Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

23 cze 2007, 23:43

U nas naszczęćie nie ma takich cyrków a z resztą my chba sami bedziemy mieli chrzest 8 albo 15 lipca z tygodnia na tydzień to przesówam coraz dalej mam nadzieje że naj później odbędzie się 15 .07 .
Absens_carens jak tam po chrzcinacch wszystko dobrze poszło jak Ola była grzeczna ??

[ Dodano: 2007-06-23, 23:52 ]
Gosiunia ale z Hubercika to duży facet GRATULACJE powodu zdanych egzaminów. będe trzymać kciuki w czwartek życze powodzenia

absens_carens
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:10

24 cze 2007, 01:01

Olka była kochana. Zachwycała się wszystkim i z irytacją patrzyła na płaczącego za nami chłopca. Chyba w dobrym momencie zdecydowaliśmy się na chrzest, bo dwoje pozostałych dzieci starszych od Olki znacznie gorzej znosiło posiedzenie w kościele.
Na sam koniec mszy zasnęła i po 20 minutach jak się obudziła - tak szalała z radości (na babcie, dziadków i ciocie, którzy byli tylko dla niej)do 23 :-).

I z takimi pozytywnymi wrażeniami idę paść na twarz.

Pozdrawiam Was
Aga

PS. Torcik :-)

Obrazek

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

25 cze 2007, 06:29

ale frekwencja u nas ostatnio :ico_puknij:

Wszystkiego najlepszego dla Oli z okazji chrztu, dla kubusia za 7 m-cy, no i dla Gosiuni za zdane egzaminy a dla Hubercika za umiejetnośc no i na tym zdjęciu to wygląda bardzo poważnie :-) i. Ja się wczoraj wkurzyłam bo pisałam 3 razy i dziwnym sposobem skasowało mi wszystko :ico_zly:

My dzisiaj wstaliśmy o 4.50. Mały do tej pory nie śpi a ja powoli szykuję sie do pracy. Ciężki dzień dzisiaj bo jestem iewyspana a do tego ma być upał :ico_olaboga: . Miłego dzionka życzę :-D

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

25 cze 2007, 13:43

dzien dobry
u nas urwanie hmury nigdzie sie isc nie da ja rano musialam na lotnisko jechac jeszcze cos tam podpisywac :ico_puknij:
dzieciaczki jak zwykle piekne :ico_brawa_01:
wpadlam tylko pwoiedziec ze zyjemy i ze nie zapomnielismy o listopadzie :ico_haha_01:
pozdawiamy

[ Dodano: 2007-06-25, 13:44 ]
chmury hihihihi :ico_sorki:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

25 cze 2007, 14:05

Czesc dziewczyny! Jestesmy z powrotem :ico_brawa_01: Ale bylo fajnie troche odpoczelam jednak babcia to super wynalazek a i Wiki chetnie sie z nia bawi tak wiec mozna troche odsapnac. Widze ze wasze maluchy rosna jak na drozdzach.Nawet niektore juz chodza :ico_brawa_01: Wiki zaczela pewnie siedziec,a co do przemieszczania to opanowala metode turlania sie na wszystkie strony i tak cala podloga jej.Zabkow jeszcze nie widac ale cos sie w buzi dzieje bo strasznie sie slini i wszystko co wpadnie w raczki wedruje do buzi. U nas straszne upaly wiec pewnie po kontrolnych badaniach 5 lipca znowu uciekniemy do Polski :-)

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

26 cze 2007, 00:28

Witajcie mamy listopadowe
Witaj szkrab to super ze juz wrociłas ale Wiki juz jest duża fajna z niej dziewczyna :ico_brawa_01: .
Maju szkoda mi ciebie bidulko ze masz tak wczesnie pobudki :ico_olaboga: u nas Kuba narazie budzi sie o 3 w nocy na picie o 6 na flache i idziemy spac do 9 i obowiazkowo musi byc flacha i najlepiej jak najszbciej bo jak nie to awantura :-D
A co do kupy to rożnie wczoraj naprzykład zrobił sam 2 kupy rano i wieczorem a dzis nie zrobił wcale ale codziennie na wieczór daje mu troszke coku z cytryny z wodą a wczoraj na wieczór mu nie dalam i myśle że latego nie zrobił bo dzisiaj zaraz potym jak dosta ten sok to za jakieś 10 min. zrobił kupke tak mi się wydaje że może to mu pomaga narazie nie konsultowałam się z zadnym lekarzem bo juz sama nie wiem co mama myśleć jak robi codziennie ale po trochu to chba nie jest źle .

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

26 cze 2007, 06:32

Witajcie
Julie, świetnie że u was wszystko wporządku, Szkrab super że do nas wróciłaś, może w końcu zrobi się u nas jakis ruch.

Moniś jeśli robi kupki codziennie to już duży sukces :ico_brawa_01: . w takim przypadku nie masz się już chyba co martwić :-) , no i ta woda z cytryną, ciekawe :ico_noniewiem: , może sama wypróbuję ten sposób bo ostatnio (chyba przez stres) mam sama ztym kłopoty. My wstaliśmy dzisiaj o 5.15, mały rządzi na podłodze a ja mam chwile aby coś napisać. Do pracy jeszcze się nie przyzwyczaiłam :ico_oczko: , pewnie przyzwyczaję sie jak będę ją już kończyć :-D . Chciałam się pochwalić że mały już raczkuje, wstaje sam przy łóżku. Uciekam bo zaczyna mi tu płakać. Buziaczki

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

26 cze 2007, 09:51

Witam,witam !!!
My byliśmy na wsi u rodziny od męża.Było naprawdę fajnie :ico_haha_01: Wszystkim dzieciaczkom :ico_brawa_01: za postępy i nowe umiejętności :ico_haha_02: Ania staje już nawet przy lustrze lub ścianie :ico_szoking: i drepta a ja latam za nią bo się boję że się przewróci.Teraz śpi więc mam chwilkę czasu.Pozdrawiam wszystkie mamy i dzieciaczki. :ico_buziaczki_big:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

26 cze 2007, 11:51

witam!
u nas kolejny zabek w nocy sie przebil gorna dwojeczka z prawej strony :ico_haha_01: nawet nie bylo tak zle najgorzej to te jedynki gorne :ico_noniewiem:
no u nas wlasnie tez jest pogon za malym bo raczkuje a do tego umie wstac i sie przemiescic wiec nie da sie sposcic z oka na sekunde :ico_haha_01:
u nas naszczescie pobudki w nocy juz od dawna sie nie zdarzaj- przy zabkach to tak a teraz naszcesie jest spokoj od 20 do 6 rano :ico_haha_01: bez karmienia w nocy... ale nathan tyle je w dzien ze jakby jeszcze jadl w nocy tobym sie zaczela martwic :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

26 cze 2007, 12:34

Ale wam fajnie ze tak rzadko wstajecie w nocy.Moja Wiki potrafi mnie nawet co godzine obudzic juz czasami nie mam sily wstawac kiedyto minie :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość