Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

20 mar 2008, 13:30

Frydza - no to bedziemy musiały naustawiać od nowa :ico_oczko:

indigo - chyba wysłałas słoneczko bo i nas zaczyna swiecić :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i sie niebawem wybierzemy na spacerek, a juz myslałam ze nie bedzie słoneczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

20 mar 2008, 14:45

Witam ale naklikałyście nie przywykłam do takiego ruchu :ico_haha_01: nie wiem czy wszystko spamiętałam .Po pierwsze od nas też życzonka
Pisanych jajeczek, wierzbowych bazieczek,kiełbasy święconej dużo chrzanu do niej
baby polukrzanej, kukiełki plecionej.Zmartwychwstania w duszy i wiosny po uszy.
Frydziu pisanka od Wikuni śliczna ty to masz pomysły zawsze rozbawisz super naprawde super.
Aleksandrowicz rodzinka super mały śliczności same :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kamilko a to masz żarłoczka :ico_szoking: i wcale Tomuś nie najmniejszy moja też nosi 74-80 .
A co do spania to moja śpi jak ułożona panienka główka na poduszcze i reszta też na swoim miejscu .
Madziu to masz daniek super wproszę się my troche uboko w tym roku bo remącik nam się szykuje .
Pogoda robi za wariata raz słonko świeci a za chwilę Obrazek śniegiem wali dosłownie wariactwo.a to pare fotekWiki ma12godzin
Obrazek

Ato nasze ślubneObrazekObrazek
Ate jak na ostatnich nogach byłam
BE WUmoje gratulacje Obrazek

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

20 mar 2008, 15:35

hej hej,
wpadłam na momencik, my juz po spacerku, znow tak krótko, bo zaczeło sypac płatami taakimii :ico_szoking: taka pogoda to nie dla mnie,, przyzwycziłam sie do dłuższych spacerów i jak nie moge wyjść, bo i czasem tak bywało (rzadko na szczęście) to mnie nosi że aż :ico_zly: potrzebuje mnóstwo tlenu i słonka żeby miec energię do działania :-D no ale dobre i te 40 minutek, Alek dosypia przy balkonie

no czekam na wiosne i lato ehhh :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Edyta, zdjątka fajne, ale faktycznie Twoja starsza do tatusia podobna!!!! :ico_brawa_01: normalnie widziałam tylko jedno zdjątko z tatusiem i jedne z córeczką a podobieństwo sie rzuca - no wg mnie bardzo bardzo :-D a Twoja Malutka, no miła czuprynkę jak sie urodziła :ico_brawa_01: sliczna :ico_brawa_01: no i teraz w ogóle śliczne ma włoski :ico_brawa_01: jakby od fryzjera wróciła na tym zdjęciu w podpisie :ico_brawa_01: i chyba naprawde do Ciebie podobniutka, no tezm sie tak wydaje :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

20 mar 2008, 15:35

edyta29, sliczna Twoja Wikula :-D i wy para mloda super super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

20 mar 2008, 15:37


edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

20 mar 2008, 17:29

Frydzia ale się ubawiłam :ico_smiechbig: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dziękuję za kąplemęciki :ico_sorki: :ico_sorki: U nas teraz słonko świeci a przed chwilą śnieg walił :ico_puknij: Ja za godzinkę na obrzędy wielkiego czwartku się wybieram.Ja prezęciki mam już z głowy a małej zrobiłam kucyki ale fajnie wyglądała teraz śpi zdięcia wkleję po świętach bo forum ma być od jutra nieczynne :ico_placzek: kurka a Ja się tak uzależniłam od was jak to wytrzymam .Dywaniki w domciu wyprane jutro sernik będę piekła i jajuszka gotowała Klaudia nie może się doczekać malowania i jakąś babe muszę upichcić ale nie wiem jeszcze jaką dobra co by była :ico_haha_01:
Aleksandrowicz ja to taka jestem poczepana i mam fioła na punkcie tego która do kogo podobna bo jak by obie do tatusia były podobne to z zazdrości bym chyba pękła albo tak długo próbowała aż któreś by do mnie w końcu było podobne (to żart)A twój maluszek chyba bardziej do mamusi podobny .

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

20 mar 2008, 21:40

moj Marcinek dzisiaj zaliczyl tylko jedna drzemke po pierwszej drzemce wstal o 11 i nie spal do wieczora :ico_olaboga: padl o 19.30 po kapieli i jedzonku :):

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

20 mar 2008, 21:42

OJ TT juz prawie nie dziala :ico_noniewiem: BEDE TESKNIC ZA WAMI PARE DNI Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: 2008-03-20, 20:51 ]
Obrazek

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

20 mar 2008, 22:46

Magda - mój Aleczek tez dziś usnął szybciutko, tzn niedawno, ale bez szczególnych zabiegów :-D byli u nas goście i kąpaliśmy z tej racj przed 9 dopiero i po mleczku usnął, nawet nie chciał zebym go nosiła do odbicia :ico_noniewiem: i w sumie nie lubie go kłaść jak mu sie nie odbije :ico_noniewiem: a jak u Was jest??nosicie jeszcze do odbicia??
Magda - i tak sie tez zastanawiałam, a wtym czasie gdy Marcinek omijał drzemki w tym czasie nie był senny??? :ico_szoking: nie marudził?? :ico_szoking: w ogóle jak to u Was tez jest??bo Alek jak chce spac a nie moze to jest bardzo marudny :ico_sorki:

Frydza - mały odpoczynek dobrze zrobi nam kobitkom :-D myslę :-D a potem to sobie pomyś, jak juz sie stesknimy to bedzie tyle do opowiadania :-D my jak z mężulkiem se rozstaniemy na dwa dni to później takie prosperity mamy, no ale u nas to pod innym kątem :ico_wstydzioch:

Kochane kobietki jeszcze raz życze Wam radosnych, zdrowych, przepysznych świat!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

20 mar 2008, 23:34

Aleksandrowicz, ja słyszałam, że jak dziecko zaczyna siadać to już nie trzeba go odbijać. No i ja juz od wielu miesięcy tego nie robie.
Na początku też się denerwowałam, zwłaszcza nocą, ale teraz nawet o tym nie myślę. Przecież dzieci są już duże i nawet jeśli im sie uleje to główke na bok wezmą same.

Magda mój też dziś miałby jedną drzemkę, ale musielismy podjechać gdzieś samochodem po 18-tej i sonbie na pół godzinki usnął. Ale też się dziwiłam, ze od rana nie spał i wcale nie chciał. Moze jakiś dobry dzień dzis był??

Aleksandrowicz, ogólnie Tomek jak jest zmęczony to też strasznie jęczy. A jak już nie może usnąć za zmęczenia to jest tragedia. Wtedy zazwyczaj cycka mu dawałam, no ale cycek sie skończył i musi sam sobie radzić.

Odebrałam wyniki morfologii i są ok. Ale chciałam zważyć Tomka i nie mogłam. Za duzo ludzi było, a ja musiałabym sie wkręcić w kolejkę. Na jutro sie z pielęgniarką umówiłam.
edyta29 pisze:wcale Tomuś nie najmniejszy moja też nosi 74-80 .

Tomek 68-74. Raczej już 74. 80 to jeszcze na nim wisi.

Edyta ja co prawda troche przyślepa więc może dlatego niewiele widze na tych twoich zdjęciach. U mnie wyszły w bardzo małym formacie.

Ja właśnie wróciłam z solarium. Twarz mnie szczypie jak cholera. Za bardzo się spiekłam. No ale jutro mam nadzieję będzie lepiej. Oby.

No to co? Żegnamy się na parę dni... miłych świąt...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość