Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

22 mar 2012, 17:29

my po szczepieniu ,mała bardzo płakała ,ale nie było tak strasznie. :ico_sorki: teraz śpi u mnie na łapkach :ico_oczko:
co do wysypki na buzi ,lekarka powiedziała że na uczulenie jej to nie wygląda ale na w razie czego pieluszki tetrowe mam dokładnie płukać i nie przykrywać jej nimi żeby sie nie zapacała .

Na pleśniawki dostałam nystatynę ,mam smarować też piersi i wyparzać często smoka

A języczek rzeczywiście ma dość krótki ,ale nie chciała mi dać skierowania do laryngologa :/ bo powiedziała ze nie jest tak zle :ico_zly: chyba pójdę prywatnie bo wole mieć pewność :ico_sorki:


szyszeczko
piękna masz córusie i jesteście obie bardzo dzielne, podziwiam cie kochana i trzymam kciuki za to żeby wszystko dobrze się skończyło , a nawet wierze gorąco ze tak będzie :) buziaki dla Laurki :* :* :*

dzwoneczek82, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Patryczka za kupkę :ico_haha_01:

Lena znów dziś i wczoraj bez kupki :ico_noniewiem:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

22 mar 2012, 19:07

margolcia jakie czopki dajesz na goraczke i od ilu one sa ?
takie czopki

Obrazek

pediatra kazała je kupić po szczepieiu gdyby wystąpiła goraczka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

22 mar 2012, 23:37

slyszlam o nich, dzieki margolcia w polskim sklepie je widzialam to sobie je kupie

[ Dodano: 22-03-2012, 22:38 ]
ciekawe co u martym bo cos sie juz dawno nie odzywa

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

23 mar 2012, 09:09

Hejka
U nas też dzisiaj śliczna pogoda więc zaraz zabieram się za przygotowanie obiadu, ogarne mieszkanko i zmykamy na spacerek :-)

szyszeczka mam nadzieję że już wkrótce wyjdziecie na prostą :ico_sorki:
margolcia, zdrowka dla Was

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

23 mar 2012, 10:04

hej

u nas też ładnie ale chyba zostanę dziś z niunią w domku bo lekko gorączkuje po tym szczepieniu ,może okna umyję :ico_noniewiem:

wczoraj zapomniałam napisać ile Lena waży :ico_oczko: na wadze wyskoczyło 5440 no i urosła 3cm w porywach do 4, tak więc ma prawie 60cm :-D

Wczoraj byliśmy u chrzestnego i Lena dała niezła szkołę przyszłemu tatusiowi :ico_haha_01: jak ją trzymał to zrobiła MEGA kupsztala :ico_haha_01: takiego ,że dosłownie po uszy wszystko miała brudne i trzeba było ją wykąpać :ico_szoking: :-D .Dobrze ,ze noszę ciuszki na zmianę ze sobą a wujek był w niezłym szoku :-D Ale ogólnie jestem bardzo zadowolona z wyboru chrzestnego ,bo widać ,że był zachwycony Lenką głaskał ją ciągle i gadał z nią jak najęty :ico_brawa_01:

Beatka właśnie też ostatnio o Marcie myślałam chyba na fb do niej napiszę bo tam czasem zagląda .Może się odezwie :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

23 mar 2012, 10:21

Hej

U nas tez cudna pogoda wreszcie, takze mysle okolo 12 skoczymy na spacerek :-) bo brakuje mi dotlenienia sie.
Martynka ma poranna drzemke, ja ogarnelam mieszkanie. Jeszcze pranko dzieciece rozwiesze i mam labe :-)
może okna umyję
Nasze okna to juz wolaja by je umyc :ico_haha_02:

[ Dodano: 23-03-2012, 09:22 ]
na wadze wyskoczyło 5440 no i urosła 3cm w porywach do 4, tak więc ma prawie 60cm
Loooo to mega urosla hihi :-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

23 mar 2012, 11:31

My jutro jedziemy w Tatry do prababci Martynki :-) Pierwsza nasza dłuższa podróż to będzie. Macie jakieś dobre rady ? ;-)

Wazylam na wadze lazienkowej Martynke i waga pokazala 5,2kg :-)

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

23 mar 2012, 12:55

u nas tez piekna pogoda w cieniu 20stopni wiec pieknie
zaraz wychodzimy na spacerek

Jadzia Lenka pieknie przybiera

a Hania mizerniutka 4900 :ico_placzek:
wciaz nie zje wiecej niz 90ml
wszystko przez tez rozszczep bo dlawi sie przy jedzeniu i ulewa jej sie noskiem
a za jakas godzine znow jest glodna ale wtedy zje max 50ml
mam nadzieje ze po operacji juz tak sie nie bedzie meczyc

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

23 mar 2012, 13:02

wiesci od Marty

" hej hej!!! U nas ok, ja mam mnóstwo pracy w szkole, jutro mam egzamin a w przyszlym tygodniu jeszcze dwie prace do oddania...potem kwiecien wolny i sesja egzaminacyjna w maju...a z dwójka dzieci i szkola czasami trudno znaleźc chwilke wolnego..tymbardziej, ze mój maz na nocki pracuje wiec w nocy go nie ma a w ciagu dnia odsypia...ale dajemy rade... Mala jest bardzo radosna, w nocy ma standardowo 3-4 pobudki...jest głównie na mleku modyfikowanym bo nie mialam czasu karmic ja tylko piersia ale wciaz od czasu do czasu sobie "ciumka" cycusia:) Filip dokazuje i dzisiaj zaczyna nauke plywania, mam nadzieje, ze to go zmeczy troszke:) ja troche zmeczona ale zyje nadzieja, ze juz niedlugo wakacje i 3 miesiace wolnego:)) pozdrawiam Was serdecznie!!! obiecuje byc bardziej aktywna jak juz mi szkola odpadnie:)
"

a Hania mizerniutka 4900 :ico_placzek:
wciaz nie zje wiecej niz 90ml
wszystko przez tez rozszczep bo dlawi sie przy jedzeniu i ulewa jej sie noskiem
a za jakas godzine znow jest glodna ale wtedy zje max 50ml
mam nadzieje ze po operacji juz tak sie nie bedzie meczyc
oby tylko zrowa Ci była to bedzie dobrze a po tym zabiegu na pewno nadrobi zaległosci :ico_sorki:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

23 mar 2012, 13:50

cześć wam

u nas tez pięknie za oknem :-D ja cale szczęście mam już umyte okna, zrobiłam to w tym tyg...i dzis nawet umyłam samochod wewnątrz... :-D

jadzia
pewnie idz prywatnie, bedziesz wtedy spkojniejsza...i smieszy mnie te zdanie tego typu "nie jest az tak źle" :ico_noniewiem:

5440 no i urosła 3cm w porywach do 4, t
brawo :ico_brawa_01:
a Hania mizerniutka 4900 :ico_placzek:
wciaz nie zje wiecej niz 90ml
wszystko przez tez rozszczep bo dlawi sie przy jedzeniu i ulewa jej sie noskiem
a za jakas godzine znow jest glodna ale wtedy zje max 50ml
mam nadzieje ze po operacji juz tak sie nie bedzie meczyc
:ico_sorki: napewno :ico_sorki:
Na pewno Martynka podróż prześpi, Emilka jak była mała to ledwo samochód ruszył już spała
Patryś też lubi podróże... :-D

miłego dnia

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość