Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

06 wrz 2007, 15:18

Gonia,

Super!!!
Gratuluje porzadnych kopniakow, moje Baby na razie cos chyba nie za duzo ma sily.....bo az tak mocno jeszcze nie kopalo!

Trzymaj sie i daj znac jak po usg!!!

Buziaczki

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

06 wrz 2007, 17:20

Hej Goonia! Czekamy na wieści :-)

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

06 wrz 2007, 17:37

Cześć dziewczyny :-)
Jak tam mija dzionek?Ja na maksa wykorzystuje mojego męza ,bo ma wolne dwa dni więc muszę sie nim nacieszyć hehe :ico_brawa_01: Dzisiaj postanowilismy,ze zamówimy już łózeczko,a z wózkiem poczekamy do grudnia.
mz74 pisze:inne Mamuski to spiochy :ico_oczko: (mam na mysli oczywiscie te, ktore nie pracuja.....)

Gosiu ja to już o 7:00 rano byłam na badaniu krwi i moczu,więc juz od rana na nóżkach :-D
Goonia pisze:Za dwie godziny lecę na USG. Trzymajcie kciuki, bo już przeżywam jak to będzie.

Goniu to czekamy na wieści,a będzie na pewno wszystko dobrze,ja tez sie wczoraj denerwowałam i całkiem niepotrzebnie :ico_haha_01: Daj znać jak tylko wrócisz :ico_sorki:
No i gratuluje kopniaków,mój mały najbardziej lubi dokazywać w nocy hehe

całuski :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-09-06, 17:44 ]
Wiecie co dziewczyny,lekarz stwierdził,ze mam termin na 4 stycznia :ico_noniewiem:
Tylko dziwne,ze jakby miało tak być to by wyszło,ze jestem w 23tc,a mi powiedział ,ze zaczął sie 24 :ico_puknij: i teraz juz sama nie wiem

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

06 wrz 2007, 18:19

u mnie wszystko dobrze, nie potrzebnie się martwiłam... mimo wszystko chce mi się płakać i wyć ze smutku... wczoraj wieczorem mój piesek nawiał z podwórka, nie wrócił na noc, co nigdy się nie przydarzyło nie ma go do tej pory... jestem zrozpaczona, cały dzień go szukaliśmy po okolicy... obawiam się najgorszego :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

06 wrz 2007, 19:07

Hej hej!!!!
Wróciłam :-D Kobietki wszystko jest dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A w moim brzuszku mieszka.....mały facecik. Dzięki, że trzymałyście kciuki :ico_buziaczki_big: . No trudno :-) dziewczynka będzie póżniej. Zresztą jest dokładnie tak jak czułam :-D
monia26 pisze:Wiecie co dziewczyny,lekarz stwierdził,ze mam termin na 4 stycznia
Monia to masz dokładnie taki sam termin jak ja! :ico_ciezarowka:

Fintifluszka pisze:jestem zrozpaczona, cały dzień go szukaliśmy po okolicy... obawiam się najgorszego
Trzymam kciuki, żeby się Wasza psinka znalazła. Może poleciał gdzieś na "panienki" i wróci jutro.
Buziaki dla Was Kochane!!!!papa!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

06 wrz 2007, 20:30

Hej!!!

Goonia od razu serdeczne gratulacje!!! Mówiłas ze bedzie synek, to prawda. Brawa za przeczucia :ico_brawa_01:

Super ze wszystko w porządku z dzidzią :ico_brawa_01:

Fintifluszka, mam nadzieję ze pies się znajdzie :ico_pocieszyciel:


My oglądamy film, patryk jeszcze nie spi bo spał w dzien. Mnie rozbolała głowa i boli mnie ząb tzn dziąsło mam spuchnięte i boli cała szyja. Tylko nie mówcie ze mam isc do dentysty :-D Ja się straaasznie boję :-D. Jak będę musiała to oczywiscie pójdę. Na razie płucze szałwią, mam nadzieje ze przejdzie. Cos te ostatnie dni pechowe dla mnie :-/

U nas dzisiaj była piękna pogoda, pół dnia spędziliśmy na dworze, drugie pół przespaliśmy
Dobra uciekam oglądać dalej. Miłego wieczoru kochane :-) Papa.

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

06 wrz 2007, 21:05

madziarka81 pisze:Goonia od razu serdeczne gratulacje!!!

Dzięki bardzo :-D Teraz to tak fajnie jak mówię do Niego Synu,a nie Dzidzi...przestał byc anonimowy.
madziarka81 pisze:Cos te ostatnie dni pechowe dla mnie

Mam nadzieję, że te pechowe chmurki nad Tobą niedługo się rozejdą. No jak napisałaś o tych psach, to się naprawdę przeraziłam :ico_olaboga: Byłaś u tego właściciela? Na zęby jest dobre Tantum Verde, ale nie wiem czy można w ciąży.
madziarka81 pisze:My oglądamy film
Co oglądaliście?papa

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

07 wrz 2007, 07:35

Dzien dobry wszystkim :-)
Ja juz na nóżkach i po śniadanku :-D
Za oknem piękne słoneczko,ale niestety czuć juz jesien :ico_noniewiem: ,ale co tam ważne ,ze samopoczucie dopisuje hehe

Życze miłego dzionka :ico_buziaczki_big:
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

07 wrz 2007, 08:14

Hej Dziewczyny!!!

Gonnia, gratuluje SYNKA!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ciesze sie bardzo, ze wszytsko w porzadku!

Fintifluszka,

Ja tez mam nadzieje, ze Twoja psinka sie znajdzie, napewno wroci do domu!!

Monia,

Jak ja Ci zazdroszcze tego slonca, u nas od paru dni leje i zimno.... brrrrr co najmniej jakby byl juz listopad!! :ico_zly:


Moja Dzidzia tez czasami daje popalic, kopie calymi seriami, nawet w ciagu dnia (pewnie dlatego, ze mam siedzaca prace i moze sobie hulac do woli.....), nie sa to co prawda mocne kopniecia, ale czuje je juz wyraznie i wiem napewno, ze to wlasnie to!! :-)

Pozdrawiam Was i zycze milego dnia!
goska

[ Dodano: 2007-09-07, 10:27 ]
My lozeczko juz mamy (na razie jest zlozone) to zdjecia nie mam....

a wozeczek taki wybralismy (chyba...)

Obrazek

Jak wam sie podoba??

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

07 wrz 2007, 13:49

mz74, Hey! mam identyczny już kupiony tylko inne kolorki. podoba sie podoba. Jak masz jakies watpliwosci to Ci pomoe dokonac wyboru bo ja go juz poskładałam pooglądałam ze wszystkich stron i jestem zachwycona! naprawde rewelacja ten wózek i nie jakos strasznie drogi. zreszta widziałam identyczny w sklepie i kosztował 980zł wiec warto z allegro za te niecałe 500zł naprawde!



Przepraszam za wczorajsza nieobecność ale to nie moja wina. - napisałam porządnego posta i z rozpędu dałam wyslij a tu lipa - znów awaria i po prostu nie skopiowałam wiec strata.
nie miałam juz siły pisac kolejnego! próbowałam trzy razy wysłac po jednym słowie i niec wiec zrezygnowałam!

Gratulację Goonia chłopaka.


Pozdrowionka dla wszystkich pa pa

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość