Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

05 lut 2008, 22:02

Witajcie.
Swietna pogoda, to spacerowalo sie caly dzien.
Ale wczoraj incydent mialam. Siedze tak poznym wieczorkiem przed kompem. I slysze na dworze ze niby ktos lazi :ico_szoking: . A okno z tego pokoju wychodzi na komorke, gdzie przechowywany wegiel i rozne narzedzia do ogrodku
przestraszylam sie nie na zarty. Dobrze ze przyjechal D.
Ja szybko budzic go, On w jednych majtkach na dwor, ale ze drzwi są po innej stronie budynku, to nie zdazyl, ktos przez plot przeskoczyl i uciekl. Zostaly tylko trzy wiadra :ico_szoking: :ico_puknij:
Jejkus, chyba przyszli wegiel krasc :ico_olaboga:
ja nie wiem teraz jak tu mieszkac samej jak D. wyjedzie, boje sie naprawde.

Katelajdka mamy takie jak na pierwszym zdjeciu z misiem butki, ktore ja za duze kupilam :ico_haha_01:

A slyszaliscie , ze w drugiej polowie marca bedzie do +25 :ico_noniewiem:
i podobnie duze burzy bedą i trąby powietrzne.
W zeszlym roku niedaleko mnie przeszla trąba, jakies 5 km ode mnie :ico_olaboga:

Nie ogladalam Telekamer, ale biedny Malszynski, tak sie przejezycic sie :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-02-05, 21:06 ]
Aga ale przystojniak z Wojtusia, jakie ma wloski cudne :ico_brawa_01:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

05 lut 2008, 22:28

Jestem kochane!

No więc w PUP wszytsko się wyjaśnioło, obsługiwał mnie młody stażysta :): więc pod jego wpływem jakoś mi sie raźniej zrobiło ...no i był że tak powiem ugodowo nastawiony więc obyło się bez :508: z czego się cieszę ..Pozałątwione!

Jeśli chodzi o US to jeszcze jestem w próżni zawieszona bo mimo to, że pofatygowałam się, zabrałam wszytsko co potrzeba nawet ksero już im zrobiłoam to niestety ale odesłali mnie z kwitkiem bo pani naczelinik od siedmiu boleści nie było a w Tomka sprawie kary też byliśmy i tez :537: bo takimo "błahostami" zajmują sie na końcu :538: Bez komentarza ....

Katelajdka, Qunick No i wypłynełam dziś na ogromny ocean pieczenia ... Na pierwszy rzut poszło ciacho Katelajdki :582: No rewelacja...wyszło mi nawet, bardzo dobre :585: Jestem w szoku ... Już go prawie nie ma, bo chodziłam po całym domu jak paw :688: i częstowałam wszytskich..Nawet moja mama była w szoku ... :706: Kolejny wypiek będzie od Qunik kurcze ale się napaliłam na te pieczenie... :591: DZIĘKUJĘ DZIEWCZYNY !!!! Ale się podbudowałam!

Aga Zdróweczka życzymy :589: Lepiej już się Wojtaś czuje? Też mi się zdaje, że to może od ząbków skoro innych symptomów nie ma ... U nas też chyba idą bo już kupy robi Wojtuś częściej na razie co prawda 2 dziennie ale takie biegunkowate coś... tak to jest na razie ogólnie ok.
Śliczny ten Wojtuś twój ..ładne zdjęcia!

Buty Ja idę Wojtusiowi w czwartek kupić buciki na roczek do kościoła ale na razie z miękką podeszwą bo takie po domu do biegania to ma kapcioszki z twardszą podeszwą ale takich wyjściowych, że tak powiem nie ma...

Mamcia Mi ciągle dziewczyny powtarzają, że mam jak naj mniej nosic teraz jak w ciąży jestem Wojtusia, ale on tez tak jak Julcia taki pieszczoch i troche powiedzmy szczerze rozpuszczony dzieciaczek więc chce się nosić, ale powiedziałm- o nie kolego, musisz nauczyć się bawić sam ze sobą i to w łóżeczku spędzać jak najwięcej czasu- no i wkładam go do tego łóżeczka, i staram się jak naj mniej nosić i widze malusie ale zawsze efekty.. przyzwyczaja się, że nie nosi już go mama non stop...i dobrze...

olala, katelajdka Mó jmały to ma teraz okres, że jak widzi obcego albo płaczące dziecko co gorsza to popada w histerię :542: i trzeba go uspokajać... Aż sie boje co to bedzie w kościele... :ico_szoking: Nie jest za bardzo towarzyski ale musze zacząc brać go do ludzi bo będzie zniego mały straszek!

Luluś Nie no .. Ale jaja ... Co za psychole chodza po tym świecie...jeszcze roche a do domu by wleźli pomału.. Normalnie takim to kopa w nonono zasadzic i :535: do więzienia niechdzidy siedzą ... Dobzre, że nic poważniejszego się nie wydarzyło i że był D.
Wiesz, może lepiej dom zabezpiecz, powymieniach zamki albo sobie kup jakiegoś dużego psa... No naprawdę marwię się, żęby nic Wam się nie stało...Uważaj i zamykaj się dobrze!

[ Dodano: 2008-02-05, 21:30 ]
A slyszaliscie , ze w drugiej polowie marca bedzie do +25 :ico_noniewiem:
i podobnie duze burzy bedą i trąby powietrzne.


Globale ocieplenie... ja juz nawet trzęsienia ziemi się spdzieam..a tak apropo trzęsnienia ziemi to przecież kilka lat temu było u nas na Śląsku Cieszyńskim ale na szczęście lekkie...

[ Dodano: 2008-02-05, 21:33 ]
Woecoe co.. juz druga lutowianka 2008 urodziła..sypią sie te lutowe dzieci :-D
Ostatnio zmieniony 05 lut 2008, 23:46 przez Małgorzatka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

05 lut 2008, 23:37

Małgorzatka, strasznie się cieszę że wyszło Ci ciasto!!! :ico_brawa_01: Dobrze że się odważyłaś!! Mówiłam ze jest łątwe do zrobienia i zawsze sie udaje!! Trzymam kciuki za kolejne wypieki!! :ico_buziaczki_big:
Fajnie ze dzień nawet się udał momi tego że źle sie zapowiadał.
Szkoda ze Wojtaszek akurat teraz ma taki etap w momencie kiedy tyle uroczystości za pasem. Oby ładnie zniósł mszę i gości na roczku!! W zasadzie to taki etap mija nawet nie wiadomo kiedy! Mój Bartek nawet dzięki Bogu nigdy nie płakał na obcych wiec cieszę się. Ale ostatnim razem jak byłam na tym usg bioderek to był niewyspany i jak usłyszał płaczące dzieci to normlanie taki ryk ze szok!! Zawodził przez cała wizytę, taki byl biedny...
Masz racje, ucz Wojtusia samemu się bawić, musisz na siebie uważać, przytulaj wojtusia na leżącoalbo jak siedzi Ci na kolanach, ale raczej cieżar to juz dla Ciebie za duży!
lulu kurde, co za szok! JAk mogą ludzie kraść węgiel innym z domu??!! Dobrze ze nie byłaś sama!! Musicie jakos sie zastanowić jak Ciebie i Filkę zabezpieczyć przed intruzami!
A ile cm ma Filip w stópce? Bo pisałaś ze 23 za duze są i to bardzo. Bartuś ma 12cm więc zamówiłam rozm. 21. te granatowe. Myśle ze powinny być dobre. I zamówiłam jeszcze te zielone moro rozm 22, już bedzie cieplej jak podrośnie mu nóżka więc bedzie mieć takie sandałkowate.
LEce do łożka, jeszcze sobei coś pooglądam, bartek zasnął dziś o 20:35 bo spał tylko raz wiec padł nam!! Ciekawe do której rano pośpi??

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

05 lut 2008, 23:53

katelajdka Ja też się cieszę!

No mój Wojtuś to ma teraz straszny etap, najgorzej jest właśnie jak jakieś dziecko płacze to mały się drze jakby go ze skóry obdzierali...

Dziewczyny, ja poprostu ciągle myślę teraz o porodzie ...Matko kochana, przecież to za 15 tygodni... Chyba jesli wszytsko pójdzie dobrze to zdecyduje się na poród w wodzie...teraz o niczym innym nie mysle, nawet po nocachmi się śnije, że rodze... :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

06 lut 2008, 00:07

dziewczyny ja tak szybko tylko was pozdrowie. no i zalegle zyczenia dla solenizantow.
nie mam czasu na wiecej ale was podczytuje.postaram sie jutro wiecej

aha! w sobote Tymek zrobil swoje pierwsze dwa kroczki iteraz coraz wiecej sie puszcza na jeden krok. moze do roczku bedzie chodzil
dobrej nocy

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

06 lut 2008, 00:52

Witam wieczorkiem

Taka piękna pogoda dzisiaj była a my musieliśmy siedzieć w domciu bo chociaż Oliwce troche lepiej to na spacerek jeszcze bałam się wyjść.Ta choroba zbiegła się też z kolejnymi ząbolkami mamy już cztery.
Z bucikami nadal mam kłopot bo 18 jest za duża i moja kruszynka śmiga w skarpetkach z abeeskiem

Małgorzatka
Gratuluje wypieku ja w tym kierunku beztalęcie jestem ale mam fajny przyżąd do pieczenia-teściową piecze super i ja przy niej gine

Aga
Super foteczki małego przystojniaczka

Lulu
Kurcze ale miałaś przeżycie morze jak ich Twój D wystraszył to się już nie odważą oby.Mojego męża też ciągle nie ma w domu i chociaż nie jestem sama bo same kobitki to zawsze lepiej jak facet jest w domu.

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

06 lut 2008, 07:52

[size=150]Kacperek
dużo zdrówka i samych radosnych chwil na pierwsze urodzinki![/size]


[size=150]Myszka
Dla ciebie też szczere życzenia urodzinowe, żeby wszystko ci sie układało tak jak sobie wymarzyłaś![/size]


lulu81, o rany, lulu. dobrze ze wam nic nie zrobili i 'tylko węgiel' ich interesował. Może jakąś czujke musiałabys zamontować w tamtym miejscu. Na pewno wystraszyli by sie zapalonego sie światła.

kelly, gratulacje pierwszych kroczków!!!

katelajdka, Bartuś to ma malutkie stópki jak na swój wzrost! Asia tyle mniejsza (75cm) i ostatnio takie same butki rozmiar 19 zrobiły sie za małe i kupilam takie same 20! Albo to moja Acha ma takie wielkie kopytka!

Eva_1977, bardzo ładny ten pokoik i wygląda przytulnie.

Asia wreszcie zaczyna lepiej sypiać w nocy, pobudek coraz mniej. Od odstawienia od piersi upłynęło juz półtora miesiąca a dopiero teraz od około trzech nocy śpi od 19 do 4 bez przebudzenia. A później to jeszcze tylko godzinke lub dwie i pobudka na dobre. Ale ja tak sie przyzwyczaiłam do tych pobudek co dwie godziny ze i tak sie budze co chwile i sprawdzam czy śpi.

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

06 lut 2008, 09:12

Wojtusiowi już lepiej to żabek jednak górna prawa dwójka się prawie wykluła. Na szczęście :-)

:ico_tort: :ico_tort: DLA KACPERKA :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:
DUŻO ZDRÓWECZKA I SAMYCH SŁONECZNYCH DNI

Myszka_f samych radosnych chwil w życiu, spełnienia marzeń, zadowolenia z własnej rodzinki i wszystkiego naj, naj, naj,.

katelajdka Wojtusiowi kupiłam adidaski rozmiar 22 i ma je idealne. Nogę będzie miał raczej wielką bo mój mąż ma rozmiar 46-47 więc na małą nóżkę liczyć nie mogę hihi

lulu boże ale historia :ico_olaboga: dziewczyny maja rację może jakiś piesek by sie przydał albo lampy reagujące na ruch to czasem też odstrasza.

lulu81 pisze:Aga ale przystojniak z Wojtusia, jakie ma wloski cudne
dziękuję :ico_oczko:

Małgorzatka całe szczęście, że w PUP-ie się wszystko wyjaśniło, a ze skarbówką też będzie ok :-) .
:ico_brawa_01: za ciasto . Ja też jestem kiepska w pieczeniu ciasta i najlepiej wychodzą mi gotowe z torebki hihi
Ja pamiętam, że z tymi myślami o porodzie też tak miałam i szczerze bardziej się bałam drugiego porodu niż pierwszego. Dopiero rozmowa z moją wspaniałą położną dała mi dużo pewności, także rodzić szłam już z uśmiechem

kelly :ico_brawa_01: za pierwsze kroczki Tymusia!!

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

06 lut 2008, 10:09

Obrazek

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

06 lut 2008, 10:22

Hej!

[center]Obrazek[/center]

Lece jeść dalej śniadanko ... Będę później!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość