Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

05 mar 2008, 22:04

Witajcie Kochane
Poczytałam, nadrobiłam zaległości, ale jest tego tyle, że nie pamiętam, co której z Was napisać... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Basiu, trzymaj się Słońce. Kciuki mam mocno zaciśnięte z Twój piątkowy zabieg. Musi być dobrze i będzie dobrze!!!

Iza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka: . Witam wśród Mamuś w dwupaku :ico_haha_01: . Śliczny suwaczek.
justyna25, ależ z Adusi mała gospodyni. :ico_brawa_01:
Kristi, Dzielna Mamusiu- widzę, że świetnie dajesz sobie radę. A tyle foteczek Marcus ma, że pamiątka na calutkie życie dla Was i dla niego będzie.
Maggie, my dziś tylko w sklepie byłyśmy z Niunią i u mego Dziadka. Zajechałyśmy w odwiedzinki ( na szczęście autko jeździ a z blacharzem nie musimy się aż tak spieszyć, bo nie wygląda tragicznie- troszkę wgnieciony przód :ico_haha_01: ), a okazało się, że żona mego Taty zupełnie olała sprawę i było tak brudno, że musiałam posprzątać... :ico_zly:

Pyza wstaje mi teraz wcześniej ale chwilę po 20 już śpi...
Byłam dziś u swojego ginekologa. Patryczek rozwija się super, ale moje wyniki cukru są nieciekawe i mam iść do diabetologa...
I na Waszą prośbę, zaraz wkleję foteczki brzuszka i Kinguli

[ Dodano: 2008-03-05, 21:16 ]
Moja Niunia-Pipi :))

Obrazek

Troszkę słaba jakość- fotografowane w lustrze...

Obrazek

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 mar 2008, 22:40

Witaj Anusia, śliczny brzusio i jaki okrąlutki, zazdroszczę, Kingusia też iekna dziewczynka, matko jak te nasze szkrabińce dorośleją :ico_szoking: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

05 mar 2008, 22:43

Aniu, bardzo Ci dziekuje za mile slowka. Ale Kingusia ma sliczne kucusie :ico_brawa_01: .
A Twoj brzusiu jest piekniutki!! I widac, ze to juz niedlugo a malenstwo bedzie z Wami :ico_haha_02:


Maggie pisze:Basia trzymamy kciukaski, pisz smski, do którejś z nas tak żebysmy miały wiesci od Ciebie :ico_oczko:
Będzie dobrze.


Dziekuje Maggie, jutro jak sie dowiem czegos wiecej to napisze do ktorejs z Was napewno!

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

05 mar 2008, 22:44

Maggie, i ja nie mogę uwierzyć.... Jeszcze niedawno chodziłyśmy w ciąży, poród jakby wczoraj, później nasze maluchy były takie jak Marcus... A teraz....
SZOK

[ Dodano: 2008-03-05, 21:47 ]
Barbara pisze:Aniu, bardzo Ci dziekuje za mile slowka. Ale Kingusia ma sliczne kucusie :ico_brawa_01: .
A Twoj brzusiu jest piekniutki!! I widac, ze to juz niedlugo a malenstwo bedzie z Wami :ico_haha_02:

Basiu, faktycznie brzusio okrąglutki a maluch taki w nim ruchliwy, że praktycznie przez pół dnia brzuszek mi "chodzi"... Jak mam bardziej obcisłą bluzeczkę, to aż widać, jak Patryk się rusza... I faktycznie, już "tylko" 10 tygodni...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 mar 2008, 22:49

no własnie gdzie te czasy...? :ico_oczko:
Teskno mi za takim ciazowym brzuszkiem i oczekiwaniami... :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

05 mar 2008, 23:01

Maggie pisze:no własnie gdzie te czasy...?
Teskno mi za takim ciazowym brzuszkiem i oczekiwaniami...


oj dziewczynki ...gdzie te czasy .... ale mi juz nie jest tęsnko ... oj nie .... choć ... uwielbiam mamy z ciąży .... ale ja .... :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: - właśnie czekam na @ :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

05 mar 2008, 23:02

Dobry wieczor..
I ja jestem juz :ico_oczko:
Moja Nicole miala dzisiaj troche ciezka noc.. to znaczy nie dosc ze pozno zasnela,to obudzila sie wczesnie,i w polodnie sobie odespala bo spala az 3 godziny.. a teraz ja uspalam i szybko zasnela,chyba musialo jej troche spanka brakowac,a moj Marcus tez sobie spi,wypil mleczko i byl troche ponoszony tak sie ladnie rozgladal po domku i pozniej zasnal :ico_oczko:
A ja zaraz zamierzam kartki na swieta wypisac.. i miec z glowy..

Maggie ja narazie za moim brzuszkiem ciazowym nie tesknie.. narazie ciesze sie Marcuskiem i Nicolinka :ico_oczko:
Ale pewnie jeszcze nie raz zatesknie za nim.. :ico_wstydzioch:
To fakt ten czas jak dzieci sa malutkie jak Marcus tak szybko leci.. a pozniej dorosleja jak Nicolinka czy Antos.. :ico_oczko:

Mama_Kingi piekny brzuszek taki okragly,i duzy juz niedlugo i bedziecie w czworeczke :ico_oczko: :ico_brawa_01: I Kingusia jaka slodka w tych kucykach :ico_brawa_01:

Basia zycze ci powodzenia wszystkiego dobrego i pomyslnej operacji i daj nam znac co i jak i wogule trzymaj sie i uwazaj na siebie buziaki ogromne :ico_oczko: dasz rade i bedzie dobrze :ico_haha_02:

Ja bede powoli uciekac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

05 mar 2008, 23:09

Basieńko , będziemy czekały na wiadomości od Ciebie i oczywiście duchem jesteśmy z Tobą ....

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

05 mar 2008, 23:15

Dziekuje dziewczynki, dobrej nocki Kochane, dam znac jutro smskiem do ktorejs z Was :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

05 mar 2008, 23:24

Ok to ja tylko wkleje wam foteczke mojego syneczka Marcuska bo mi sie ona podoba i tez uciekac juz spac.. przed tym maly wypije sobie mleczko i zobaczymy jaka bedzie nocka??
Dobranoc paa :ico_spanko: :ico_spanko:

A to moj Marcusek :
Obrazek

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość