bidny co chwile
ale babeczki mowily ze to normalne
zazwyczaj pierwszy i drugi raz sa ok a dopiero potem sobie zdaja sprawe i sie zaczyna
mowily zebym sie nie poddawala to w koncu sie przyzwyczai
a ja jestem zaraz za sciana wiec co chwile moge do niego biegac, tulic itd

z tego wszsytkiego to juz drugi raz malo co na lekcji siedzialam
teraz mamy 2 tyg przerwy
potem kilka zajec i lece do polski
wracam na 1-2 spotkania i ...egzamin :ico_szoking:
swietnie poprostu az mi sie odechcialo/.
no ale jakos dam rade, musze!!!

lelek juz wykapany od godziny bo kupala takiego trzasnal ze adam znim prosto do wanny polecial hehe
teraz sobie autkiem smigaja po pokoju, a lelek spiewa nam...
ciekawe jak dlugo dzis bedzie zasypial??
wczoraj adam juz padal
az musielismy sie wymienic
bo lelek ponad godzine po lozeczku latal hihi wstawal, siadal, krecil sie wszedzie hihi az w koncu zmeczyl sie i usnal
a tam
najwazniejsze ze W ŁÓŻECZKU juz druga noc spał
a taki byl kochany przy tym, ze nawet nie moglismy sie gniewac.. smial do konca :-D

powiedzcie dziewczyny co przygotowujecie na swieta? moze znowu cos pysznego podpowiecie...
my poki co przygptpwujemy dwie salatki
z dzikiego ryzu
drugiej jeszcze nie wymyslilam
i sledziki na slodko (przepis z bozego narodzenia)
na obiad schab albo z ananasen badz mam drugi jakis super przepis, jeszcze nie testowalam ale dziewczyny zachwalaja
jajka faszerowane
jajka z chrzanem
i oczywiscie zurek z kielbasa na wielkanocne sniadanie
a ze slodkiego.... odmrazam piernik od mamy
a sama zrobie karpatke z torebki...
i moze sernik na zimno jeszcze.. hmmm
bo mamy gosci w sobote i w poniedzialek
a w niedziele sami jedziemy w gosci do watford wiec tam tez cos zabierzemy do jedzonka ...

[ Dodano: 2008-03-19, 21:21 ]
ania1980 pisze:Aha, w reperturze wydawanych przez Lenkę dźwięków pojawiło się "nianiania" - moja mama śmieje się, że dziecko mówi do mnie po imieniu .

a moze nianie woła??

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

19 mar 2008, 22:26

Hej Madziorka ty córo marnotrawna :ico_oczko: Lelek napewno się przyzwyczai zobaczysz , a z tą szkołą to odiazd jakiś masz. Ja na święta to robie roladki z indyka nadziewane pieczarkami i gotowanym jajkiem do tego obowiązkowo sałatka z pekinki
na deser sernik taki co zawsze robie miodzio na śniadańko to my to co poświęcimy w sobotę czyli kiełbasa biała chrzan chlebek szyneczka i jajuszko obowiązkowo z majonezem albo i bez hi hi hi a sałatka z tym ryżem dobra bo kusząco tak jakoś mi to wygląda?Kurka brykam spać bo ostatnie nocki ciężkie były dobranoc.
A mnie też niechciało wpuścić i to długo kurka bezprzerwy wyskakuje mi "trwa zakup nowych serwerów" :ico_zly:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

19 mar 2008, 23:10

kamila mam taka propozycje dla twego malego zarloczka
na obiadek zaserwuj mu
najpierw warzywka w calosci ugotowane do raczki: marchewka, brokul, ser zolty, itd
potem zupka
a po niej owoce i woda

to naprawde powinno go zapelnic
w mojej ksiazce wlasnie tak pisza, ale ja jeszcze tyle nie daje bo lelkowi poki co zupka i owoce wystarczaja a i bez owocow czasem sie obejdzie, hihi

drugie takie pozywne danie proponuja popoludniu jakies 2 godz przed mlekiem...

ja daje wtedy tylko lekki deser bo tez jak na razie lelka to zaspokaja
ale mam kolezanke ktora ma dziecko z maja i on juz tak dlugo to wszystko wcina.. i spi jej cala noc bez jedzenia

mowila ze wlasnie jak zaczal sie budzic czesto to takie menu wprowadzila i juz nie potrezbuje nocnych karmien
ale wiadomo ze nie u kazdego to poskutkuje

ja mysle ze dopoki lelek bedzie na cycu to bedzie sie budzil i juz
bo musi sobie pocyckac by na nowo zasnac
i nierzadko jak zabieram piers to przez sen mnie opierdziela i ssie na nowo :ico_puknij:

kamila ja z you tube nie mialam takich problemow. ale ostatnio czesto tsrona mi sie nie wyswietlala..

widze ze zasypianie u tomka wyglada poodbnie jak u lelka..

sluchajcie SUKCES
LELEK PADL OD RAZU PO WYDOJENIU BUTLI, w LOZECZKU
moze dlatego ze zostal szybciej wykapany
potem bawil sie jeszcze w salonie az zaczal marudzic na calego ze zmeczenia
wiec dostal mleko ..i odlecial

jutro tez tak sprobujemy zobaczymy czy zadziala hihi

kamila znam ten bol.. pelna szafa a ubrac sie nie ma w co :ico_olaboga:
chyba kazda kobieta tak ma...
bo u nas jest tak ze jak nie mamy nic nowego to nie ma co na siebie wlozyc nie?

z praniem recznym u mnie to samo hehe moze i rok lezec.. nie znosze tej czynnosci
wszystko pcham do pralki
najwyzej ustawiam na delikatny program bo w obecnej nie mam opcji "pranie reczne"
lenistwo na maxa nie?

mieso na zupke gotuje roznie ale zwykle razem z warzywami, a jesli osobno to nie z racji alergii. tylko czasem mi tak pasuje hihi



edyta zycze wam duuuzo zdrowka. zeby udalo wam sie wykurowac do swiat... jeszcze macie kilka dni!!! buzka

witam ciebie Alinko i synka Aleksandra!!! tak jak kamila pisala.. juz niewiele nas tutaj starych czerwcowek, nowe mamy i maluszki mile widziane, podobasz mi sie
duzo piszesz, i taka usmiechnieta sie wydajesz, bratnia dusza hihi

Ala lelek wiecznie sypia rozkopany hehe goracy chlopak
a moj adas,, potrafi w kazdej pozycji odleciec, nawet na siedzaco podczas wizyty znajomych.. dobrze ze nikt sie nie gniewa tylko smieje zniego hihi

i dla ALKA :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Madzia rosnie ci pieknie Marcinek. bedzie chlop jak dąb a raczej jak tata hihi
a te twoje zrzucone kiloski :ico_szoking: naprawde godne podziwu..!!!! pokaz sie nam laska!!!! :ico_brawa_01:


kamila u nas spiworek w ogole n ie spelnia swojej roli hehe rozsunelam go calkowicie i sluzy jako kolderka lelkowi albo i nie.. bo on kopie na maxa hihi


frydza
ale wsia zapachnialo.. lubie takie swojskie klimaty..
fajnie jak jest mozliwosc by dzieciaki mialy kontakt z takimi miejscami

edyta salatka z dzikiego ryzu jak dla mnie bomba :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-19, 22:12 ]
-indigo- pisze:Madziorka nie wiedziałam, ze ja tu za Ciebie na zastepstwo przyszłam. Myslałam, ze na jednaj zmianie robimy?????


:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

dziewczyny nawet nie wiecie jak fajnie jest miec tyle zaleglosci
jak za dawnych dobrych czasow
a mysle ze to sprawka aleksandrowicz hihi
:ico_sorki: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-19, 22:13 ]
ufff no teraz spokojnie ide sobie :-D

pamietam o przepisach.. ale to troche schodzi a na pamiec tak nie znam hehe dopiero kilka z ksiazki gotowalam hihi
napewno cos zapodam
papa

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

19 mar 2008, 23:32

dobry wieczór mamusie!!

U nas dzień minął w miare w miare, mimo że poznań dzis został lekko przypruszony śniegiem nie zostaliśmy w domku, jednak wyszliśmy na spacerek, Alek od razu zasnął i w sumie po 30 minutach juz bylismy w domciu, troche bez sensu takie krótkie spacery, ale przynajmniej chłopak spokojnie zasnął i później jeszcze w domu spał ponad godzinkę :ico_brawa_01: w sumie obudził sie po 17 i teraz po 21 jakos usnął - coś dziwnie, bo zazwyczaj mniej spał w dzień, a jak juz to później zasypiał, ale pewnie ta pogoda go tak usypia, albo zabki..albo ja go tak zanudzam.. :-D bo jak tatuś wrócił to chłopak taak sie ożywił, noralnie prawie skakał i sie rozgadał i pośmiał i zaczał nawet sie sam bawić zabawkami które go zazwyczaj nudzą :-D
czasem mam wrażenie że jak jesteśmy tylko we dwoje to on bardzo marudny sie robi :ico_szoking: chyba cos w tym jest ze taki dzieciaczek powinien mieć różnorodność :ico_haha_01: a jak to u Was jest??

i do rzeczy..
Edyta29 - ja też mam nadzieje ze mój mały szybko wyróśnie z alergii, to jest takie paskudztwo :ico_zly: tak mi go zal jak sobie pomysle ze on tak mało rzeczy moze jeść..i teraz coraz gorzej bedzie, bo przecież bedzie coraz wiecej potrzebować!!!daje mu i cebion i wapno wit d itd ale co to jest w porównaniu z pełnowartościową dietą :ico_olaboga: wiec modle sie zeby szybko udało nam sie zwalczyć te dolegliwości :ico_olaboga: Twoje dziewczynki fajne, byc może matka natura sprawiła ze jedna do taty a druga do mamusi :-D trzymam kciuki zeby malutka szybko wyzdrowiała i żeby w świeta juz spokojnie świetowac tylko, bo pyszności sie szykują :ico_brawa_01:

Madziorka hihi - witaj!!!! wczoraj do Was zapukałam, jesli i Ty nie masz nic przeciwko, bardzo miło bedzie mi z Wami pisać..ślicznego masz synka!!i chyba taki mały łobuzek jak mój Alek, mój tez uwielbia po łóżeczku buszować :-D tez tatuś go do snu skłania ale ja zawsze musze na koniec wkroczyc do akcji :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-03-19, 22:42 ]
Madziorka hihi widze ze Ty jestes nizła w kuchni i że Twój synek ma z Tobą bardzo dobrze :ico_brawa_01: a w tej książce pisza coś o daniach dla alergików?? :ico_sorki:
ale pewnie nawet jakby było to i tak każde dziecko na co innego uczulone :ico_puknij:

no i te pomysły na świąteczne menu tez fajne :ico_brawa_01: ja chyba tylko babke upieke - taka nietypową bo majonezową :ico_haha_01: bo na swieta jedziemy do rodziców i tam juz bedzie wszyściutko :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 mar 2008, 23:51

Witam wieczorkiem :-D my po zakupkach prezenty nakupione dla dzieciaczkow-chrzesnikow,Wiki kupilismy zabawki bo tyle ma ubran ze starczy,kupilismy jej czadowa komore gra,swieci,dzwoni super czadowa mowie Wam,i foremki i wiadereczko hihi ponioslo mnie ale co tam!!narazie w wodzie bedzie sie z tym pluskac zanim do piaskownicy dojdzie :ico_oczko: MADZIORKA u nas standardzik swiateczny rano jaja,buraczki z chrzanem,kielbacha,szyneczka itd,w 1 dzien idziemy w gosci,a w 2 dzien przyjezdza do nas na obiad brat z rodzinka bedzie rosol,kluchy,rolady i czerwona kapucha,pozniej ciacho i zimna plyta wymysle cosik :ico_oczko: ALEKSANDROWICZ u mnie to samo Wiki zawsze sie ozywia jak ktos przychodzi a szczegolnie tatus z pracy :ico_oczko: EDYTKO wklejaj fociaki slubne czekamy :-D DOBRANOC

[ Dodano: 2008-03-19, 22:52 ]
AAAAAAAAAAAa maz mi kupil zarabisty sweterek cud malina :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

19 mar 2008, 23:59

Frydza - to gratuluje udanosci w zakupach :ico_brawa_01: a moze ta komóreczka to fisher price??my alkowi niedawno taka zakupiliśmy bo on uwielbia komórki i telefony aleee pogardził nią :ico_puknij: nie dał sie nabrać , nadal woli autentyki :-D czasem na nia spojrzy, jak juz bardzo go prosimy :ico_sorki:
no i mężulka masz kochanego :ico_brawa_01: mój teraz rzadziej jakoś ale predzej to czesto mi takie prezenciki serwował :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

20 mar 2008, 00:02

Aleksandrowicz, nie to taka z tesco ale fajniusia Wiki pstrykala juz nia i zajadala antenke :-D fajna Wiki jak ja ujzala to buzie otwarla z wrazenia hihihi ale mielismy ubaw :-D ZMYKAM DO JUTERKA Obrazek

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

20 mar 2008, 00:35

Frydza - achaaa, no fajnie ze Wiki lubi nowe zabaweczki :ico_brawa_01:

jak obiecałam - krótka wizualna opowiastka o mnie i mojej rodzince

Oto Aleksander Marcin - 2 godziny po narodzinach
Obrazek

tutaj Aleksander ma 6 dni
Obrazek

tutaj z mamusią - pozycja do spania mojego maleństwa, do niedawna ulubiona
Obrazek

a tu Alek z Tatusiem i suuper zabawką - u dziadków jedną z ulubieńszych, suuper duuużą i ciekawą :-D no i tutaj Alek juz starszy 6miesieczny
Obrazek

Alek (7miesiecy)i obiekt pożądany przez niego - oczywiście bo trudno dostepny
Obrazek

no a tutaj Alek dzisiejszy 9miesieczny - dziś na całego próbował stawać, juz dawno próbuje sie cwaniak puszczać ale pada na nonono a dzis nawet nawet sie mu udawało
Obrazek

a tutaj nasza trójka, zdjęcie grudniowe, no prawie noworoczne bo z tych okolic
Obrazek

tak wygladamy :-D

zmykam, męzulek w stałej gtowości na fotelu, trzeba go delikatniiije obudzić, myjku i spanko
jutro bedzie dzien biegania, załatwiania, pakowania powolutku i chrzestny Alka nas odwiedzi, ale mam nadzieje ze uda mi do Was zagladnąć

dobrej nocki mamuski i Waszym dzieciaczkom

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

20 mar 2008, 01:36

witam nowa kolezanke :-D nic wiecej nie napisze ,bo padam hi hi powiem Wam tylko,ze Oli znow je obiadki jak kiedys...on ich nie je,tylko pozera :ico_brawa_01: odmienilo mu sie cos :ico_brawa_01: bardzo sie ciesze...a spi juz o 18...ja padlam z nim po pracy i spacerze,wstalam T otworzyc,bo jeszcze kluczy nie dorobilismy i zaraz znow w kime,bo jutro wolne,mam jazdy i szkole

[ Dodano: 2008-03-20, 00:37 ]
dziekujemy za zyczonka

:ico_tort: dla Aleksandra :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

20 mar 2008, 09:47

Witam z :ico_kawa: Wiki juz o 7 wstala :ico_noniewiem: glowa mnie juz boli ojojoj!!!!ALEKSANDROWICZ super z Was rodzinka,i maly kochaniutki od urodzenia :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:
lucy23 pisze: powiem Wam tylko,ze Oli znow je obiadki jak kiedys...on ich nie je,tylko pozera odmienilo mu sie cos bardzo sie ciesze.
cieszymy sie razem z Toba super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-20, 09:04 ]
. od 21 do 24 marca br. Aby nie zaginęły jakiekolwiek posty, tematy i odpowiedzi - forum dyskusyjne zostanie na ten czas wyłączone. W okresie tym może pojawić się także brak dostępności portalu. Za utrudnienia, Przepraszamy. czyli zamkna tt na ten czas :ico_noniewiem:,u gory tak pisze!!!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość