Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

07 lut 2008, 22:19

Hej!

Magdzinka :ico_brawa_01: Jak fajnie, że mas z takie zapiski, no rewelacja ..aż żałuje, że nie zorbiłam nic, żeby uratowac nasze pogaduszki ... No i ja też jestem uwieczniona..duma mnie rozpiera!

lulu81, dziewczyny Ja jestem chora, mam temperaturę i potworny katar i ból głowy... Do tego mały też jest chory i też gorączkuje więc nic ..ja musze odejśc na drugi plan bo Wojtuś jest ważniejszy ... Już drugą noc nie zmróżyłam oka czuwając przy synku ..oby dziś było lepiej... Płakał cały czas w wczoraj w nocy więc od 23 nie spałam do 6 rano :ico_szoking: chociaz już opadałamz sił...W nocy miałam 38,5 i smarkałam ile wlezie. Rano byłam flak..dziś Wojtuś choruteńki, katar ma, nie kaszle ale nie jadł za wiele ... Oby nam to choróbsko przeszło i żebyśmy się wyspali... :ico_chory: :ico_chory:
Rano łykłam paracetamol, zrobiłam inhalacje, oczywiście miodzio, czosnek, mleczko poszło w ruch, ciepła herbatka ... no i T. nasmarował mnie Vikiem..ale ulga... Szkoda, że tak przed samym roczkiem się rozłożyliśmy z małym...

Odkrzaczanie Normalnie się TAM zapuściłam ... wczoraj wzięłam sprawy w własnę ręce i postanowiłam się wygolić bo normalnie zarosłam jak rabatka na wiosnę :ico_haha_01: Dwie godziny spędziłam w łazięce i zużyłam opakowanie pianki do golenia normalnie ale elefty są widoczne :ico_sorki: Teraz co tydzień będę się pilnowała, ale już cięzko i Tomek będzie zmuszony TO robić... Cóż... po co się w końcu ma chłopa :ico_brawa_01: Aż mi wstyd jak zobaczyłam ile tego się nazbierało :ico_szoking: :ico_szoking:

Kajunia :ico_brawa_01: dla ząbka że się pojawił!

mamacia Cieszę się, że maż znalazł prację!

[ Dodano: 2008-02-07, 21:36 ]
Acha, jutro idę do fryzjeraz obciąc się na króciutko ... o mniej więcej tak, bo już nie moge patrzeć na te moje włosy ...nie lubię długich ..wrrr ...Troszke krócej będzie ale nie mam innego zdjęcia...
Obrazek
Obrazek

No i farbuję bo mam strasznie odrosty ..
Ostatnio zmieniony 07 lut 2008, 23:49 przez Małgorzatka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

07 lut 2008, 22:44

Małgorzatka pisze:bo normalnie zarosłam jak rabatka na wiosnę

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

08 lut 2008, 00:53

Wszystkiego najlepszego dla Kacperka :ico_tort:
Kajunia gratulacje ząbka
Małgosia mam nadzieje ze sie dzisiaj wyśpisz
lulu ale miałas akcje dobrze ze nie byłas sama w domu

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

08 lut 2008, 09:29

DLA BORYSKA

Obrazek

DLA TYMOTEUSZKA Kostuni
Obrazek

DUŻO ZDRÓWECZKA I UŚMIECHU DLA WAS ROCZNIAKI!!! :ico_buziaczki_big:

Dzisiaj już w lepszym nastroju, tak jak powiedziałam sobie tak zrobiłam. Zaraz z rana poszłam do księgowej i spytałam czy przejdę do jej działu. No i okazało się, że przejdę tylko trochę w czasie się to odwlecze, bo będzie to najprawdopodobniej sierpień.
Z jednej strony sie cieszę, że w ogóle przejdę do lepszego działu a z drugiej strony myślałam, że już teraz mi się to uda, ale poczekam cierpliwie.

Małgorzatka pisze:normalnie zarosłam jak rabatka na wiosnę

To ci żarcik!!!!!!

I Foteczka
Obrazek
Ostatnio zmieniony 08 lut 2008, 10:21 przez aga0406, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

08 lut 2008, 09:37

[size=150][center]Borysek, Tymoteuszek
Ile jest gwiazd na niebie,ile ptaków na drzewie,ile samochodów jeździ na świecie,ile cukierków w roku zje przeciętne dziecię - tyle kwiatków,całusów i słodyczy z okazji 1 urodzin
[/center][/size]

Małgorzatka, mam dla ciebie przepis na pyszne ciasto z jabłkami i kokosem. Bardzo proste i pyszne. Wczoraj robiłam pierwszy raz i mojemu męzulkowi smakowało, a on jak niesmakuje albo mi nie wyjdzie to mówi to wprost.

Biszkopt:
4 jajka, szklanka cukru, szklanka mąki, łyżeczka proszku do pieczenia, łyżka octu.
Żółtka miksujesz razem z proszkiem do pieczenia i łyżką octu.
Białka oddzielnie ubijasz na sztywno, dodajesz cukier i wcześniej zmiksowane żółtka i miksujesz razem.
Dodać mąkę i wymieszać delikatnie łyżką.
Przelać do formy wysmarowanej tłuszczem i posypanej bułką tartą i piec. Ja piekłam w 180stopniach około 20-25 minut w piekarniku z termoobiegiem. Z termoobiegiem chyba piecze sie szybciej.

4 jabłka, trochę cukru i cynamonu.
Jabłka utrzec na grubej tarce, dodać troche cukru i cynamonu wedle uznania.

200g kokosu, 200g masła, 200g cukru (ja dałam mniej) 2 jajka.
Masło i cukier roztopić, dodać płatki kokosowe, po ochłodzeniu dodać 2 jajka i wymieszać.

Na upieczony biszkopt wyłożyć jabłka a na to kokos i piec na złoty kolor. U mnie też około 20 minut w tej samej temperaturze.
[center]Obrazek[/center]

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

08 lut 2008, 10:12

A u nas gorączka :ico_chory: w nocy Nina miała ponad 38 :ico_placzek: Teraz ma tylko stan podgoraczkowy 37 ale kurcze jutro sobota i żadnego lekarza.... Czemu te dzieci zawsze wybierają na chorobę dni wolne???

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

08 lut 2008, 10:31

Obrazek

Obrazek

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

08 lut 2008, 12:40

Obrazek

olala Dziękuję bardzo ..na pewno spróbuję upiec!

qunick Zdrowiejcie...!

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

08 lut 2008, 12:49

witajcie...

Obrazek

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

08 lut 2008, 14:16

Eva_1977, jakie piekne suwaczki!
Małgosiu dziekuje i wzajemnie!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość