Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

04 cze 2009, 14:57

plum

Kobietki Kochane, ja dopiero, bo młyn od rana :ico_olaboga:

mam kilt w domu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: to najważniejsza wiadomość i chyba jedna z niewielu dobrych :ico_sorki:

potem była wizyta w banku - bank odmówił nam pożyczki, więc dumamy za co jechać, bo kasy ledwo starczy na przejazd :ico_puknij: :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

kupiłam chłopcom kilka ciuchów na zbliżające się imprezy :ico_sorki: ale to było zanim się dowiedziałam, że zaciskamy pasa przed wyjazdem :-) :ico_noniewiem:

boli mnie nadal cholernie... :ico_placzek: myśleć nie mogę racjonalnie, już łażę i pokrzykuję, bo mnie kurwica bierze od tych skurczy :ico_sorki: Krzysiek twierdzi, że po tyle godz skurczy przed cesarką byłam spokojniejsza, ale ma racje z małą różnicą - wtedy byłam na morfinie a potem na gazie z czystym tlenem :ico_sorki: teraz jak pożarłam tabletk to mnie ino żołądek boli :ico_olaboga:

maile z ankietką zaraz wysyłam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

zdrówka dla wszystkich potrzebujących :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Marcia77, mam nadzieję, że ten lekarz znajdzie przyczynę Twojego złego samopoczucia.... :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-06-04, 14:59 ]
aaa, jeszcze jedno, chłopu po wczorajszej interwencji lekarza pierwszego kontaktu, przyspieszyli konsultację u ortopedy z tym kolanem :ico_sorki: będzie miał jutro o 10.25 w klinice :ico_sorki: on już się boi, bo nastawianie takiego kolana nic przyjemnego... no i ono już kilka dni jest takie "wyskoczone", więc będzie bolało :ico_olaboga:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

04 cze 2009, 15:05

wyszliśmy na spacerek ale deszcz nas złapał, ta pogoda dziś irtujaca - 15 min słoneczko, nagły deszcz, potem znowu słonko i tak wkoło. mnie jakos energia roznosi,pranko zrobiłam, obiad podszykowałam, lodówke wymyłam i zaraz po małą jadę..

ananke współczuje z powodu odmowy banku, człowiek sie nastawi i guzik, a w innym banku nie możecie spróbować?

marcia, milutka, zdrówka kobitki :ico_sorki:

my stawiamy dziś :ico_tort: i :ico_kawa: - 4 m-ce za nami :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

04 cze 2009, 15:13

maile wysłałam :-) :ico_sorki:
ananke współczuje z powodu odmowy banku, człowiek sie nastawi i guzik, a w innym banku nie możecie spróbować?
niestety tutaj system bankowy jest scentralizowany... po odmowie trzeba odczekać pół roku... i nigdzie się nic nie wskóra... znaczy jest cos na kształt naszego polskiego Providenta gdzie się pożycza 1tyś a oddaje 1,5 tyś, ale za to dziękujemy :-)

musimy cięcie kosztów zrobić.... czyli siadamy na spokojnie w przyszłym tyg i już zajmujemy się tylko wyjazdem, teraz sio myśli, daleeeeko i mamy głowy tylko na komunię nastawione....

Beatris60, :588: dla Oskarka :-D

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

04 cze 2009, 17:00

Marcia trzymaj sie zdrowo. Oby cie to dranstwo opuscilo :ico_sorki:

ananke, tobie takze zdrówka :ico_sorki:
ta pogoda dziś irtujaca
u nas podobnie tak ze nie wyszłam dzisiaj z mała :ico_placzek:

Na mnie ona tez działa :ico_zly: Jak mnie głowa nie boli to zasypiam na stojaco i jakas taka rozbita jestem :ico_chory:
my stawiamy dziś i - 4 m-ce za nami
STO LAT DLA OSKARKA :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

04 cze 2009, 17:09

Beatris60, Wszystkiego Najlepszego dla Oskarka :ico_tort: :ico_tort:


bylam u lekarza dostalam jakies syropy i krople... jakas wirusowka mnie trzyma... no i małą tez bidna tak charczy


a mialam cos sie zapytac jak przetrzymac mała by nie wstawala o 5 rano... bo codziennie od 5 rano nie spi dzis przeszla samą siebie .... psocila jak tylko mogla... dobrze ze Pawel sie nią zajal bo ja z temp :ico_chory: :ico_chory: probowalam ja do 21 -22 przetrzymac ale za bardzo placze i o 20 juz spi bo spac chce.... no nic

potem napisze bo zupke gotuje

buziaki

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

04 cze 2009, 17:49

Beatris wszystkiego najlepszego i zdrowka dla Oskarka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Marcia pisalam ci juz wczesniej ale nie wiem czy przeczytalas, ze mi z tego co mowisz to wyglada na grype zoladkowa. przecie sie zyga jak nie wiem przy niej. oby ci to wstretne chorobsko szybko minelo bo to meczarnia :ico_sorki: :ico_sorki:
Ragazza ja to bym poszla na romantyczna kolacje we 2, no ale teraz to juz chyba za pozno bo to juz jutro :ico_noniewiem: nie mam pojecia co jeszcze mozna by wymyslec, no ale zycze ci udanego dnia, radosci i pociechy z coreczki no i z chlopa no i mnustwa takich pieknych lat z mezem :ico_sorki: :ico_sorki: :-D
mam kilt w domu
no i musisz robic jakies przerobki?
no wspolczuje tego zamieszania :ico_olaboga: i trzymam kciuki zeby z tym kolanem bylo wszystko OK daj znac oczywiscie jak bedziecie juz po lekarzu :ico_sorki:
boli mnie nadal cholernie... myśleć nie mogę racjonalnie, już łażę i pokrzykuję, bo mnie kurwica bierze od tych skurczy
ja bym poszla do lekarza, zwlaszcza ze tak mi moja ginka powiedziala ze jak beda skorcze to zeby walic do niej w dym :ico_sorki: :ico_sorki:
jak przetrzymac mała by nie wstawala o 5 rano...
ehhh nie za bardzo ci moge pomoc bo moj chodzi spac po 20 po kapieli i spi do 6 czy 67 rano...rzadkoscia jest jak sie obudzi o 5, ale na poczatku pamietam ze robilam tak ze karmilam go po kapieli i fikal jeszcze w lezaczku dlugo no i kolo 10 dopiero zasypial, a ja jeszcze go karmilam na spiocha o 23 i zaraz po jedzonku kladlam do lozeczka i sama tez o tej h razem z dzieckiem chodzilam spac.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

04 cze 2009, 18:00

Beaatris Wszystkiego najlepszego dla Oskarka :ico_buziaczki_big:
milutka, też Ci nie poradzę, bo nie wiem, mój też śpi o 20, ale budzi się o 5 wypije mleko i śpi do 7,7.30, też się zastanawiam, , bo bym chciała, żeby wstawał chociaż o 6.30. dziś położę go o 20.30 i tak spróbuję przez pewien czas, później przesunę do 21 i zobaczymy

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

04 cze 2009, 18:09

Beatris60, :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: najlepszego dla Oskarka


Marcia ojoj :( dużó zdróweczka ! :ico_sorki:

ananke, zdrowia dla chlopa :ico_sorki:
a może jednak pojdziesz to skonsulotowac z lekarzem?bo dlugo cie te skurcze 3maja

ciasta juz polowa pozarta :-D maly drzemie, chlop tez, jak sie duzy obudzi to do sklepu skoczymy bo chusteczki malego sie koncza i bym karmi sobie wypiła.

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

04 cze 2009, 18:24

hej hej :-)

ja tak z doskoku, bo juz dziś Alek przechodzi sam siebie i ciut nadwyręża moje nerwy... albo ja jestem jeszcze wkur*** po tym banku, więc nie ogarniam dziecka z należytą uwagą... :ico_sorki:
na obiad znów zrobiłam makaron z mięsem, bo nic mi szybciej nie idzie... dzis dałam cycka kurczaka i curry - żeby odmiana była ;-)

Gusia90, pożryj ciasta za mnie ;-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

04 cze 2009, 18:24

ananke ankietę wypełniłam i już Ci wysłałam :-)
synuś drzemie
Gusia jaki placek piekłaś? też bym zjadła, ale dziś nie mam chęci na pieczenie, ale mam truskawki i wcinam z bitą śmietaną :-D

[ Dodano: 2009-06-04, 18:26 ]
ananke, spokojnie, nie denerwuj się, będzie dobrze, myśl o rzeczach przyjemnych np. o zbliżającej się komunii :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość