Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

12 cze 2007, 12:45

asiula witaj :ico_prezent: dziewczyny pewnie sie ze mna zgodza ze skoro termin mialas na 1 kwietnia to jestes KWIETNIOWECZKA i powinnas z nami klikac :-D zatem wpadaj czesciej i klikaj...

Marzenka ja sobie skopiowalam twojego posta i wydrukowalam i kiedy jakies czarne mysli mnie nachodza to sobie na niego zerkam i zaraz nabieram nadziei i sil :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: jestes dla mnie wzorem ze kobieta da rade ze wszystkim i to jeszcze w tak pogodnym stylu :ico_brawa_01: co my bysmy zrobily bez ciebie :ico_olaboga:

basik wspolczuje z tesciowa... a to franka jakas :ico_zly: wpadaj czesciej i wygadaj sie nam to bedzie ci lzej na serduchu....

A ja ciesze sie, gdyz:
1. Vikula wazy 5400g :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: (dzisaj mielismy wizyte),
2. coraz lepiej radze sobie z płaczem mojego skarba i coraz rzadziej placze razem z nia...
3. rodzina meza sie wypiela na nas, stwierdzila ze maja plany i nie moga przyleciec by pomoc troche z mala CZYLI moj maz zobaczyl jak mozna na nich liczyc i zapowiedzial ze maja zakaz wstepu do nas i odwiedzin :ico_brawa_01: a zatem spokoj od ich durnych uwag :ico_brawa_01:
4. 23 czerwca przylatuje do mnie ciocia pomoc przy malej, a raczej dotrzymac mi towarzystwa i gotowac :ico_brawa_01:
jest jeszcze wiecej dobrych rzeczy ale Vikula spi mi na rekach (doklanie na lewej) a ja prawa stukac w klawisze niezbyt umiem bom leworeczna jest :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

12 cze 2007, 12:46

swietny pomysł.



Ciesze sie,ze mam mojego synka,ktory jest naprawde bardzo kochany.

Swieci slonko i jade dzis na spotkanie z dziewczynami z TT :-)


Ja sie ciesze bo mezus dostal awansik w pracy i mimo tego,ze od polowy sierpnia bede na koroniowce,to kasy bedzie tyle samo :-D

[ Dodano: 2007-06-12, 12:46 ]
no i mam super bloga,ktorego zrobila dla mnie Marzenka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

12 cze 2007, 12:52

to zdjęcie aktualne
Obrazek
a na 2 dzień po porodzie:
Obrazek,
Obrazek
no i w okularkach:Obrazek

[ Dodano: 2007-06-12, 12:59 ]
Dzieki Kasi.k, mam nadzieję że reszta kwietnióweczek też nie będzie miała zastrzeżeń abym do Was dołączyła :ico_noniewiem: tylko wcześniej żle podałam :ico_puknij: :ico_olaboga: Natalię urodziłam nie 30 a 27-marca, nie mam pojęcia jak ja to zrobiłam?? :039: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

12 cze 2007, 13:01

asiula.k11, witaj pieknie wsrod kwietniowek ,, ja mialam termin na 26 .04 a urodzilam 9 maja ale jestem KWIETNIOWKA wiec Ty tez :-D Zdjecia przerabiam w programie Jask Paint Shop Pro 9 albo w corelu .Twoja córeczka piękna i jaka juz duza a jak wysoko główke podnosi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kamelek świetnie ze odpoczelas :ico_brawa_01: z tymi nadżerkami juz tak jest ale nie martw sie bedzie dobrze :-)
kasi.k, aż sie rozesmialam na mysl o tym ze wydrukowalas sobie to :-D :-D ale jesli pomaga to sie ciesze i polecam na przyszlosc :-D ja tez z Kacpim na reku klikam i tez nie umiem pisac ta wolna czyli lewą :-D
iw_rybka, musze podac Ci haslo i login do bloga i powiedziec co i jak z pisaniem go ... mam nadzieje ze czesto bedziesz tam pisala bo ja lubie czytac blogi :ico_brawa_01:

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

12 cze 2007, 13:11

witajcie,

jestem dla Was pewna podziwu jak Wy jestescie zorganizowane ze macie czas na TT

ja mam non stop sopro robty i nie mam kiedy wejsc na tt , jeszcze mala przesypia calutkie noce wiec w dzien jest AKTYWNA , ale nie zapominam o Was i Waszych pociechach i z pewnoscia odezwe sie jak najszybciej , w niedziele mam chrzciny wiec mysle ze po chrzcinach juz bede miec wiecej czasu dla siebie

POzdrawiam i caluje Wasze maluchy

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

12 cze 2007, 13:56

huuuuuurrrrrrraaaaaaaa!!!!!!
mój mąz znalazł chyba sposób na uspienie i spanie Vikuli :-D po prostu musi głosnograc muzyka (najlepiej Fasolki lub Majka Jezowska) i me dziecie usypia w 5 minut a potem spi tak z 20 minut co tak jest ogromnym sukcesem :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

12 cze 2007, 13:58

kasi.k, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Moj Kacpi zasypia przy ... małgosi Andrzejewicz :-D

[ Dodano: 2007-06-12, 14:02 ]
asiula.k11, a to malutki prezent dla Natalki na powitanie :-D
Obrazek

Obrazek

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

12 cze 2007, 14:10

Asiula witaj i klikaj z nami, fajnie że jeszcze mamy jedną kwietnióweczkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .
Mordeczko ja zrobiłam dziś rano to samo co Kasik. Twój post wisi u mnie na ścianie, ale numer. A tak w ogóle to podziwiałam Cię zawsze, ale po przeczytaniu tego postu to stwierdzam, że KOBIETO JESTEŚ WIELKA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . I super pomysł z tym szczęśliwym dniem :-D .
Moja mała nie śpi dziś od 2 w nocy, coś się dziecku poprzestawiało i już. Zasypia na 5 minutek i od nowa zabawa, zmiana pieluszki i jedzonko. Ale cóż to takiego. I tak jestem szczęśliwa że ją mam :-D .

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

12 cze 2007, 14:17

Gabrysia, no bo jakze mogloby byc inaczej .. przeciez wystarczy spojrzec na tw wielkie piekne oczęta twojej Oleńki a nie mozna byc nieszczesliwym :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

12 cze 2007, 14:18

A to moja dziecina koffana dziś
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości