barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

14 paź 2010, 21:19

Fajnie jest mieć dwojeczkę dzieciaków, to prawda bywa wesoło, ale czasem dają dać we znaki. Pogoda sie popsuła u nas a do tej pory był piekny październik ktory bardzo lubie taki złoty.
Hm wymyslaniem zabaw to nie miałabym takich problemów.Musze jeszcze przeczekać głupitki okres Karolka bo oczywiście jak pozwole farbkować Oli on tez leci a w jego wykonaniu to wiadomo jak to wygląda. Dzis zeby mieć chwile dla Karola Ola poszła bawić się z babcia i co słysze najlepszą zabawe Granie w piłkę w mieszkaniu i wrzask mojej córy.Nerwy mnie poniosły i nawrzeszczałam na babcie. :ico_wstydzioch:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

14 paź 2010, 21:31

barbara123, wiesz co napewno bym wolala miec tak jak ty dzieci w podobnym wieku ale cóz takie zycie i czasami nie wyjdzie jak chcemy,ale fajnie masz napewno.U mnie bedzie 9 lat róznicy to juz dwa inne pokolenia dzieci ale ciesze sie ze bedzie dzidzius bardzo i ze mój synus nie bedzie jedynakiem tylko bedzie mial rodzenstwo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

15 paź 2010, 08:59

U mnie bedzie 9 lat róznicy to juz dwa inne pokolenia dzieci ale ciesze sie ze bedzie dzidzius bardzo i ze mój synus nie bedzie jedynakiem tylko bedzie mial rodzenstwo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
magda1614 ja mam brata prawie 10 lat młodszego, faktycznie kiedyś była to przepaść, ale teraz się wyrównuje. Masz rację, najważniejsze, że nie będzie jedynakiem. Takie dzieciaki, a później też jako dorośli jednak są trochę nieprzystosowani społecznie i zawsze to widać. Moim zdaniem to nie jest naturalne. Chociaż czasami życie różnie się układa i ludzie po prostu nie mogą mieć więcej dzieci. Tylko nigdy nie zrozumiem tych, którzy nie chcą, bo robią krzywdę własnym dzieciom i pozbawiają ich czegoś bardzo cennego.

barbara123 ja niedługo będę mieć podobnie chociaż u mnie różnica jest trochę większa

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

15 paź 2010, 21:07

Magda ja mam siostrę 7 lat starsza i po miedzy nami była bardzo duza przepaść, mama zawsze powtarzała ze fajnie,ze jeszcze 4 lata pózniej urodził sie nasz brat bo to nas ciut pojednało i nie było dwóch jedynaków.
gaga na początku to jednak każdy miesiąc różnicy robi znaczenie,ale moje łobuzy teraz to jak bliźniaki
Choć ostatnio kocham te chwile, kiedy mój dom cichnie i można upajać się ciszą

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

16 paź 2010, 10:22

ostatnio kocham te chwile, kiedy mój dom cichnie i można upajać się ciszą
niezle powiedziane ale czasami chce sie odrobine ciszy dla siebie

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

17 paź 2010, 22:58

Witajcie laseczki :-)
Dawno mnie nie było. Pogoda u nas dzisiaj deszczowa a w ubiegłym tygodniu rano przymrozki do -4 a później pięknie słonecznie ale zimno.
Amelka co dzień mnie zaskakuje. Tak szybko uczy się nowych słówek, powtarza pojedyncze słowa np. gdy rozmawiam z P. Jest taka słodka :ico_haha_02: :ico_brawa_01: Skończyła 16 m-cy więc musimy się umówić na szczepienie, trzy ukłucia :ico_chory: Biedactwo znów będzie się zanosić płaczem, szkoda, że nie mogę się z nią zamienić :ico_noniewiem:
Co do rodzeństwa ...Ja mam brata dwa lata starszego i dziękuję Bogu, że nie jestem jedynaczką. Jest wspaniałym bratem i długo by wymieniać zalety posiadania rodzeństwa same wiecie :ico_haha_02: :ico_brawa_01:
Dlatego też bardzo ale to bardzo bym chciała żeby spełniło się moje, nasze marzenie o drugim bobasku. Prawda jest taka, że nie mam na co czekać. W tym roku skończyłam 35 lat i pomimo różnych przeciwności życiowych natury m.in. zawodowej (mam nadzieję, że to chwilowe i wszystko fajnie się ułoży ale nie daje mi spokoju, że wciąż nie dają mi umowy na stałe choć ciągle zapewniają ze to kwestia czasu czyli po wyborach samorz.) planujemy z P. dzidziusia. Dobrze, że P.ma umowę na stałe :ico_sorki: Stwierdziliśmy, że choć zabezpieczenie materialne jest niezbędne to nie możemy czekać w nieskończoność na podjęcie decyzji o drugim maleństwie. Dzisiaj chodzi o kwestie związane z pracą, za chwilę może być coś innego a czas biegnie jak szalony...Poza tym mamy niezgodność serologiczną, to też nie najlepiej no ale cóż grunt to optymizm i wiara że wszystko będzie dobrze :ico_haha_01: Wiemy, że możemy zawsze liczyć na wsparcie zarówno ze strony moich rodziców i brata jak i rodzinę P. w razie takiej konieczności. To bardzo wiele :ico_haha_02: :ico_brawa_01:
Dwa tyg. temu robiłam cytologię, wcześniej byłam u swojego gin. na kontroli powiedział po badaniu, że wszystko jest OK i zlecił mi cyt. bo robiłam ją niespełna dwa lata temu. Oczywiście powiedziałam Mu o naszych planach, powiedział żeby zgłosić się z wynikami. Za tydzień będę je mieć. Mam nadzieję, że wszystko będzie OK i będziemy mogli rozpocząć staranka :ico_haha_02: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Pozdrawiam Was cieplutko :ico_buziaczki_big:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

18 paź 2010, 20:24

Mam nadzieję, że wszystko będzie OK i będziemy mogli rozpocząć staranka
no to super wiadomosc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bede ci kibicować

witam
Ja po wizycie,mój skarbek ma 10,5cm normalnie rosnie jak na drozdzach :ico_brawa_01: serduszko mocno biło,doktor zaglądał na płec ale jeszcze ciut za wczesnie bo nie było widać.No i sprawdził mi przez usg jak sie szyjka od wewnatrz zachowuje i jest ok i oby tak dalej.No i dosyć dlugo z nim rozmawialam,wzielam zwolnienia z basenu i kazal mi teraz brac prenatal clasic oraz prenatal dha która bardzo dobrze wpływa na rozwój dziecka,muszę sobie to kupić.Przytyłam 2,2kg :-D no i czuje je .
A fotki nie mam tym razem bo doktor w sumie usg właczył aby sprawdzic tetno i pomiar zrobic i sie zagadalismy ,ale obiecal ze jak bede za 5 tygodni na usg połówkowym to nagra mi na płytę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

18 paź 2010, 23:55

Hej
Dzisiaj mały ruch.
Amelka ma katarek, dobrze, że ładnie jej schodzi. Mam nadzieję, że na katarku sie skończy. Do tej pory prócz katarku nie miała żadnego innego choróbska odpukać, oby tak dalej :ico_haha_02: :ico_sorki:
no to super wiadomosc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bede ci kibicować
Dziękuję :ico_haha_02: :ico_sorki:

magda1614, to rewelacyjne wieści po wizycie. Bardzo się cieszę, że wszystko jest w porządku :ico_haha_02: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Pisałam wczoraj o cytologii i dzisiaj dowiedziałam się od koleżanki która była w miniony piątek na badaniach w tej samej przychodni u tej samej pani doktor ale prywatnie i wyniki będzie miała za tydzień :ico_szoking: A ja jako że poszłam na kasę chorych- co rzadko mi się zdarza zwykle jak już muszę iść do lekarza specjalisty to idę prywatnie - muszę czekać trzy tygodnie :ico_puknij: Dwa już minęły.... ale chodzi o sam fakt nierównego traktowania pacjentów- dajesz kasę krócej czekasz to okropne :ico_olaboga:
Aaaa i jeszcze Wam napisze bo nie wiem czy to jest ogólna praktyka czy tylko w tej przychodni. Koleżanka musiała pójść na prywatne badanie bo ma 21 lat a tylko w przedziale wiekowym od 25 do 55 można pójść na kasę chorych i osoby które w przeciągu ostatnich dwóch lat nie robiły cytologii właśnie za darmo. Dla mnie to jest CHORE :ico_puknij:
Trzymajcie się Paaa :ico_oczko:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

21 paź 2010, 18:51

witam a co tu taka cisza???????? :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

23 paź 2010, 09:14

Witam dziewczyny ja ostatnio mam mało czasu, bo wybieramy materiały wykończeniowe do domu i biegam po sklepach i hurtowniach budowlanych. Dzisiaj mam trochę czasu, bo Młody dostał do zabawy super zabawkę - czyli karton z tabletkami do zmywarki :-D wkłada je, wyjmuje i nosi po mieszkaniu już pół godziny :-D :-D

Większość rzeczy do domu mamy już albo zamówione albo upatrzone. Wczoraj skończyli nam lać posadzki, a w przyszłym kończą elewację, będą montować centralę wentylacyjną no i ocieplenie dachu. Także jak na razie wszystko planowo. Tylko z tego zaganiania schudłam 10 deko w tydzień :ico_noniewiem: no ale brzuchol rośnie, już mam 91 w obwodzie, chyba tym razem setkę przeskoczę :ico_olaboga:

może w przyszłym tygodniu uda mi się częściej zaglądać

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość