Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

07 lip 2009, 11:20

megi5566, no ja też miesiąc do "donoszenia" a cały czas śmigam na zakupy, nosze siaty, wychodze z moim ciagnikiem na dwór (a tzreba sie wysilić zeby utrzymać go na wodzy), myję okna, ogólnie robie wszytsko jak Przemka nie ma...
bo jak jest to we wszystkim mnie wyręcza :-D :-D :-D :-D
no ale za to przytulanek nie przerwaliśmy nawet na tydzień :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: wiec jakby nie było ja od poczatku ciaże robie wszytsko zeby Amelka sie pospieszyła...

tyle ze moja szyjka dalej ma 6cm, rozwarcie zerowe i jak tak dalej pójdzie tyo wrześniówka bede :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Amelka zamieszkała w brzuszku nadobre... jak Groszek :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

07 lip 2009, 11:22

no ale za to przytulanek nie przerwaliśmy nawet na tydzień :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: wiec jakby nie było ja od poczatku ciaże robie wszytsko zeby Amelka sie pospieszyła...
widzisz a ona nadal siedziu uparta :ico_oczko: nie no żartuje jeszcze niech posiedzi miesiac :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

07 lip 2009, 11:25

tyle ze moja szyjka dalej ma 6cm,
ooooo to bedzie ciężko, nie straszac cie oczywiscie :)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

07 lip 2009, 11:27

widzisz a ona nadal siedziu uparta :ico_oczko: nie no żartuje jeszcze niech posiedzi miesiac :ico_sorki:
no ja ją szantażuje i przekupuje lodami zeby wyszła 6 sierpnia w urodziny tatusia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

tylko chodzi o sam fakt, dziewczyny nasze biedne szyjki mają miękkie a ja ze stali chyba jestem... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: tylko ze to przestaje być śmieszne, cholernie ciasno... wiecie jak ja musialam sie nagimnastykować zeby te globulki od ginki wcisnąc :ico_szoking: :ico_szoking: masakra... jakbym miała rozwarcie to chyba łatwiej by poszło

nie ma siły 6 sierpnia pukam do brzuszka, z podaniem o wyjscie a jak nie pomoze to jade w Tatry wejść na Rysy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

07 lip 2009, 11:29

ooooo to bedzie ciężko, nie straszac cie oczywiscie :)
heheh a moze hop siup skroci sie migiem smigiem i Amelka wyskoczy z brzucha jak poparzona :-D

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

07 lip 2009, 11:32

cholernie ciasno... wiecie jak ja musialam sie nagimnastykować zeby te globulki od ginki wcisnąc
ja tez dostalam ostatnio globulki i strasznie boli jak je tam wkładam ale i tak sa o niebo lepsze od tych co dostałam w szpitalu te przypominaja czopek a tamte to były w kształcie kropeli i ostro zakonczone :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

07 lip 2009, 11:35

Tagar, własnie wróciłam z dworu, posiedziałam pół godziny na placu zabaw i na dzisiaj mam dosyć. Asia została z babcią na dworze jeszcze na godzinke. Jutro moja siostra ma urlop i zabiera na cały dzień Asie, czw. i pt mój tato, więc moze w przyszłym tygodniu udałoby sie spotkac. A do ciebie dojeżdża jakis autobus?

to co wystawiłam wczoraj na allegro i poszło to np. spodnie z H&M po 30zł, spódniczka 20 a stroj kąpielowy Prenatal 12zł mimo ze to juz taki wiekowy stroj ale w bardzo dobrym stanie, bo to moja siorka z 10 lat temu kupiła jak nie dawniej. To co masz znanych marek z ciązowych to na licytacjach osiąga wysokie ceny a mi zależało na czasie zeby szybko sprzedac i sie pozbyc bo nie mam miejsca w szafie juz na nic. ale i tak jestem zadowolona. Z jakis miesiąc temu sprzedawałam długie spodnie bojówki z C&A ciązowe, bo juz mnie cisnęły w brzuch i mimo, że miały obdarte końcówki nogawek to na licytacji poszły za ponad 40zł a gosćiówa, która je kupiła była bardzo zadowolona.
A tak poza tym, to w niedziele byłam w tym centrum handlowym Malta, co koło mnie wybudowali i w sklepie Avanti nakupowałam Asi mnóstwo ubrań z przeceny. Za 150zł miałam pełną wielką siate, są bluzeczki z krótkimi i długimi rękawami po 4zł, 6zł, 8zł, po 12zł to dwupaki bluzeczek, dzinsy po 12zł i 20zl, komplety bluzeczki z leginsami po 12zł, kurteczki na jesień po 20-30zł. tak więc jesli cos potrzebujesz dla Hani to warto tam zajrzec. A i jeszcze jej kupiłam dwa stroje kapielowe jednoczesciowe na basen po 14,50zł.

malutkaniunia88, ja przed poprzednim porodem nie znalazłam herbatki z liści malin, ale za to kupiłam w sklepie ze zdrową żywnością sok z malin taki w szklanej butelce za chyba 8zł litr i wieczorkiem pół butelki wypiłam a o 3 w nocy obudziły mnie skurcze i tamtego dnia urodziła sie Asia 10 dni przed terminem. Nie wiem czy to zadzialało czy nie ale tez można spróbowac.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

07 lip 2009, 11:37

malutkaniunia88, te ostre to ja musiałam połamać na części i wkładać po kawałku :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: bo nie weszły wcale, bo one takie suche :ico_olaboga: :ico_olaboga:

megi5566, gdyby sie nie odwróciła znowu to pewnie parłaby główką w kanale i skróciła by szyjke, ale ona znów jest obrócona tyłkiem do wyjscia, przynajmniej tak czuje... jakiś czas miałam ucisk na pęcherz i kopniaki w żołądek, a znów teraz kopie mnie w watrobę a głowe wystawia z lewej strony brzucha, a i musze siedzieć lekko pochylona w prawo, o jak siedze normalnie to ona jakoś mi wkłąda coś pod zebra :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: i to booooli

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

07 lip 2009, 11:40

ja przed poprzednim porodem nie znalazłam herbatki z liści malin
u nas jest firma zajmujaca sie skupem ziól i prowadza tam sprzedaz wiec mysle ze tam uda mi sie znaleźć
wieczorkiem pół butelki wypiłam a o 3 w nocy obudziły mnie skurcze i tamtego dnia urodziła sie Asia 10 dni przed terminem.
piłaś sam sok ?? ale jak nie znajde tych liści to sobie chyba kupie
hmm a liscie takie zielone z malin mogly by byc??? bo moja sasiadka ma maliny w sadzie

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

07 lip 2009, 11:41

izuś_85, a moze jednak dobrze jest obrocoan, tylko nozki ma wyciagniete??
Moj jak byl glowa do gory to co raz dostawalam po pecherzu. Teraz to zalezy jak mu sie nogi uloza kopie po zebrach albo wlasnie w okolicy pepka, watroby.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość