Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

11 cze 2008, 09:03

lulu_, zasiądę zaraz na balkonie (dobrze ze nie mogą mnie zobaczyc inni sasiedzi) i zacznę maraton :-D
moze jak m. wroci z pracy o 13 to cos ruszy :-D

no wlasnie, co z tą Spinką? tak ją tam męczą?

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

11 cze 2008, 09:07

janoszka, nie pisałam ostatnio do Spinki, bo wiem czy ciągłe pytania czy to już męczą straszliwie, a ona pewnie też ma dość czekania. Mieli jej dziś poród wywoływać, więc trzymam kciuki, żeby szybciutko poszło i wróciła już do nas na tt z córeczką :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-06-11, 09:08 ]
Powodzenia!!!

Idę po śniadanko.
Później jeszcze na pewno zajrzę
:ico_papa: :ico_papa: :ico_papa:

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

11 cze 2008, 09:38

lulu_, smacznego :-D
ja wlasnie wzielam cieply prysznic, wloski umylam, chwytam sie juz wszystkiego. :-D

a teraz maly spacer do sklepu po jakąś wodę bo skwar!
(trudno to nazwac spacerem do sklepu mam cale 200m ;-) )

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

11 cze 2008, 10:27

lulu_, czop oczywiscie odpadl przy porodzie, znaczy przed samym porodem, wiec do samego konca nie bylo tego bezbarwnego sluzu ani krwi.

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

11 cze 2008, 10:34

siunia, a podczas ciazy saczyla Ci sie krew czy cos? bez czopa?
mnie lekarka na izbie wtedy powiedziala ze jak sie krew nie saczy na podpaske to jeszcze daleko do porodu :-/
zwariowac mozna :-D

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

11 cze 2008, 11:52

my juz po wypisie i sciaganiu szwow :-) zeszlo nam troche ponad 3 godziny, mala ladnie spala w samochodzie z tata, a ja pozalatwialam :-)
myslalam ze bez szwow bedzie mniej bolec, ale niestety nie :ico_noniewiem: nawet chyba troche bardziej mnie boli. ale z rana ponoc wszystko ok, chociaz wiadomo jak to jeszcze wyglada.. przykleila mi sie do majtek po drodze :ico_noniewiem: i nie zapytalam sie gapa czy mam to czyms przemmywac, smarowac, czy tak zostawic i tylko gazik..

jak wracalam do auta to sie skaplam ze po lewej stronie bluzka cala mokra :ico_wstydzioch: wkladki nie daly rady z ta moja fontanna mleka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

11 cze 2008, 13:03

Witam :-)

Kasiulinka fajnie, że już w domku i wszystko dobrze , córa prześliczna :ico_haha_01:

Małgorzatka a co u malutkiej nie tak z pepuszkiem, że antybiotyk potrzebny ? u nas jeszcze nie odpadł.

Siunia Nathanek śliczny i jednak pododny do tatusia, fajną ma czuprynkę :ico_brawa_01:

Tuska ja tez już po ściąganiu szwów, muszę powiedzie, ze bolało jak cholera :ico_olaboga: , ściągli mi 4, ale jeszcze mam jakies w środku, które mają same się rozpuścic. Ale teraz to wielka ulga, bo strasznie te co miałam mnie ciagły.
Co do cyców, to zrób sobie na te twarde miejsce okład z ciepłej kapusty ( musisz lekko potłuc i spazyc wrzatkiem), wtedy Ci sie kanaliki odblokują i mleko nie będzie zalegac. Podobnie jak chcesz troche zahamowac, to po karmieniu robisz okład z zmimnej.
Ja zmieniam pozycje karmienia, tak, żeby mała ściagała mleko z róznych partii piersi, jak widzę że mam gdzie twarde, to tam przystawiam dzidzię (a zasada jest taka, że gdzie nosek dzidzi, tam po linii prostej mała ściaga mleczko) :-)

No i jak zwykle trzymam mocno kciuki za resztę :ico_ciezarowka:

A teraz pare fotek Poli

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

11 cze 2008, 14:35

Siunia-Nathanek jest śliczny-jakie długie włoski :)
Tuska pisze:wkladki nie daly rady z ta moja fontanna mleka

ja jeszcze niew urodziłam i nie karmię, a piersi mam takie wielkie, że :ico_szoking: i jak tylko lekko nacisnę pierś to się leje siara :ico_olaboga: aż się boję pomyśleć co będzie ze 3 doby po porodzie :ico_olaboga:
NOWA, Pola śliczniutka i jaka duża...
janoszka, trzymam kciuki, aby coś się w końcu rozkręciło :)
a ja na razie mogę się tylko pochwalić moim brzuszkiem-dziś czyli 36 tyg i 5 dni ///38tyg2dni
Obrazek

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

11 cze 2008, 15:18

Dopiero cofnelam stronki i zobaczylam niunie Kasiulinki, przesliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i Tuski i Nowa twoja tez :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Moich 2 synkow padlo , normalnie spaia, a ja z siostra mam chwile oddechu, bo maz to do pracy na 15 pojechal.

janoszka, wlasnie nie saczyla mi sie krew podczas ciazy, ani przy 1 ani przy drugiej, doslownie tylko przed porodem zobaczylam troszke krwi, ale to juz w szpitalu pi sprawdzeniu rozwarcia.co ty nie sluchaj sie baby u mnie sama widzisz jka bylo.

Jeszcze raz dzieki za komplemenciki co do synka.
Normalnie chyba nie sprawdzaja sie gadania ze jak sie nie ma zgagi to lyse dziecko bedzie, bo ja praktycznie nie pamietam zebym milala zgage, a jaki kudlatek czarny wyszedl.
no no, same dziewczyni i jak narazie moj synek, hihi no to powodzenie ma :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-06-11, 15:19 ]
mojamaja.corcia, ale malusi brzuch, fajnie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-06-11, 15:24 ]
Kurde ja tu caly czas zagladam patrzec jak ida postepy u reszty dziewczyn.
bo mi to w sumie sie za bardzo nie spieszylo, bo milalam Milana , ale wiem jak bardzo wy juz chcecie swoje pociechy miec.

no i patrzcie drugi porod i znow normalnie w terminie jak nic, ja to chyba lubie w terminie rodzic :ico_oczko:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

11 cze 2008, 15:32

siunia, dziękuję :) z Majką w ciąży wydaje mi się, że miałam ze 2 razy taki wielki brzuszek jak teraz :) wogole wtedy duuużo więcej przytyłam :)
siunia pisze:bo mi to w sumie sie za bardzo nie spieszylo, bo milalam Milana , ale wiem jak bardzo wy juz chcecie swoje pociechy miec.

jak bym Majki nie miała to bym chyba zwariowała czekając na poród, a tak to wcale nie myśle o porodzie, a jak czekałam na Majkę to ostatnie 2 m-ce to prawie codziennie plakałam, bo już ją chciałam :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość