Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

03 cze 2009, 18:22

a mnie tak głowa bolała, że musiałam poleżeć, biomet jest niekorzystny, ciśnienie leci ostro w dół i dlatego czuję się fatalnie :ico_zly:
u mnie to samo :ico_zly: :ico_zly:

mała płacze i marudzi bo choroba jej dokucza i temp rosnie;/

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

03 cze 2009, 18:37

Szymuś teraz drzemie, ale odpukać temperatury nie ma :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

03 cze 2009, 18:39

milutka204, dużo zdrowka dla ciebei i malej :ico_sorki: :ico_sorki:

maly oglada pierwsza milosc :-D a ja wieszam i piore na zmiane, potem malego wypiore, nakarmie i poloze spać i posprzatam, bo wyglada u nas jak po tornadzie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

03 cze 2009, 18:57

maly oglada pierwsza milosc :-D
pozwalasz tv ogladac?? my zazwyczaj siedzimy w jednym pokoju i na wieczor z M ogladamy a mała zawsze zerknie :ico_noniewiem: no ale nie wyłacze chłopu tv sprzed nosa

milutka204, dużo zdrowka dla ciebei i malej :ico_sorki: :ico_sorki:
dziekujemy... ja tam moge chorowac ale zeby Klaudusi przeszlo

dzis jej nie kąpie tylko pipke przetre

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

03 cze 2009, 19:06

ja zawaliłam wczoraj... zapomniałam o przymiarce kiltu Norberta, a dziś byłam tam juz 3 razy i sklep zamknięty... :ico_noniewiem: jutro wybory, więc pewnie też będzie zamknięty... więc w piątek mam nadzieję, że uda się odebrać to wszystko, najwyżej poprawki sama zrobię... nie będę miała innego wyjścia... biedny ten mój synuś - nie zaslużył na takie zapominalstwo :ico_placzek:

noo, trzeba przegonić jakos te zarazki i choróbska od naszych maluszków :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

03 cze 2009, 19:19

ja zawaliłam wczoraj... zapomniałam o przymiarce kiltu Norberta, a dziś byłam tam juz 3 razy i sklep zamknięty... :ico_noniewiem: jutro wybory, więc pewnie też będzie zamknięty... więc w piątek mam nadzieję, że uda się odebrać to wszystko, najwyżej poprawki sama zrobię... nie będę miała innego wyjścia... biedny ten mój synuś - nie zaslużył na takie zapominalstwo :ico_placzek:
a po wyborach nie da rady???

kurde ale mnie łeb peka kaszel i gluty wrrr... i bidna moja mala jeszcze caly policzek sobie zarysowala a paznokcie ma sciete posmarowalam jej stopki plumex baby.... rozgrzewajaca masc niby od 7 mies... ale troszke kazala nam doktor posmarowac oby jej przeszlo :ico_sorki: :ico_sorki:


dostalismy nutriton do zageszczania mleczka... po 20 dam jej jesc i moze usnie bo marudzi a juz bylo ok...ale co sie dziwic doroslemu dokucza chorobska a co malemu dziecu dopiero;/

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

03 cze 2009, 20:28

hej wpadłam tylko wieczorną listę podpisać i zmykam od razu do spania :-)
Coś dzisiaj jakaś taka zmęczona jestem to chyba ta zmienna pogoda i skaczące ciśnienie tak dobija :ico_noniewiem: Dzisiaj ledwo chodzę i nie mogę utrzymać powiek oczy mi się same zamykają. Obrazek
kolorowych wam życze i mykam już Obrazek

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

03 cze 2009, 20:37

ja tez sie juz pozegnam.
maly spi. nie kapalismy go dzisiaj bo cos zaczal pokaslywac i nosek ma chyba lekko zatkany :ico_placzek: kurcze pewnie juz zlapal ode mnie to chorobsko. jak jutro nic sie nie polepszy to pojdziemy z nim do lekarza :ico_placzek: :ico_placzek:

papa

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

03 cze 2009, 21:04

milutka204, wiesz my z rodzicami mieszkamy, wiec chcac nie chca maly zalapie sie na tv,bo kazdy co innego chce ogladac :ico_noniewiem:

mały po sczzepienie humorek ma, ale temperatura go dopadla 38,5 dalam czopek na zbicie i powoli spada, zaraz sie postaram go ulululać i sama do łóżka biegne, mam pelno filmow na dvd do obejrzenia.

Dobranoc dziewczynki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

03 cze 2009, 21:41

posmarowalam jej stopki plumex baby.... rozgrzewajaca masc niby od 7 mies... ale troszke kazala nam doktor posmarowac
nam to pediatra przepisała jak Bartek miał zapalenie ucha i kazała plecki smarować, żeby się wypocił.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość