Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

03 lis 2007, 00:23

Emilka_M pisze:ale pewnie w PL troche krzywo na nie patrza co??

co ty :-D mi nikt nie podskoczy, a babulka stara raz sie spytala "a krzyzyk sie jej nie zlamie??" :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 lis 2007, 02:19

Jasnie Pani :) pisze:babulka stara raz sie spytala

ja jestem babulka hihi tzn magda babula.. a my babulki... hihi tak nas zwa hihi

ilonka
niezle tu dziewczyny straszysz.. ja nie posadzalam cie o taki nawyki hihi ale zart dobry hehe

jasnie pani zapomnialam napisac... a propos fotki luski z helenka.. na poczatku zastanawialam sie ktora to nasza luska.. ale rozpoznalam ja hihi
i nie wyglaala jak oliverek tym razem hihi

dziewczeta jestem.. wpadam dopiero teraz bo mialam dzien wypelniony na maxa hihi
poszlam do parku spotkac sie z dwoma mamuskami hihi jedna poznalam wczoraj. sympatyczna mloda mamusie dziewczynki starszej od leosia 2,5 meisiaca. ona nawet zalogowala sie na anszym forum jako zolusia i moze tu kiedys do nas dotrze hehe
no i posiedzialysmy chwile na placu zabaw a tam byly kolejne trzy mamusie hihi polki oczywiscie hehe

poszlam potem z ta nowa kolezanka do niej, nakarmic i pfrzewinac nasze maluchy i.. kierunek centrum.. mial byc tylko jeden sklep.. ale po drodze spotkalysmy jej kolezanki. jedna brzuchatke na koncoweczce,. druga mamusia i 2,5 mies kajetan.. hihi
i tak stalysmy na tej ulicu w jednym miejscu kupe czasu.. gadajac, wspominajac.. hihi pocieszajac przyszla rodzaca swoimi doswiadczeniami.. krocze, pracia, skurcze itd na temacie
przekrzykiwlaysmy jedna druga hihi tzn pewnie ja :ico_wstydzioch:
bylo naprawde wesolo hihi i nie moglam sie nagadac.. zawsze mam ten problem jak poznaje nowe osoby.. zameczam na smierc hihi
w drodze powrotnej wstapilam jeszzce do kumpeli na nalesniczki.. zaprosila mnie w celu podtuczenia hihi ale co tam zjadlam.. bo smaczne na maxa hihihi
tak sie zasiedzialam.. zatracilam dzis kompletnie poczucie czasu.. dopiero adas za mna zadzwonil.. hihi i polecialam do domu.. na szybko obiad i zakupki do tesco
potem po 22 wpadlo dwoch kumpli na piwko i ploty hihi adas prawie zasnal przy stole.. zmeczony hihi
a leos dzis caly dzionek kochany na maxa.. spokojny... moj slodki hihi

nie zameczam was juz

buziole do jutra

[ Dodano: 2007-11-03, 01:24 ]
madziorka hihi pisze:mloda mamusie dziewczynki starszej od leosia 2,5 meisiaca.

mialo byc 2,5 tygodnia

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

03 lis 2007, 02:50

lucy23, duzo zdrowka dla meza :ico_sorki: :ico_sorki: a jak mozesz to napisz nam co mu dolega bo to ciekawe ze w PL to olali
przepraszam Emilka ,ale nie napisze,bo T by mnie zabil he he zartuje...on udaje,jakby nic nie bylo i nawet za bardzo nie lubi o tym mowic...raz powiedzialam kolezance i on sie strasznie na mnie gniewal,to juz nikomu nie mowie :ico_oczko: bo jeszcze zajrzy na tt i mi da :ico_haha_01:

Madziorka ale fajne spotkanko,ja tez takie lubie i tez przekrzykuje i duzo gadam :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-11-03, 01:53 ]
acha Ilonka masz racje z tym prawkiem....to tez jest powod dla ktorego w uk zostajemy hi hi wiem,ze bedzie mi szkoda i wciaz sie waham...wiem ,ze jakby t znalazl cos lepszego tutaj (czyt.prace) to bysmy zostali...ale i tak ta Norwegia kusi...myslimy wyjechac na moze 3 lata i potem gdzies indziej sie przeniesc,moze nawet do uk,za polska nam jakos nie teskno...ale roznie bywa...poczekamy-zobaczymy :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 lis 2007, 03:00

lucy no to fajnie. hihi takie rozgadana rokrzyczane sa w moim typie hihi
tylko zebys mnie nie przekrzykiwala bo :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

oczywiscie zartuje heheheheheheh

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 lis 2007, 10:02

Dziewczynki mam do Was pytanko , mojego Antosia boli gardło, przychodnia zamknięta a ja nie wiem co mu dać na gardło...? Macie jakieś doświadczenie?

[ Dodano: 2007-11-03, 09:03 ]
PORADZCIE COŚ :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

03 lis 2007, 10:21

Maggie, nie mam zadnego doswiadczenia z angielskimi lekami na gardlo, ale mi np zawsze pomaga woda z miodem i cytryna albo mleko z maslem i miodem, ale nie wiem, czy on nie za maly na miod :ico_noniewiem:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 lis 2007, 10:26

Jasnie Pani :) pisze:ale nie wiem, czy on nie za maly na miod :ico_noniewiem:

nie, już mu dawałam, dzięki :-) za podpowiedz.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

03 lis 2007, 10:58

hej dziewczyny !!!!
no to jezzzzdem!!!!!
Maggie moja babcia zawsze mawia ze miód najlepszy bo mój wujek ma hodowle pszczół wiec ja tez na miodzie wychowana, i chociaż nie lubie to polecam, tylko nie wiem czy wiesz jak sie miód stosuje wiec Ci podpowiem jesli sie nie obrazisz :ico_wstydzioch: jak zalejesz mu herbatkę to poczekaj az ostygnie troche bo miód traci swoje witaminy i właściwości jak wlejesz do wrzątku , czyli ostudź herbatke i duzo duzo miodu, a do tego wciśnij całe pół cytryny zeby miał duzo witaminki C :ico_oczko:
no to Jasnie Pani mnie namówiła zaraziła i zakupiłąm chustę :ico_szoking:
:ico_brawa_01: wiec jestem ciekawa jak to bedzie bo powiem Wam ze mój Franio juz we wózku nie chce siedziec bo jest ciekawski swiata i jak jesteśmy w centrum to musze go nosic na rekach zeby wszystko widział, wiec sądze ze chusta mu sie spodoba bo nosidełka nie lubie, a z wózkiem tez mi ciezko chodzic jak jaest tysiące ludzi w miescie na zakupach :ico_olaboga:
Jasnie Pani ale sie wczoraj uśmiałam :ico_brawa_01: jaja jak berety :ico_brawa_01:
a dzis na zakupki chcemy jechac do hurtowni ciuchów oryginalnych bo młody chce sie obkupić, :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 lis 2007, 11:02

martuchafrost pisze:Maggie moja babcia zawsze mawia ze miód najlepszy bo mój wujek ma hodowle pszczół wiec ja tez na miodzie wychowana, i chociaż nie lubie to polecam, tylko nie wiem czy wiesz jak sie miód stosuje wiec Ci podpowiem jesli sie nie obrazisz :ico_wstydzioch: jak zalejesz mu herbatkę to poczekaj az ostygnie troche bo miód traci swoje witaminy i właściwości jak wlejesz do wrzątku , czyli ostudź herbatke i duzo duzo miodu, a do tego wciśnij całe pół cytryny zeby miał duzo witaminki C :ico_oczko:

dzięki Martucha, nie wiedziałam o tym :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

03 lis 2007, 12:35

martuchafrost, a gdzie jest takowa hurtownia??

[ Dodano: 2007-11-03, 11:36 ]
Maggie, ja ci nie doradze :ico_olaboga: bo nie mam pojecia (tzn ja daje cieply rosolek)
My zaraz zmykamy na zakupy i torcik zakupic tylko kawke musze dopic :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość