Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

07 sty 2009, 14:03

Jola_85, nie przejmuj się tym co mówi Twój ex... to tylko pokazuje jaki z niego burak jest, a jutro na rozprawie będzie dobrze, wszystko pójdzie po Twojej myśli, będę trzymać kciuki.
No i [size=150]STO LATEK DLA JULECZKI [/size] Obrazek

Asikk, ale zawierucha i zimnica za oknem, a Ty nie masz ogrzewania bidulko...
Twój Kamilek to chyba będzie mały zębowy rekordzista z naszej paczki, jeśli Twoje informacje o 4 ząbkach się potwierdzą, bidulek, ale za to szybciej będzie miał spokój.

[ Dodano: 2009-01-07, 13:05 ]
mariola, super zdjęcia ze spacerku, Amelka taka opatulona, a Julcia czemu ma taką smutną minkę?

[ Dodano: 2009-01-07, 13:06 ]
Asikk, mebelki super, fajowy będzie pokoik Kamilka :-)

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

07 sty 2009, 14:19

Dzieki dziewczyny a za oknem naprawde strasznie żal by było psa wypedzic na spacer teraz jeast jeszcze gorzej kompletnie nic nie widac . Kamcio sie wyspała aż 45 min :ico_noniewiem: teraz rozrabia a ja zastanawiam sie co sobie zjesć bo jakoś ostatnio tzn od 1 stycznia sie odchudzam i sama nie wiem na co mam ochote :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

07 sty 2009, 14:27

mariola fajowe zdjęcia, na pewno Meli było cieplutko

Dziewczyny cieplutka wiadomość, prosto z piekarnika :ico_oczko: maine mężen dostał skierowanie na ćwiczenia i testy, fakt w Katowicach (jak dobrze mi przekazał) ale możliwe że będę mieć policjanta w domu :ico_haha_02: jak już podanie i wszystko co dzisiaj złożył jest ok to jestem bardzo szczęśliwa, zadzwonili tego samego dnia, wręcz godzinę później a niby sam komendant miał go sprawdzać (bo mandaty za prędkość miał). No jeszcze jak się dzisiaj potwierdzi moja :ico_ciezarowka: to będzie przegenialny dzień, szkoda że taki zimny :ico_oczko:

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

07 sty 2009, 14:27

Hej dziewczyny!
Na początek najlepsze życzenia dla wszystkich roczniaków :ico_buziaczki_big: ,rośnijcie zdrowo i przynoście radość rodzicom!!!
I oczywiście gratulacje dla "chodziarzy" :ico_brawa_01: , my jeszcze biegamy za rączkę, ale czasem jak się Maja zapomni to przejdzie kilka kroczków, więc może wkrótce się odważy na więcej :-)
Dzisiaj byliśmy na kontroli u kardiologa, wszystko OK, następna kontrola za rok.
Najadłam się trochę strachu, bo przedwczoraj wyczułam z tyłu główki Mai takie jakby guzki pod skórą, z jednej strony dwa i zdrugiej malutki jeden.Oczywiście wpadłam w panikę, poczytałam na necie i wychodziło na to że albo kaszaki, albo powiększone węzły chłonne.Dziś pokazałam to pani kardiolog, stwierdziła że to węzełki się powiększyły, bo Maja była ostatnio przeziębiona.Wyniki badań krwi ma bardzo dobre, więc nie ma powodu do paniki, jeśli będa się powiększały, to mamy iść do lekarza rodzinnego żeby ewentualnie jakieś inne badania zlecił.Uspokoiłam się trochę...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

07 sty 2009, 14:30

Renia0601 pisze:ja mam do Ciebie pytanie jeśli chodzi o pracę tam u was w polu bo moi teściowie możliwe że po następnych świętach (Wielkanocnych) chcieliby pojechać, bo we Włoszech im już szef bardzo nie odpowiada i warunki.


z tego co wiem to teraz jest na pomarancze sezon znajomi dojezdzaja ponad 100km ale jak placa to nie wiem od kwietnia jezdza na pomidory sama bede chciala pojsc jak nic innego nie znajde wiec bede wiecej wiedziec ale jak co to moge sie popytac wiem ze niby ten facet u ktorego pracuja na pomidorach to niby mieszkanie zalatwie ale wiadomo jakie to sa warunki ale mozna tez samemu cos znalezc to jest np salon sypialnia lazeinka i kuchnia ok 450e

Jola sto latek dla Juleczki

Assik
mebelki fajne

Mariola widze ze mama wlosy obciela i chyba kolor zmienila i podej mi jeszcze jaki rozmiar Amelce ubranek kupujesz

dobra ja juz poprasowalam a teraz ide choinke rozkladac jeszcze obiad ugotowac a wszystko trzeba zrabic nim niunia wstanie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

07 sty 2009, 14:31

sabi_k77 pisze:Dzisiaj byliśmy na kontroli u kardiologa, wszystko OK, następna kontrola za rok.

to rewelacja, dobrze że wszystko się unormowało i że te grudki to tylko powiększone węzły, ja też bym wpadł w wir szukania na internecie i jeszcze gorzej bym się denerwowała.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

07 sty 2009, 14:33

no to Renia gratulacje a jak w Katowicach to bardzo bliziutko do nas a kiedy bedziesz wiedziec czy jestes :ico_ciezarowka: bo ja juz nie moge sie doczekac wiadomosci :-D

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

07 sty 2009, 14:35

iwona83 pisze:niby ten facet u ktorego pracuja na pomidorach to niby mieszkanie zalatwie ale wiadomo jakie to sa warunki ale mozna tez samemu cos znalezc to jest np salon sypialnia lazeinka i kuchnia ok 450e

no niby można, tylko raz oni ni w ząb Hiszpańskiego, a dwa to tam gdzie oni są też warunków nie ma więc przyzwyczajeni :ico_oczko: oni to mieszkają wręcz w takich barakach postawionych z tektury (no niemalże) małe pokoiki, nie zawsze ciepła woda. Więc nie sądzę żeby mogło być gorzej. A robią tam już lat chyba z 5 a cały czas daje im tą samą stawkę za godzinę, coś koło 5e (a pracują od rana do nocy, tyle ile jasno jest). Bliżej Świąt będzie ich bardziej interesować ale jak możesz to popytaj co i jak żeby wiedzieli na co mogą liczyć.

iwona83 pisze:de choinke rozkladac

ja się zabieram za nią jak Marcin wróci

[ Dodano: 2009-01-07, 13:38 ]
iwona83 pisze:a kiedy bedziesz wiedziec czy jestes :ico_ciezarowka:

namówiłam żeby mi kupił w końcu ten test, oby pytania były łatwe :ico_haha_01: :ico_oczko: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

07 sty 2009, 14:38

Renia, to super, że mężowi się udało... policjant w domu... :ico_brawa_01:
Sabi, dobrze, że z Mają już wszystko dobrze, guzkami też bym się bardzo przejęła, pewnie w lekką panikę bym popadła. Dobrze, że to nic groźnego.

Ula spała półtorej godziny, przed chwilką zjadła zupkę, a teraz szaleje na sofie. O 14 mamy zamiar się zbierać i iść do Galerii, ale coś pogoda się popsuła... :ico_noniewiem:

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

07 sty 2009, 14:39

No i zapomniałam, Tagar gratulacje :ico_ciezarowka: , Renia, za ciebie trzymam kciuki :-)
My też planowaliśmy drugie szybciutko, no i Maciek zxaczyna mnie już męczyć kiedy nad drugim pracujemy, a ja jakieś wątpliwości mam...Mieliśmy zacząć starania na wiosne, może do tego czasu mi przejdzie :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość