Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

16 gru 2012, 19:10

dziś na obiad zjadł ryż z białym sosem i wmieszałam w to małe kawałki kurczaka i zjadł. dużo jak na niego, więc się cieszę.

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

16 gru 2012, 22:05

u nas ostatmo mieso jest ble tylko suche ziemniaki zjada na obiad no i jogurty uwielbia je

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

17 gru 2012, 00:56

Milena też uwielbia jogurty. Już musiałam tatuśka pogonić, bo kupuje w promocji wielopaki jogurtów moellera, takich a'la fantazja, i Milena wiecznie w lodówce siedzi. Ostatnio jak kupił zjadła chyba 3 jednego dnia, a ile razy ją cofałam stamtąd nie zliczę.
A te jogurty, są takie średnio jogurtowe. Biały "serek" i galaretka owocowa dżemowata...
dzisiaj robiliśmy smoothie z kefiru, banana, i malin. Nie chciała! Ale może coś innego niż malinki dam, by nie zostawiało drobinek, i pewnie posmakuje.


Mila miała 40stopni prawie!
nie wiem co nas dopadlo. Bart, Milka, a teraz i JA. Temperatura, gardło, osłabienie.... Niech to się już skończy!

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

17 gru 2012, 01:05

Tibby, pytałaś o czytanie dzieciom. Milena w dzień też szybko np. obraca kartki i "sama" rządzi książką. Ale wieczorem leży (twardo każę im się kłaść gdy mam czytać). I siłą rzeczy słucha. Ona jest generalnie ugodowa. Mówię, żeby się kładła, to się kładzie, bylabym była na krzesełku obok.
Chłopaki mają swoje ulubione książeczki, więc: leżycie- to poczytam, wstajecie-przestaję :-)
Hm.. najgorzej to ich do tych lóżek ZAGONIC :)


uciekam spać i zdrowieć :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

17 gru 2012, 11:11

zdrowiej kochana, zdrowiej! nie ma nic gorszego nic przeziębienie. i dzieciarnia dokoła...
ja to sie cieszę, że Tobiko jeszcze w swoje dziecinne łózeczko turystyczne się mieści, bo inaczej by wstawał non stop. ale na wiosnę, jak będzie zwrot podatku, to z tego robimy remont pokoju (przerabiamy szafę) i kupujemy piętrowe łózko, by na zaś dla dwójki dzieciaków było już i Tobiko przenosi się do dużego "dorosłego łóżka". zobaczymy jak wtedy będzie ze spaniem.

dziś na śniadanie zjadł 4 połóweczki (takich mniejszych skibeczek od początku chleba) z nutellą i popił kakao całą butlą. teraz dam mu chwilę na zabawę i nocnik, bo zaraz czas na kupola będzie.

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

17 gru 2012, 12:19

no ja mam chwilke wiec napisze co u nas. kupa laduje w nocniku i sama sie wyciera jak zrobi oczywiscie poprawiam po niej dalej nie mowi i nie chce majtek . karolina wazy 9800 i ma 75cm wiec jest juz co nosic przesuwa sie po calym pokoju podpierajac sie rękoma. dziewczyny caly czas sie razem bawia ale nie raz zuzka sie denerwuje jak sie czyms zajmie i karola jej zepsuje.

no i jest sekcja zwlok mojego brata 3 strony a4 opisanych jego obrzekow, nawet jadro mial naderwane. i podobno kierowca jechal 90-100na godzine tak obliczyl biegly. pani prokurator nie wie co ma dalej zrobic bo moj brat mial bardzo duzo promili i powiedziala ze na poczatku nastepnego roku podejmnie decyzje czy da sprawe do sadu.

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

17 gru 2012, 12:23

a co do picia to zuzka pije wode z miodem lub sokiem malinowym ale takim prawdziwym bo moja tesciowa robi korolina tez pije wode z sokiem

w ogole nie mam pomyslu na prezent dla dziewczyn zuzi chyba kupimy nastepny komplet lego duplo karoli brak pomyslu. od mojej mamy dostana dywan do pokoju od prababaci kase i kupilam im ciuchy z nexta za to a od chrzestnej sweterek z reserved taki w serduszka

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

17 gru 2012, 12:48

ja na szczęście mam dla Tobika prezent już od kilku tygodni, więc się nie przejmuję już. sobie nie robimy. a dzidzia w brzuchu druga, więc ten drugi prezent z głowy ;-)

pozamiatałam trochę w domku i teraz odpoczywam. chłopaki się bawią w małym pokoju i układają klocki.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

17 gru 2012, 15:57

Wisnia, a sekcja co miała wykazać? Tzn do czego wam takie coś potrzebne?
Straszne...


wisnia, ja sie zastanawiam nad takimi ośmiorniczkami dla jasia do kąpieli (ośmiorniczki TOMY)

Obrazek

Pomysł z duplo dla Zuzi świetny. Ja bym też kupiła Milenie, ale mamy tyle tego duplo, że na razie starczy :) Ale może potem kiedyś jakieś typowo dziewczęce jej kupię, albo np. zoo, bo nie mamy. Bo jak się łatwo domyśleć, uzbieraliśmy właściwie same pojazdy, betoniarki, policję, karetkę itd. :)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

17 gru 2012, 16:02

my kupiliśmy dla Tobika coś takiego:
Obrazek

ciekawa jestem co dostanie od dziadków i chrzestnej.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość