Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

05 maja 2011, 12:34

Wkleję wam fotki brzuszka zrobione przed chwilą i smigam na spacerek z Filipkiem.

Obrazek

Obrazek

Nasz Filipek dostał się bo oboje z mężem mamy zatrudnienie w trybie dziennym. Ja co prawda planuję wychowawczy ale o to nie pytają.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

05 maja 2011, 12:40

Wkleję wam fotki brzuszka zrobione przed chwilą i smigam na spacerek z Filipkiem.
wow, slicznie wygladasz :ico_brawa_01:
wydaje mi sie, ze brzusio ciut nizej :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-05-05, 12:41 ]
Nasz Filipek dostał się bo oboje z mężem mamy zatrudnienie w trybie dziennym
u nas tez raczej z tego powodu Marcel sie dostal

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

05 maja 2011, 12:57

mama Izuni super, że Iza dostała się do przedszkola :ico_brawa_01:
Emilia ja mam dzisiaj ciąg dalszy pomidorowej :ico_oczko:
Motylek na tym drugim zdjęciu faktycznie wygląda na to, że brzuszek niżej :-D

Była u mnie mama, napisałyśmy to odwołanie i przy okazji poprosiłam mamę, żeby zaniosła mi spodnie do krawcowej w celu poszerzenia w pupci i udach :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

05 maja 2011, 13:05

Hejo!

Już Wam piszę co z mym wózkiem :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Zadzwoniłam tam dzisiaj, Pani mnie bardzo przepraszała i tłumaczyła się, że mają problem z firmą Implast, że nie mogą się tam dodzwonić- zamówiony towar nie przyszedł i takie tam! Mówiła, że nie jestem jedyna, to jej powiedziałam, że nie interesują mnie inni, że lada dzień mogę rodzić i czy ona zdaje sobie sprawę jak ja się denerwuje. Obiecała, że jak tylko informacja od firmy Implast przyjdzie to do mnie zadzwoni...

Wkurzona zaczęłam szukać tego wózka gdzie indziej i wiecie co się okazało?? Ona mówiła prawdę - firma Implast w kulki leci, wszyscy czekają na towar- mojego wózka brak :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Obdzwoniłam z 20 sklepów w okolicy czy nie mają czasem na stanie mojego koloru- w 3 sklepach jest, ale będę musiała zapłacić jakieś 300 zł więcej...
I nie wiem co robić :ico_sorki: :ico_sorki:

Zdenerwowana jestem jak nie wiem z tego powodu...

Co do terminu z USG mój już minął :ico_sorki: :ico_sorki: Także Maksio czekamy :-) Nie wiem tylko co z tym wózkiem.
Dobrze Markotka, że Twój kolor był na stanie, bo byś się tak bujała z tym jak ja :ico_sorki:

Dziewczyny czekam z niecierpliwością na info jak po wizytach :-)

[ Dodano: 2011-05-05, 13:07 ]
Motylek22, masz super brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Fajnie wyglądasz :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

05 maja 2011, 14:18

Koroneczka a może spróbuj do firmy Implast zadzwonić bezpośrednio i zapytać co się tam u nich dzieje i jak długo jeszcze te problemy będą trwać? :ico_noniewiem: 300zł to jednak dużo kasy jakby nie było :ico_noniewiem: jakby mojego koloru nie mieli, to pewnie wybrałabym inny wózek, bo u mnie w sklepie był tylko kolor calipso, który na żywo wygląda okropnie :ico_sorki: no i też 300zł drożej wychodził.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

05 maja 2011, 15:07

markotka, już do mnie dzwoniła Pani, że Implast dostarczy im zamówione wózki jutro- u mnie ma być w poniedziałek, najpóźniej we wtorek!
Poczekam i dam im ostatnią szansę, zobaczymy :ico_sorki: :ico_sorki: A jak nie to tak jak mówisz pewnie wybierzemy inny wózek!

[ Dodano: 2011-05-05, 15:09 ]
Od tygodnia stoi moja waga :-) dobry symtop :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

05 maja 2011, 15:33

Koroneczka oby faktycznie był we wtorek :ico_sorki: a Maksiu niech do tego czasu grzecznie poczeka :-D moja waga niestety nadal rośnie :ico_noniewiem:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

05 maja 2011, 16:14

ja wrocilam od gina
rozwarcie nadal na 1 cm, nic sie nie powiekszylo, ale lekarz, po moim ogolnym niepokoju stwierdzil, ze pewnie lada moment urodze
w ogole to moja kartoteke odlozyl do tych, gdzie ma ciaze zakonczone juz :ico_oczko:
we wtorek mam podejsc po zwolnienie, bo mi sie konczy

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

05 maja 2011, 17:17

Koroneczka, hmm domyslam się że się denerwujesz tym wózkiem ale prawda jest taka że i tak zaraz po porodzie Ci się nie przyda, chyba że zamawiałaś z fotelikiem. Ja na podróż ze szpitala będę miała pożyczony fotelik bo kaski nam nie starczy na fotelik i kupimy już później.

emilia7895, rozwarcie może zacząć się powiększać nagle i szybko :-)

My wróciliśmy z nieudanego spaceru :ico_noniewiem: doszliśmy do placyku i zachmurzyło się zaczęło wiać i padać brrry. Uciekliśmy do mojej mamy bo akurat przy placyku mieszka. Potem się rozpogodziło więc wyszliśmy i znowu się zachmurzyło, zaczęło padać więc uciekliśmy do sklepu a potem ze sklepu do domu. :ico_sorki: Przynajmniej u mojej mamy Filip poganiał i przeszliśmy spory kawałek. Teraz już senny jest mam nadzieję że jeszcze z godzinkę wytrzyma.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

05 maja 2011, 17:37

Emilia no już niedługo musi się przecież ruszyć, nie będziesz chodzić w ciąży w nieskończoność :ico_oczko: domyślam się, że masz już serdecznie dosyć :ico_sorki:

Motylek oj to faktycznie spacerek się nie udał :ico_sorki: u mnie dzisiaj nie padało, nawet sporo słońca było.

Krawcowa nie da rady poszerzyć mi tych spodni, mają za małe zakładki :ico_noniewiem:
no i teraz nie wiem, czy wypada mi iść na komunię w ciemnych dżinsach? :ico_noniewiem: nie będę przecież nowych portek teraz kupować :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość