Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

02 lis 2007, 22:00

a ja ostatnio w roosmanie widzialam test na pigule gwaltu :ico_szoking:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

02 lis 2007, 22:05

O Prosze jak wesoło :ico_haha_01: Dobrze,że przeczytałam po fakcie to się nie zamartwiałam :ico_haha_01:
Marta Polscy źli,Irlandzcy jeszcze gorsi :ico_noniewiem: Będę chyba co miesiąc do Polski leciała po leki :ico_sorki:
Idę spać bo mi tak maluchy jeszcze buszują,że szlag mnie trafi.
pa

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

02 lis 2007, 22:17

kurde nie dalam rady zrobic inaczej tego zdjecia, ale tu jest dowod, ze jestem juz prawdziwym specjalista i na plecach nawet Luske zawiaze :-D chusta juz nie ma dla mnie tabu i tajemnic :-D :-D :-D
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

02 lis 2007, 22:49

Zubelek polscy lekarze są boscy
lucy23 pisze:a zart niezly....jak przeczytalam,ze belkotala,to juz mi do smiechu nie bylo...i tak sobie pomyslalam,ze to niemozliwe,bo dzieci alkoholiczek nie sa tak zadbane jak Vinee

Lucy Ty jak coś palniesz to leję :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

02 lis 2007, 23:35

hey kochane mamuski to ja belkoczaca mamuska!!! :-D :ico_haha_01:
No niezle sie usmialam jak nie wiem co z tego zartu Marty!!!!Nasza diablica hihihi!!!!! :ico_haha_01: :ico_smiechbig: :ico_brawa_01:
Ja wlasnie znalazlam chwile na TT,po dlugiej nieobecnosci :ico_oczko: :-D
Po pierwsze ogromne buziaki dla Emilki,Oskarka,Kubusia,Vikusi z okazji ich urodzin i miesiecznic!!!!! :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: jednoczesnie przepraszam,ze spoznione zyczonka,ale jakos tak sie zlozylo,ze nie dotarlam wczesniej... :ico_noniewiem:
Fotki dziewczyny boskie,naprawde :ico_brawa_01: :ico_haha_02: Leos i Kubus jako przystojniacy dynie przecudni,i brawa dla mam za piekne stroje!!!!
Madziorka ale Ci Leos wydoroslal,juz taki maly facecik,widac jak rosnie na oczach!!!!
Ciesze sie bardzo,ze dobrze przybiera na wadze!!!!Trzymaj sie kochana i duzo mleka w cycorkach!!!! :-D :ico_oczko: Wielkie brawa za postepy dla Leosia!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Zubelek duzo zdrowka dziewczynkom zycze,tak mi Was szkoda,ze tyle czasu choruja i ze w domu musicie siedziec,wiem ze to pewnie nielatwe....jakbym sama byla blizej to bym Wam poszla na zakupy,szkoda,ze nie masz jakis sasiadow,ktorzy mogli by pare rzeczy Ci kupic...a dla Ciebie Zubelku wielkie brawa,bo i tak swietnie sobie radzisz....podziwiam Cie naprawde!!!!!Buziaki wielkie!!! :ico_haha_02: :ico_buziaczki_big:
Dziewczynki na fotkach przecudne,a jakie maja pomysly z makijazem,hihihi!!! :ico_brawa_01:
Lucy ale macie orzech do zgryzienia z ta Norwegia,ja nie wiem co bym zrobila naprawde..ale ja lubie nowe wyzwania i przeprowadzki,,ostatecznie jak Wam sie nie spodoba to zawsze mozecie wrocic spowrotem do Uk.. :-D
Jasnie Pani:) fajne kolorki tej nowej chusty :ico_brawa_01: ale Luska to chyba rzeczywiscie lubi sie w niej nosic!!!na fotkach z kolezanka Helenka poznalam Lusie od razu,ale rzeczywiscie roznicy w rozmiarze nie mozna dostrzec,i pododbne od siebie nawet po tych puckach!!!hihih
Ela nie martw sie o Kondzia,ja wiem,ze to nielatwe zarowno dla niego jak i dla Ciebie,nowe miejsce,ludzie i emocje,nie ma sie co dziwic,ze nie spodobalo mu sie za pierwszym razem to zupelnie normalna reakcja,bo przywykl,ze byliscie nierozlaczni..zobaczysz jak mu sie pozniej spodoba w zlobku,ze nie bedzie chcial do domu wracac jak sie zaprzyjazni z dziecmi!!!!Glowa do gory!!!Ja sama tez jakos jeszcze nie dojrzalam to takiej mysli,zeby Vinee z kims zostawic obcym,ale za niedlugo mnie czeka to samo.. :ico_noniewiem: :-D Brawa dla Kondzia za rozgadanie!!! :ico_brawa_01: teraz to bedzie mu sie buzia nie zamykala!!!hihih
Delfina no wreszcie jestes na TT,a tak sie martwilysmy co u Was!!!
Butki sliczne :ico_brawa_01: :-) a Maycia przepiekna na fotkach a w tych skrzydelkach motylka boska jednym slowem :ico_buziaczki_big:
Gosia Tomcio super w tej pidzamce wyglada!!!!! :ico_brawa_01:
a ta figurka Ci juz doszla czy jeszcze czekasz na przesylke?
Beatko Marcelek przesliczny i jaki duzy chlopczyk,teraz to Oskarek nie bedzie odstepowal nawet na krok braciszka!!! :-) :ico_haha_02:
Julie forki z urodzin slicznotki super,i nie martw sie,ze Nathanek sobie narzeczonej nie znajdzie,juz pewnie sie koleja ustawia!!!!strasznie Ci urosl,bardzo duzy sie wydaje!!! :ico_brawa_01:
Sandrusia zapomnialam Ci powiedziec,ze super wygladasz w tej nowej fryzurce,zreszta chyba w kazdej Ci do twarzy!!!
Emilka Nathanek boski,zgadzam sie,ze podobny caly do taty,a ta pierwsze fotka superancka w tej fryzurce!!! :ico_brawa_01: :ico_haha_02:
Kasi.ksuper,ze juz jestescie spowrotem w Uk i domku,pewnie sie stesknilyscie strasznie.Wozek fajniutki a spodniczka super,koniecznie wklej fotki jak wystroisz ksiezniczke!!!Ale Vikusia ma zabawe ze skoczkiem!! :-D :ico_brawa:
Mam nadzieje,ze o nikim nie zapomnialam,jezeli tak to wybaczcie,ale tylko tyle moja glowa pomiescila :ico_sorki:
Jak juz Marta wspomniala :ico_oczko: :-D :ico_haha_01: Vinee zlapala jakas infekcje,rownoczesnie jej zebole chyba tylnie wychodza,ogolnie jej humor dopisuje,apetyt ma na potege,wiec jest spoko,tylko juz 3 dni nie byla na spacerze i tak mi jej szkoda,bo stoi czasami pod drzwiami i wola bye bye i jak ja mam jej wytlumaczyc,ze nie moze bo chora.. :ico_noniewiem: miala troche stan podgoraczkowy i pozniej lekka goraczke,ale nie jest zle...jedyne to co strasznie walczy z nami i wywija rekoma jak chcemy jej dac lekarstwa i wszystko niestety laduje nie w jej buzi a na mojej bluzce..dzis az sie poplakalam,bo stracilam cierpliwosc,uparta jak maly osiolek i koniec.. :ico_olaboga:
Poza tym jak Wam wspominalam niedawno moja bratowa urodzila synka,wyszla ze szpitala dopiero po 10 dniach,okazalo sie,ze malutkiemu wykryli wade serduszka :ico_placzek: :ico_placzek: ,ma 4 mm dziurke w serduszku i jest na lekarstwach i ponoc jeszcze przeziebiony,bo ma sapke...ordynatorka przyjezdza do nich codziennie...na razie nie wiadomo dokladnie co i jak,caly czas go obserwuja :ico_noniewiem: ..ponoc jest taki grzeczny jak aniolek,nie placze nic a nic,ciagnie cycka i spi sobie...tak mi przykro dziewczyny,caly tydzien jakos do tylu chodzilam jak sobie o tym pomysle...to tyle u nas..
A ciagle szukamy jakiegos domku,bo jak na razie fajnego nie ma :ico_olaboga: Bablu dostal jeszcze 4 inne zaproszenie na interview,ale wszystkie odmowil,bo juz zdecydowalismy i kropka.. :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-02, 22:42 ]
Martus widze Cie,hihihi :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

02 lis 2007, 23:42

Ilonka dla Vinee duzo zdrowka :ico_chory: bidulka :( a z ta Norwegia tak samo ,mysle...zawsze mozemy wrocic,a przekonaly mnie widoki ha ha wiec moze pojedziemy,ale musimy poczekac,bo T w uk bedzie mial leczenie ....nigdy Wam nie pisalam,ale on ma troszke problemy ze zdrowiem,a w polsce go totalnie olali,dla odmiany he he a za to tu chca mu pomoc,wiec na razie chcemy tu pomieszkac,zanim sie nie wyleczy ...a to moze potrwac kilka miesiecy :ico_noniewiem:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

02 lis 2007, 23:52

Lucy dzieki kochana.. :-) dobrze myslicie,ja mysle,ze na tym wyjezdzie mozecie duzo zyskac,nic do stracenia!!!Przykro mi,ze T ma problemy ze zdrowiem,trzymam kciuki za powodzenie leczenia,jezeli chca pomoc,to warto poczekac...i mozecie tez prawko dokonczyc w tym czasie,zeby juz w Norwegii smigac na calego!!!

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

03 lis 2007, 00:10

ilonakk9, strasznie milo mnie zaskoczylas dzis :ico_brawa_01: hi hi prosze o wiecej :-D takich niespodzianek hi hi :ico_oczko: ja sobie piwko popijam zebys sie samotnie nie czula hi hi zdroweczka dla Vine jak milo bylo uslyszec jej cudowny glosik w sluchawce :-D corki mi sie znow zachcialo :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

03 lis 2007, 00:17

kazcie sie Marcie pochwalic co sobie nowego zakupila :-D

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

03 lis 2007, 00:20

Jasnie Pani :) pisze:a ja ostatnio w roosmanie widzialam test na pigule gwaltu

W PL ostatnio te piguly to powazny problem :ico_olaboga: bo prenumeruje kilka gazet z PL i necik mam takze jestem na bierzaco :ico_oczko:
A co do chusty to super sobie radzisz :ico_brawa_01: ale pewnie w PL troche krzywo na nie patrza co??
ilonakk9, dobrze ze sie pokazalas :ico_haha_02: szkoda ze Vine nie wychodzi na dworek :ico_olaboga: bo sie pewnie strasznie nudzi :ico_noniewiem: a ty mamuska staraj sie do nas czesciej zagladac bo juz Marcie nie uwierze co z toba :ico_nienie:
lucy23, duzo zdrowka dla meza :ico_sorki: :ico_sorki: a jak mozesz to napisz nam co mu dolega bo to ciekawe ze w PL to olali :ico_puknij:
zubelek pisze:Będę chyba co miesiąc do Polski leciała po leki

Nie daj sie zwariowac :ico_olaboga: wszystko sie ulozy

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość