Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

05 sty 2009, 22:49

Obrazek
Obrazek
Obrazek
A tu w domu, nasz łobuz wspina się ostatnio na sofę i tak szaleje:
Obrazek
Obrazek
A takie buty w CCC kupiłam mojej dzidzi:
Obrazek

[ Dodano: 2009-01-05, 22:10 ]
Idę spać laseczki... dobranoc :-)

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

05 sty 2009, 23:27

pinko, boskie zjęcia Ula jaka lala w tym kombinezonku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja dziś odpuściłam wieczorne usypianie w łóżeczku dałam Kamilkowi kaszke w wózku i oczywiście zaraz przy niej zasnoł. A ja odpuściłam bo nie miałam dziś siły się z nim męczyć no i jak zwykle tak jest jak chcę uspać go w łóżeczku to zje kaszke i nie śpi a jak daje mu w wózku to odrazu zasypia hhhmmm :ico_puknij:
ciekawe od czego to zależy fakt nie zawsze tak jest ale często!!! A może tak na złość ja trafiam!!?? :ico_zly:
Ok dziewczyny uciekam Miłej nocki pa pa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

06 sty 2009, 10:01

cześć dziewczyny

Agnieszka, jednak kupiłaś też Uli inny kombinezon? A butki, to te, które ja chciałam Gabrielowi kupić-pokazywałam je wam kidyś, ale Kuba twierdził, że jak dla astronauty i za dużo kolorów :ico_noniewiem:

ja miałam koszmarną noc KOSZMARNĄ i teraz mam ciężki i upierdliwy poranek, najchętniej bym wyszła i już nie wróciła...

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

06 sty 2009, 10:38

Cześć,
Stawiam wszystkim :ico_kawa: herbate, co kto woli, nocka ciężka, kilka pobudek z płaczem, ale spałyśmy do 9, więc nawet się wyspałam.

Asikk pisze:pinko, boskie zjęcia Ula jaka lala w tym kombinezonku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dzięki, taki mały teletubiś :ico_oczko:
Agnieszka, jednak kupiłaś też Uli inny kombinezon?

Dostałam go od Jarka kuzynki, jak Ula miała 2 miesiące :-)
Fintifluszka pisze:A butki, to te, które ja chciałam Gabrielowi kupić-pokazywałam je wam kidyś, ale Kuba twierdził, że jak dla astronauty i za dużo kolorów :ico_noniewiem:

Są cieplutkie, a to najważniejsze :-)

Uciekam, bo Ula dusi kupkę i bajkę jej muszę puścić :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

06 sty 2009, 10:57

pinko pisze:Są cieplutkie, a to najważniejsze
póki Gabriel nie chodzi to dla mnie wszystkie te buty jakieś zimne są... w paputach od kombinezonu Go wożę... a te buty mi się osobiście podobają-Kuba miał tylko obiekcje... no i przecenę złapałaś

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

06 sty 2009, 11:25

Fintifluszka pisze:a te buty mi się osobiście podobają-Kuba miał tylko obiekcje... no i przecenę złapałaś

Dokładnie, a mi też się bardzo podobają i są rzeczywiście cieplutkie, Ula wczoraj trochę po tym śniegu pochadzała, a stópki po zdjęciu bucików były cieplutkie :-)
Ładne słonko dzisiaj u nas we Wrocku, zaraz idziemy się przejść, tylko mi się film ściągnie, bo dla siostry go chcę zabrać.

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

06 sty 2009, 11:30

Witam a my juz po spacerku na sankach Amelka zadowolona.
U nas wczoraj spłonoł dom od siostry kolezanki ale tragedia.
Amelka rozbraja swoj telefon.
dziewczyny zdjecia super a my zapomniałyśmy aparatu na sanki.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

06 sty 2009, 11:55

Witam i ja,
dalej bez @ :ico_oczko: (36dzień cylku)
Dzisiaj nocka była niewygodna b musieliśmy wszyscy spać na sofie w kuchni bo w pokoju coś jakby z kanalizacji się unosiło :ico_noniewiem:


Agasuper Uleńka wygląda, w domu nieźle się wspina po fotelach :ico_brawa_01:

Mariola no tragedia, to gdzie oni teraz się będą gnieździć, straszne, to co wywołało ten pożar?

pinko pisze:Ładne słonko dzisiaj u nas we Wrocku, zaraz idziemy się przejść

kurcze u nas też super słoneczko jest ale taki mróz że byłam w Kościele i mi palce poodmarzały w butach. I szkoda że NIe mam sanek :ico_placzek:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

06 sty 2009, 12:23

Renia0601 pisze:Mariola no tragedia, to gdzie oni teraz się będą gnieździć, straszne, to co wywołało ten pożar?
no całe szczescie ze oni maja taki stary dom po rodzicach ale tam kilka lat nikt nie mieszkał no i tam sie przeprowadzaja no a pożar wywołal piecyk elektryczny u nich mieszka taki pijak na gorze oni na dole i on sie dogrzewał.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

06 sty 2009, 13:47

mariola pisze:pożar wywołal piecyk elektryczny u nich mieszka taki pijak na gorze oni na dole i on sie dogrzewał.

to on im teraz powinien jakieś odszkodowanie zapłacić za to co zrobił :ico_puknij: ale ludzie są nieodpowiedzialni, dobrze że nikomu się nic nie stało

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość