Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

25 mar 2008, 10:28

WITAM :-D swieta swieta i po swietach :-D bylo super,Wiki zajadala sie szyneczka,jajeczkiem itdNiunia nadostawala prezentow :ico_oczko: wczoraj od chrzesnego czyli mojego brata,dresik,pajac,body,bidon z rurka i nocnik :ico_oczko: NOCNIK wyprobowany niunia zrobila pierwsze siku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i bila sobie brawo hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super!! ALINKO sliczna Waneska :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i gratuluje postepow :-D MADZIU slicznosci zdjecia i i oczywiscie moj ziec :ico_oczko: ,jesli chodzi o slinienie u Wiki to samo poki jej gorna 1 nie wyszla a przekluwala sie 2 tygodnie :ico_olaboga: teraz juz jest na wierzchu :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-25, 09:29 ]
-indigo-, piekne zdjecia rodzinka ekstra z Was jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

25 mar 2008, 11:38

Kamilko super zdjecia :):
Tomus sliczny chlopak:):
A twoj Jarek na zdjeciach bardzo grozny wychodzi chyba przez te brwi ale jak go widzialam na miescie kiedys to sympatycznie wygladal chyba jednak na zdjeciach taki powazny i srogi :):

Frydza och z tymi zebami u nas to samo niby ida ida a ich nie ma :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-03-25, 10:49 ]
Dziewczyny mam super przepis na ciasto Murzynek z kremem i polewa czekolada oraz orzechami ...powiem wam ze jak nie przepadam za murzynkami to tego chyba bym sama zjadla :ico_wstydzioch:

Jak ktos bedzie chcial podam przepis :):

A powiem wam ze Marcinek to tylko dzioba otwieral i chcial jesc ja to sie balam i ostroznie ale moja mama byla na swieta i dawala mu to i to i jadl az sie uszy trzesly hehehe

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

25 mar 2008, 11:57

magda26, no z tymi zebolami tak jest nie widac a tu nagle wielki zab wychodzi!!!!Wiki u gory ma taki wielki i szeroki :ico_szoking: olbrzym!!!!WIECIE Wiki dostala bidon ze slomka i pieknie z niego pije,a z kubka niekapka nie chce gryzie ustnik :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

25 mar 2008, 12:55

Witamj pięknie po świętach
wpadłam na sekundke powiedziec wam że dziś kolega przychodzi naprawić komputer więc jak wszystko dobrze pójdzie to od wieczora bede mogła z wami klimać.
mam nadzieję że wybaczycie mi że nie nadrobie zaległości, ale straaaaaaaaasznie duuuuuuuużo sie tego nzbierało i nie dam rady
tak na szybko wam napisze że święta minęły w spokojnej rodzinnej atmosferze. co prawda miałam wrażenie że to Boże Narodzenie bo u nas strasznei dużo śniegu nasypało, tylko brakowało choinki
Emi robi coraz to nowe postępy, po łóżeczku już sobie wędruje no i nocnik jest święty od 3 marca robi kupe TYLKO na nocniczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

w pracy spoko, dostałam kolejna umowe na 6 miesięcy, kasa spoko. Ale marze o takim dniu kiedy maz przyjdzie i mi powie kochanie jak nie chcesz to nie musisz chodzic do pracy. Wtedz siedzialabym sobie z Emi w domku, robiac obiadki, chodzac na spacerki, znalazlabym czas na angielski, i od czasu do czasu chodzlabzm do znajomego posprzatac hurtownie. Oj marzy mi sie

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

25 mar 2008, 13:24

FOTECZKI Obrazek Obrazek ZAWSZE POMAGA MAMIE W KUCHNI Obrazek SWIETA I 1 PREZENT Obrazek Obrazek MOJ BRAT Z SYNEM I WIKUSIA Obrazek PRZYMIARKA DO NOCNIKA Obrazek MOJA MAMUSIA,BRAT,MEZULEK I DZIECIACZKI Obrazek Obrazek PIERWSZE SIIIIIIIIIIIII Obrazek Obrazek I NOWY BIDON ZE SLOMKA Obrazek

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

25 mar 2008, 14:14

Witam :ico_buziaczki_big:
Ile tu pięknych nowych foteczek....... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: cuuudddniee :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Alinko mała chinka śliczna jak zwykle no i gratuluje uzębienia - mnóstwo tego już tram ma hehehe , acha życzę udanych chrzcinek - napewno będzie cudnie :-D

Madziu Marcinek przeuroczy, a to zdjęcie w kąpieli świetne :ico_brawa_01:

Kamilko ciebie poprostu nie da się nie lubić taka jesteś słodka, a Tomuś jednym słowem : mniami :ico_brawa_01: piękne zdjęcia, a co do brwi to mój mąż też ma podobne krzaki hehehehe

Frydza do Twojej Wiki to ja poprostu nie mam słów.... mój ulubiony dzik - to ona juz chodzi??? :ico_szoking: gratuluję nocniczkowania i picia z bidonu :ico_brawa_01: świetna mała, a te pucusie i w ogóle superowa

madziorka widzę że zabrałaś się za kulinaria brawo :ico_brawa_01: co do lelka to zdjęcie z opisu poprostu mnie rozwaliło - fajowy króliczek kic kic kic.... :ico_brawa_01:
/a to wczesniejsze w zielonej masce - poprostu o mało co nie wpadłam pod biurko heheheheehehehe/

asiula ale ci się marzy..... ja miałam podobnie przed powrotem do pracy, nawet namięrtnie grałam w lotto żeby odmienić swój los hie hie, ale powiem Ci szczerze że teraz nie żałuję że wróciłam do pracy, szkoda młodości na siedzenie w domu, tymbardziej że o 14-tej już jestem z moją córunią

u nas wszystko w porządku, poza tym że Tomuś nadal nie pracuje i trochę zaczyna mieć "białą", zwłaszcza jak widzi tą reklamę banku "....ale cóż z tego jak nie zarabiał..."hehehe ja się tym wcale nie przejmuję, bo kasy jak narazie mamy dosyć, długów i kredytów brak, a fajnie mieć męża w domu, Kalinka zachwycona bo spędza pół dnia z tatusiem. A tak na serio to wierzę w to że jak sie porzanie rozejrzy to praca się znajdzie, tylko że on ciągle czeka na te Niemcy....

jak już wcześniej wspomniałam w końcu udało mi się zakończyć studia z wynikiem dobrym:) ufffff niezła ulga... szczerze mówiąc to kamień z serca....
sama obrona przebiegała w bardzo sympatycznej atmosferze aczkolwiek stres był ogromny

dziewczyny mam do was pytanie
wydaje mi się że u mojej Kalinki powróciło to wstrętne napięcie mięśniowe, zauważyłam że ostatnio coraz częściej wygina stópki, a jak chce wstawać to tylko na palcach jak mała baletnica, martwię się bardzo i nie wiem czy iść z niż znowu do neurologa i rehabilitacje.... echhh mam troche poczucie winy bno sama sobie zadecydowałam o zaprzestaniu ćwiczeń... ale wydawało mi się że jest już dobrze , a teraz boję sie że ta pani doktor mnie opierniczy echhh jaka ja głupia jestem- Kalinka najważniejsza przecież.... czy któreś z waszych dzieci miało podobny problem? błagam napiszcie i doradźcie ....

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

25 mar 2008, 14:20

asiula26 pisze:Emi robi coraz to nowe postępy, po łóżeczku już sobie wędruje no i nocnik jest święty od 3 marca robi kupe TYLKO na nocniczek
brawo dla Zdolniacy EMI :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i czekamy ASIULKA na ciebie :-D BEWU HIHI fajnie ze jestes ,Wiki jeszcze nie chodzi ale przemieszcza sie trzymajac sie sciany lub wkolo stolu chodzi,cos tam kombinuje ten nasz dzikusek :ico_oczko: Jesli chodzi o stopki to podobno dzieciaczki tak maja ze staja na palcach ,Wiki tez tak robila a teraz juz jes ok :ico_oczko:

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

25 mar 2008, 14:25

dzięki frydza - trochę mnie uspokoiłaś.... :ico_prezent: ale poczekam jeszcze na inne opinie...

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

25 mar 2008, 14:57

Hej mamuśki|!
Witam poświątecznie, szkoda tylko, że nie ma mojego dłuuuuuuuuuuuugiego posta sprzed świąt :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Nic to, najważniejsze, że forum już działa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kamilko, Madziu, Alineczko, Frydza, fotki super!!! Ale dzieciaczki urosły!!!!!!!!!!!!
Przepraszam, że tak hurtowo chwalę, ale nie mam na razie czasu. Lenka od czwartku wstaje :ico_olaboga: O wszystko i wszystkich - urwanie głowy z tym, ale jak cieszą postępy!
Basiu, Helenka też na początku na paluszkach stawała, a teraz już na całych stópkach. Poza tym u niej też było podjerzenie problemów z napięciem i mieliśmy się rehabilitować (profilaktycznie)... męczyłam Heleneczkę aż 5(!) dni po czym razem z Krzysiem zdecydowaliśmy, że koniec! Aha, gratuluję mgr, już wcześniej pisałam, ale nie ma tego posta.
Magda, Helenka ślini się minimalnie, ale chyba ząbkuje.
p.s. zobaczcie moją "owcę" :ico_oczko:
http://pl.youtube.com/watch?v=Vx2nfAsVL_8

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

25 mar 2008, 15:18

Witam po świętach :526: :528: :525: :529: :523: Frydzia ale Wikunia duża :ico_szoking: śliczna panienka i zmieniam zdanie nic a nic do tatusia podobna wypisz wymaluj mamusia :ico_brawa_01: i :ico_brawa_01: za pierwsze siusiu do nocniczka
Indygo ale laseczka z ciebie włoski rewelka naprawdę
Waneska chinka super nie poznałam tak jakoś inaczej a jak z tymi kaszkami znalazłaś coś? No życzę udanej imrezki
Madziorka to dobrze że Lelkowi nic nie jest Wiki też miała mały wypadek ale niebędę stresowała no i troche się :ico_wstydzioch: bo to ja niedopilnowałam kurde ale jak bym wiedziała to bym tego nie zrobiła
Madziu domowa atmosferka to dobrze a jak tam jedzonko zjedzone?A ze ślinieniem to u nas to samo tylko że nie da sobie założyc śliniaka a jak już mi się to uda to ciągnie za niego i boję się że sobie krzywdę zrobi więc nie zakładam
Asiula ja to mam inaczej jak jestem w domu to chce do pracy a jak jestem w pracy to do domu mi sie marzy :ico_puknij:
BeWu skromnniacha na 4 to coś moje gratulacje kiedy opijamy :ico_oczko: mi jeszcze do kwietnia zostało i koniec hip hip hura a no ja ci nic nie poradze moja Wiki nie miała tak nigdy .
A oto pare fotek moja mama ciocia kuzynka i Ja
Obrazek
Tak sobie stoję
Obrazek
a takie mam kucykiObrazek
[dodano 17:00]
Aleksandrowicz z odbijaniem to ja chyba wyrodna jestem Wiki bardzo krótko nosiłam potem poprostu kładłam ją na boczek i odbijało jej się samej i teraz też tak ma nie czeba ją nosić samej się jej odbije często przy raczkowaniu idzie sobie i wraz beeekkk
Ostatnio zmieniony 25 mar 2008, 18:06 przez edyta29, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości