Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

06 lip 2009, 11:32

I ja się melduję,dziś troszkę później bo moje dziecko wstało przed piątą i łaziło po głowie aż później godzinę padło i spaliśmy prawie do 10-tej i śniadanie i ubranie i już wpółdo 12-tej

Na początku, izuś ślicznie wyglądaliście :ico_brawa_01: mimo kilku przeciwności udało się powiedziec przysięgę i teraz tylko z górki musi być :ico_oczko:

Do mnie Betinka pisała o 22.30 że się chce na własne zyczenie wypisać bo strasznie ją olewają i może pójśc do innego szpitala, ale jak już dziś poniedziałek więc sądzę że zaczną wkońcu coś robić i nie będzie musiała.

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

06 lip 2009, 11:48

A ja zaczelam robic porzadki :ico_puknij: :ico_puknij: a tak goraco ze nie ma czym oddychac. Dalabym sobie spokuj ale juz mam wszystkie papierzyska i ksiazki na srodku pokoju :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

06 lip 2009, 12:14

Renia0601, dziękuję :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
jutro kwituszek Ci przeskakuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

megi5566, u mnie też upał straszny, byłam z Hakerem na spacerze, poszłam z nim na polane ale sie położył pod drzewem i nie chciał biegać za patykiem, poszliśmy po coś do picia i teraz siedzimy w domu...

ale za pare minutek wychodze z koleżanka na spacer do parku

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

06 lip 2009, 12:21

izuś_85, mój Mopek też tylko pod klatka sikusiai kupsztalek szybki i do domu ...nie wylazi spod lozka
wczoraj wieczorem zafundowalam jej wizyte nad jeziorem to wyszalala sie jak głupi....uwielbia wode troszke się schłodziła..chociaż woda strasznie ciepła była, bo ja tez sie nastawiłam ze szwajki schłodze ale niestety ciepla woda ze :ico_szoking:

[ Dodano: 2009-07-06, 14:05 ]
wieści od betinki
miała badanie szyjki i jest krócona , rpzwarcie :ico_szoking: na 2.5cm!!!
ma brac lekarstwaaaa i Tylko leżeć
Jutro wychodzi!!!!!!!!!!!!!! :ico_sorki:




skonczyły sie jej wycieczki nie ma szans bedzie musiała wypoczywac
trzeba ją do łózka przywiazac

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

06 lip 2009, 14:27

jestem :-D
dopiero dotarłam bo ja dziś od samego rana ciegle gdzieś chodze jeżdze i załatwiam sprawy
na poczatku byłam w prcy z L4 mam nadzieje ze już z ostatnim :ico_sorki: później do urzedu skarbowego poszłam po wnioski o zaświadczenia o dochodach :ico_oczko: pojechaliśmy z bratem i mama po zakupki materiałów budowlanych bo beda w sobote dach na garażu zmieniać a później mama jechała na zakupy takie spożywcze to sie z nia zabrałam a co ja bede sama w domu sie nudzić :ico_oczko: nogi to mi dosłownie w tyłek włażą ale nie dam sie bedę twarda i jeszcze dziś wyciagne R. na dłuuuuuuugi spacer no albo na lody do sklepu :ico_oczko: a to bedzie jakieś 2 km w obie strony :ico_oczko:
izuspięknie wyglądaliście :ico_brawa_01: nie pozostaje mi nic innego jak jeszcze raz POGRATULOWAĆ MŁODEJ PARZE
wieści od betinki
miała badanie szyjki i jest krócona , rpzwarcie :ico_szoking: na 2.5cm!!!
ma brac lekarstwaaaa i Tylko leżeć
Jutro wychodzi!!!!!!!!!!!!!!
wy macie do niej blizutko wiec przywiażcie ja do łóżka i niech leży aby Miachałek był donoszony :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

06 lip 2009, 16:33

posprzatane pogotowane, poprasowane poprane...odpoczywam

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

06 lip 2009, 16:55

wróciłam dopiero teraz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: umieram, przeszłyśmy całe miasto, byłyśmy na lodach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mój pecherz ledwo wytrzymał

zjadłam kubek jagód z cukrem i ide polezeć troszke, albo posiedze na balkonie z Hakerem bo już słonko zaszło za budynek

biedna Beti :ico_olaboga: :ico_olaboga: musze ją chyba nawiedzić i do łóżka przywiązać osobiscie... a wogóle to jestem ciekawa czy Kuba już sie do niej przeprowadza... no bo jak niby ona ma leżeć jak jeszcze razem nie mieszkaja? a z Daisy ktoś musi wychodzic... robić zakupy...

[ Dodano: 2009-07-06, 19:18 ]
rozmawiałam z Betinką... biedactwo jest tak zdołowana tym pobytem w szpitalu :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale musi jakoś wytrzymać, dla dobra Michałka i dla siebie

jakoś będzie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: trzymamy kciuki za Ciebie kruszynko :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-07-06, 21:33 ]
ojej, ale tu dziś pusto :ico_olaboga: :ico_olaboga: gdzie wy kobietki jesteście??? halllooo...

gardło mnie boli :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: zaraz ide sie połozyć, tylko zjem sobie ryż z jagodami i śmietaną na kolacyjkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

07 lip 2009, 05:55

hello:)
doczytalam...uff
izuś_85, no gratuluje awansu na żoneczke-pamieta jak to smiesznie i dziwnie sie zwracac do swojego kochanego'mężu' hihi
nie moglam na poczatku ze smiechu wytrzymac....ale przywyklam:)
slicznie wygladalas,sukienusia lux,swietnie zrobiona pod biustem:)
wogole ładna z was para :-D
ja chyba sie dzis w jakas torbe spakuje,te szpitalne gadgety:)w razie co:)
w sumie nie duzo zostalo,a jak sie spakuje to bede spokojniejsza,ach to juz niedlugo:)moja niunia tak sie rozpycha ze az mnie nieraz tak boli..... :ico_haha_02:
a nogi mi spuchly :ico_szoking: 3ci dzien juz
mam nadzieje,ze odpuchna -nigdy tak nie mialam
jutro mam wizytke ciekawe co mi gin powie???
bez usg bedzie,ale wg moich wyliczen,to moja dzidzia ze 2800 wazy
kurcze nie wiemczy powlekac juz posciel dla malenstwa czy poczekac jak wyjde ze szpitala?
ide po piciu do kuchni:)i poczekam az wstaniecie:))))))))))

[ Dodano: 2009-07-07, 05:56 ]
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
a to za skonczony 36 tydzien :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

07 lip 2009, 07:57

hejka, ja tez juz jestem i zaczynam dzień od :ico_tort: , bo ja 34 tydzień skończyłam.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

07 lip 2009, 08:19

no to ja nie bede gorsza i stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za skończony 33 tydzień

wróciłam własnie z badań krwi, jutro też mam wizyte u ginki :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: też bez usg, no ale przeżyje do poniedziałku

[ Dodano: 2009-07-07, 08:22 ]
rybcia82, dziękuję :ico_oczko: :ico_oczko: tylko szkoda ze mój mężuś na razie tak daleko, ale od sierpnia ma pracować na miejscu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: żeby w razie czego być gotowym :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

ja pościel wypiore i bedzie czekać na ubranie aż wróce ze szpitala, Przemek powiedział ze ubierze łózeczko :-D :-D :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość