Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

04 mar 2008, 14:30

Maggie pisze:Ciekawe co tam u Ani...?

teZ ostatnio się nad tym zastanawiałm :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

04 mar 2008, 15:42

ja tylko powiedzien dzien dobry :)

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

04 mar 2008, 16:33

ja tez tylko dzien doberek :} ledwo was doczytalama, bo czasu brak a tak sie pieknie rozpisalyscie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

04 mar 2008, 16:49

I jestem znowu,dzisiaj jakos moje dzieci spia troche pozno,Marcusek to tak czy tak spi tak samo,chociaz dzisiaj po jedzonku byl zywy 30 minut a pozniej innym razem to sie obudzil,wypil mleczko i znowu spi oj tak to duzo robi jak tak dzieciatko spi,moge sobie porobic wszystko na spokojnie a malutki rosnie i przybiera na wadze :ico_oczko: Ciesze sie ze tak pieknie mi spi w dzien i w nocy tez niemoge narzekac :ico_oczko:
A Nicolinka jakos dzisiaj pozno zasnela bo kolo 14 00 takze za niedlugo sie obudzi i juz spi okolo 2 godzin :ico_oczko: Kocha malutka swojego brata i jak przezywa jak malego dotknie i juz uwaza i wie ze to jest dzidzia a nie lalka :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Pozatym posprzatalam troche w domku,a odpoczne jutro juz tylko ugotuje i moze wypiore.. zobacze..
Dzisiaj przyszla do mnie ta pani hebama czyli pielegniarka polozna,i powiedziala ze moja macica juz ladnie sie obsunela na dol,i jeszcze nie dlugo a i krwawienie mi sie skonczy a pozniej moge szybko w ciaze zajsc.. a ja mowie ze niechcialabym narazie no i gadalysmy o zabezpieczeniach... ja tabletek za bardzo niemoge brac bo wystepuja u mnie krwawienia i cos z hormonami mi sie dzieje jak biore tabletki.. no wiec trzeba pomyslec nad jakas forma zabezpiecznia :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem: :ico_haha_02: ale to mam jeszcze troche czasu :ico_oczko:
Pozatym u nas sypie snieg i niechce przestac.. zobaczymy czy sie utrzyma..??

Iza super suwaczek.. :ico_brawa_01: Myslalam ze kazde dziecko takie malutkie jak Marcus spi w dzien .. a tu jednak nie..Ale moze twoja druga dzidzia bedzie spokojniejsza :ico_oczko: trzymam kciuki :ico_oczko:
Piekny avatorek i dzieki za mile slowka :ico_oczko:

Maggie masz racje udaly mi sie dzieci,takie kochane spiace to duzo robi naprawde moge troche odpoczac i nabrac energii i wogule jest super :ico_oczko: :ico_brawa_01: Ale jeszcze piekniej jest jak juz sie obudza i mala Nicole by tylko przytulala Marcuska a maly otwiera buzie tak jakby Nicole chcial zjesc :ico_oczko: :-D :ico_haha_01: a on tak robi jak jest glodny :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-04, 16:13 ]
Ok mala sie obudzila a wiec zmykam do pozniej paa

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

04 mar 2008, 17:18

ja tez sie zastanawiam co u Ani ... :ico_noniewiem: , moze wyslemy do niej smska z pytaniem czy wszystko ok? Co Wy na to? ...

Kristi, przesliczne zdjecie w podpisie :ico_brawa_01: , widac ze z Nicloki prawdiwa kochajaca starsza siostra :-)

Kristi pisze:Ale jeszcze piekniej jest jak juz sie obudza i mala Nicole by tylko przytulala Marcuska a maly otwiera buzie tak jakby Nicole chcial zjesc :ico_oczko: :-D :ico_haha_01:


hihi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

04 mar 2008, 18:09

Barbara pisze:moze wyslemy do niej smska z pytaniem czy wszystko ok? Co Wy na to? ...

dobry pomysl :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

04 mar 2008, 18:59

ok, to zaraz wysle do Ani smsa czy wcszystko ok

[ Dodano: 2008-03-04, 18:02 ]
wyslalam i dostala, jak tylko odpisze to dam Wam znac...

[ Dodano: 2008-03-04, 18:15 ]
Od Ani: U mnie ok. Nie moge wejsc na TT. Zobacze czy uda mi sie wieczorkiem. Dzis troche rano sie zdenerwowalam bo wracajac z laboratorium mialam stluczke. Dla mnie nic sie nie stalo ale autko do blacharza trzeba odstawic. Dziekuje za troske. Pozdrow dziewczyny. Buziaczki.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

04 mar 2008, 19:28

Cześć dziewczynki
my wrócilismy z kawki już dawno, było bardzo milusio, umówilyśmy się z Kaśką że zaczniemy łazić na siłownie i basen w sobotę a na zmianę z chłopakami, :-D
No i w czwartek mamy iść na seans kinowy , razem z dzieciaczkami :ico_oczko:

Basia fajowo że napisałaś do Ani.
Bidulka pewnie si.e zdenerwowała tą stłuczką :ico_noniewiem:
Kristi co jedno to ładniejsze zdjęcie :one:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

04 mar 2008, 19:59

Kochane Przyjaciółki moje wirtualne
Dziękuję za troskę.
Coś mi się działo z TT i nie mogłam wejść na stronę, później się zalogować.
Widzę, że Basieńka przekazała mego sms'ka.
Doczytam wszystko wieczorkiem, albo jutro.
Po tej stłuczce jeszcze jestem troszkę rozdygotana. Ale to była moja wina- walnęłam w faceta na rondzie...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

04 mar 2008, 20:04

Mama_Kingi pisze:Po tej stłuczce jeszcze jestem troszkę rozdygotana. Ale to była moja wina- walnęłam w faceta na rondzie..

Najwazniejsze że Tobie i maleństwu nic się nie stało, jak do siebie dojdziesz to skrobnij co nieco, Buziakowe :ico_oczko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość